Jacek Sołtysiak

Popularność: 249
Bardzo dobry coach (4)
Jestem jedną z kilku osób w południowo-zachodniej Polsce, dla której coaching to coś więcej niż rozmowa i zadawanie pytań. To moja pasja. Jako jedna z kilkuset osób w Polsce posiadam certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu Coacha. Jestem także absolwentem renomowanego kursu Coach Praktyk Biznesu (http://jaceksoltysiak.pl/etyka-i-certyfikaty/). Pracuję w przestrzeni umiejętnie wykorzystując naturalne zjawiska takie jak asocjacja i dysocjacja. Stosuje pacing i leading, które pomagają wczuć się w sytuację klienta i prowadzić sesję. Posiadam blisko pięćdziesiąt technik i ćwiczeń, dzięki którym zmiany są trwałe. Zachęcam do zmiany myślenia z tunelowego na panoramiczne i odwrotnie. Zapraszam do współpracy.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu/Contact me
tel: +48 519 78 35 00

be social
facebook.com/CoachJacekSoltysiak/
skype: soltysiakjacek
twitter.com/CoachJacek
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Bolesławiec, Legnica,
Cała Polska: Tak
Wykształcenie
Administratywista na Uniwersytecie Wrocławskim
Ukończone kursy
Ukończony kurs Coach Praktyk Biznesu w Norman Benett Academy. Uzyskany certyfikat European Quality Award organizacji European Mentoring & Coaching Council uprawniajacy do prowadzenie sesji coachingowych.

Opinie

Bardzo dobry coach
Zdecydowałem się na współpracę z Panem Jackiem w sprawie zwiększenie obrotów w mojej firmie. Już na pierwszej sesji wykonałem ćwiczenie, które pokazało mi szerszy wymiar moich potrzeb. Dzięki wszystkim 9 sesjom poprawiłem komunikację z moim menadżerami i uzyskałem wzrost sprzedaży o 30% w stosunku do zeszłego roku. Polecam gorąco!
18 kwietnia 2016 Grzegorz Marczak -
Bardzo dobry coach
Znakomita współpraca zaowocowała podjęciem przez mnie nowych, przemyślanych decyzji biznesowych. Nowością dla mnie była praca kiedy mogłem chodzić podczas ćwiczenia. Zwiększyłem obroty w firmie o 25%. Polecam Pana Jacka!!
13 kwietnia 2016 Jakub Wiśniowski -
Bardzo dobry coach
Polecam pracę z Coachem Jackiem Sołtysiak. Jego umiejętność wczucia się w sytuację klienta sprawia, że łatwiej mi było zrozumieć rzeczy, za które wezmę większą odpowiedzialność. Dzięki współpracy zrozumiałam, że to co mogę zmienić w życiu to ja sama. Wyjątkowe ćwiczenie w pracy z relacjami uświadomiło mi, że poprawię relację z moim szefem, jeśli sama zrobię pierwszy krok:)
12 kwietnia 2016 Anna Jakubowska -
Bardzo dobry coach
Spotkałem kilku coachów w swoim życiu ale dopiero p. Jacek dobrał ćwiczenie, które było dopasowane do mojego dylematu. Był to dla mnie szok, że coaching to nie tylko rozmowa przy kawie na fotelu ale praca w ruchu. Polecam pracę z p. Jackiem!
12 kwietnia 2016 Grzegorz Jaśkowski -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj