Joanna Francik

Popularność: 350
Bardzo dobry coach (3)
Jeśli chcesz: * sprawdzić na czym polega i jak działa coaching, * zrealizować swoje cele i marzenia * znaleźć wymarzoną pracę, zmienić pracę, uzyskać awans, znaleźć swoje kompetencje * zmienić swoje nawyki * wzmocnić swoją pewność i wiarę w siebie i swoje możliwości * zrozumieć, naprawić, polepszyć relacje z ludźmi( partnerem, znajomymi, szefem itp.) * osiągnąć inne cele biznesowe- np. zwiększyć sprzedaż, zwiększyć motywację JESTEŚ JEDYNĄ OSOBĄ NA ŚWIECIE, KTÓRA MOŻE WYKORZYSTAĆ TWÓJ POTENCJAŁ! - Zig Ziglar
Kontakt
889-727-928
Specjalizacje
Miasta
Opole,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Psychoterapeuta
Jestem w trakcie szkolenia certyfikacyjnego w zawodzie psychoterapeuty, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Polskiej Rady Psychoterapii
Psycholog Biznesu, HR Manager
Tutaj otrzymasz także kompleksowe wsparcie w przygotowaniu do otrzymania pracy marzeń tj.: * Pomoc w przygotowaniu skutecznych dokumentów aplikacyjnych (CV, LM), * Profesjonalne przygotowanie do Interview * Przygotowanie do rozmowy o awans, podwyżkę.

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Joanna przede wszystkim motywuje oraz wspiera w drodze do sukcesu. Dzieli się swoim doświadczeniem. I już podczas rozmowy miałam taką energię do działania że zaplanowałam kilka rzeczy, które zmienię. Już teraz - bo od tego zależy jak szybko osiągnę sukces. Szczerze polecam osobom, które szukają inspiracji do działania!
2 października 2017 Iwona - Przedstawiciel handlowy
Bardzo dobry coach
Coach z pasją. Motywuje, inspiruje. Pełen profesjonalizm. Każdemu życzę takiej pasji i zaangażowania w to co robi. A do tego jedna z najbardziej pozytywnych i empatycznych ludzi jakich znam. Gorąco polecam.
22 września 2017 Ewelina - Wolny zawód
Bardzo dobry coach
Doskonały kontakt. Pełen profesjonalizm. Rozmowa a tak wiele uzmysławia. Zrobiłam krok na przód. Warto zawalczyć o siebie! Nie żałuję ani chwili! Spojrzałam na wiele sytuacji z innej perspektywy. Bardzo dobry coach!
20 września 2017 Magdalena - Handmade
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom