Joanna Fabisiak

Popularność: 141
Bardzo dobry coach (4)
Jestem Akredytowany Coachem Izby Coachingu, certyfikowanym Coachem w podejściu Multi-Level Coaching, Trenerem rozwoju osobistego, licencjonowanym użytkownikiem kwestionariusza MTQ48 do diagnozy odporności psychicznej, Certyfikowanym Trenerem FRIS® Od ponad 12 lat jestem związana z branżą szkoleniową i rozwoju osobistego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w sektorze biznesowym (obszar PR, kontakty z mediami) oraz w administracji publicznej. Jako coach kieruje się maksymą, iż każdy człowiek jest dla siebie latarnią, która oświetla jego drogę, dlatego światła nie należy poszukiwać poza sobą, tylko w sobie. To niby wydaje się takie jasne i oczywiste. Jednak rzeczywistość często bywa inna. Wiele osób, wielu moich klientów najpierw patrzy dookoła - na to co robią inni. Szukają zewnętrznego potwierdzenia swoich pomysłów, decyzji; obawiają się ocen, opinii. A zaufanie do siebie do podstawa pełnego, szczęśliwego życia. „Kiedy tylko zaufamy sobie, odkrywamy, że wiemy jak żyć” Goethe. Fascynuje mnie DRUGI CZŁOWIEK - ze swoim wewnętrznym światem, ze swoim pięknem, ze swoimi pytaniami, refleksjami, wątpliwościami, z mądrością życiową, z otwartością na zmianę. Zajmuję się coachingiem biznesowym Pracuję z menadżerami, kadrą kierowniczą. Pomagam szefom skutecznie kierować swoim zespołem zarówno podczas codziennej, rutynowej pracy, jak w momentach kryzysowych. Wspieram w osiąganiu celów zgodnych ze strategią firmy, jak i osobistymi wartościami. Prowadzę sesję indywidualne, zespołowe i grupowe. Zajmuję się life coachingiem. Towarzyszę klientom w inspirującej drodze zmian, przekraczaniu ograniczających blokad, odkrywaniu wewnętrznego potencjału i zwiększania swojej osobistej efektywności. Współpracuję z uczelniami wyższymi – Wyższe Szkoły Bankowe, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych Coaching na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Aktywnie działam w ramach Izby Coachingu. Propaguję profesjonalny, rzetelny, oparty na dowodach coaching. Jestem autorką warsztatów i programów rozwojowych, nastawionych ma wzmacnianie wewnętrznego potencjału, sprawstwa i proaktywności.
Kontakt
tel. 603-66-92-78
Specjalizacje
Miasta
Bydgoszcz,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Wiara w siebie to najpiękniejszy prezent jaki można dostać. Jest wart każdych pieniędzy zaangażowania i czasu. Życzę każdemu żeby spotkał na swojej drodze pania Joannę Fasisiak dzięki tej osobie i jej cennym wskazówkom moje życie z każdym dniem jest piękniejsze a praca wspanialsza.Cudowny coach który potrafi słuchać i angażuje się w swoją pracę w 100% .Serdeczne polecam.Kinga lider zespołu
12 sierpnia 2019 Kinga - Instruktor
Bardzo dobry coach
Jestem niesamowicie wdzięczna Pani Asi za to że pomogła mi się otworzyć na świat. Jest mi o wiele łatwiej rozmawiać z ludźmi w pracy jak i w życiu codziennym zrozumieć problemy i potrzeby drugiego człowieka. Pozdrawiam serdecznie :)
15 lipca 2019 Malwina - Fryzjer
Bardzo dobry coach
Wspaniały człowiek, to i tam za mało aby opisać Panią Asie . Pomogła nie tylko mi ale całemu mojemu zespołowi . Potrafiła wydobyć z nas to co najlepsze i nauczyć współpracować aby wykorzystać drzemiący w nas potencjał w 100%. Z całego serducha polecam
15 lipca 2019 Agnieszka - Szef
Bardzo dobry coach
Świetny,inspirujący ciach,pracowalysmy razem ok 3 lata temu.,przeszlam caly proces coachingowy.Coaching pozwolił mi spojrzeć na sprawy zawodowe z innej perspektywy,zdobyć większą świadomość siebie.joanna wyposażyła mnie w narzedzia dzieki ktorym moge efektywnie budować relacje w zespole.Jest osoba niezwykle empatyczna,godna zaufania a jednocześnie profesjonalistka w 100% ,skupiona na realizacji wyznaczonych celow.Nauczyla mnie wychodzić poza schematy ,dzięki Asi poznałam siebie lepiej ,stałam się bardziej pewna siebie i swoich zawodowych decyzji.Mialam wielkie szczęście że nasze drogi sie przeciely:).
2 lipca 2019 Emilia - Kierownik projektu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj