Joanna Gawinek

Popularność: 836
Bardzo dobry coach (8)
Żyjemy w świecie wymagającym ciągłej motywacji i odporności na stres. Szybkość zmian wymaga od nas pewności siebie, zmiany nawyków i przekonań. Czasami to kim teraz jesteśmy, nam nie wystarcza. Szukamy siebie na nowo. Pragniemy, aby nasze życie było pełniejsze i bardziej spójne z naszymi przekonaniami. Ja tego dokonać? Pamiętaj, że: "jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał". Kiedy go w pełni wykorzystujemy, możemy oddychać pełną piersią! Przeczytaj proszę poniższe punkty. Wielu ludzi, w tym także moi klienci, którzy dokonali zmian życiu i rozwinęli swoje skrzydła jest zgodna, że warto: # odkryć i wykorzystać swój potencjał, # poszukiwać nowych możliwości w życiu prywatnym lub zawodowym, # dowiedzieć się jaki jest Twój naturalny styl myślenia i działania, # poszerzyć świadomość siebie i swoich możliwości # zwiększyć efektywność swojego działania Jeśli na 3 z powyższych odpowiadasz twierdząco to oznacza, że wewnętrznie chcesz zmiany. Przeprowadź ją mądrze. Ja z wielką radością Ci w tym pomogę. Z moim wsparciem, krok po kroku, osiągniesz swoje cele, które są niczym innym, jak marzeniem z datą realizacji. Jestem akredytowanym coachem ACC ICF, trenerem rozwoju kompetencji społecznych oraz trenerem FRIS®. Prowadzę indywidualne sesje coachingowe, zgodnie ze standardami międzynarodowej organizacji coachów ICF, warsztaty rozwojowe według autorskich programów oraz szkolenia w organizacjach. Jako trener FRIS® pomagam ludziom w odkryciu i zrozumieniu ich sposobu myślenia oraz działania. Na spotkaniu ze mną zobaczysz siebie z innej perspektywy, wydobędziesz potencjał oraz siłę, którą wykorzystasz do realizacji swoich celów. Zamiast gotowych rozwiązań dam Ci narzędzia do stworzenia i realizacji własnego planu na Twoje tu i teraz. Otrzymasz pełną akceptację i wsparcie, indywidualnie dobrany proces i niezbędną motywację. Przy mnie każdy może być sobą. Gwarantuję dobrą energię! Dla mnie najważniejszy jest... ...człowiek, czyli TY! Lubię… ...żyć w zgodzie ze sobą. Sprawia mi radość… ...jeśli dzięki mojemu wsparciu ludzie spełniają swoje marzenia. Do zobaczenia! Joanna Gawinek
Kontakt
Kontakt telefoniczny: +48 502 279 839
Specjalizacje
Miasta
Opole, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Rewelacyjny Coach. Joanna ma niesamowitą umiejętność budowania przestrzeni do rozmowy. Rzadko kiedy spotyka się osoby tak pełnych pozytywnej energii, ciepłych i otwartych na innych ludzi. Zaangażowanie w sesję i profesjonalizm = 100%. Coaching z Joanną pomógł mi zrealizować moje plany. Podczas jednej z sesji złapałam się na tym, że nie wiem gdzie pogubiłam w trakcie życia moje marzenia. To co zdawało się być marzeniem okazywało się tylko środkiem do jego realizacji. Przez kilka spotkań zmieniła się moja perspektywa patrzenia na własne życie (nie tylko zawodowe). Rozmowa z Joanną i odkrywanie moich marzeń było jak odkrywanie Ameryki. Później te marzenia zaczęłam spełniać :) i uwierzcie mi nie ma nic piękniejszego! Z pełną odpowiedzialnością polecam skorzystanie z coachingu prowadzonego przez Joannę.
12 lipca 2017 Katarzyna - manager
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm, energia i niesamowite wyczucie - z tym właśnie utożsamiam sesje z Asią. Dzięki Niej naprawdę wiele odkryłam, ale co najważniejsze znalazłam motywacje i siłę do działania, do zmiany. Podczas sesji czułam, że Asia jest dla mnie i tylko ze mną. Dawała ciszę, której bardzo potrzebowałam, a pytaniami trafiała w samo sedno. Gorąco polecam, zapewniam, że się nie rozczarujecie.
24 luty 2016 Ania - Specjalista ds. szkoleń
Bardzo dobry coach
Joanna pozwoliła mi odkryć kawałek siebie....w trakcie jednej sesji zrozumiałam o sobie więcej niż przez cały ostatni rok, Otwarta, spokojna, zachęcająca całą sobą do tego, aby poprostu mówić i odkrywać siebie...nawet jeśli przybiera to dość zaskakujący efekt. Z sesji wyszłam naładowana nową energią, ale z drugiej strony bardzo uspokojona wewnetrzenie. Bardzo profesjonalna. Polecam z pełnym przekonaniem.
16 luty 2016 Paulina - fotograf
Bardzo dobry coach
Czytając definicję coachingu zastanawiałem się czy to jest dla mnie i czego mogę się dowiedzieć. Szczerze mówiąc myślałem, że to taka troche ściema. A jednak sie pomyliłem. Ta godzina, którą spędzilem z ta miłą Panią byla czasem, ktory odmienił moje myślenie i postrzeganie rzeczywistosci. Dzieki temu spotkaniu zdałem sobie sprawe z wielu aspektow mojego życia zawodowego i nie tylko. Nadal jestem zaskoczony tym co mozna w ciagu zaledwie jednej godziny dowiedziec sie o sobie. Chodz prawdziwa zmiana na lepsze pojawila sie po pewnym czasie. Odpowiadając sobie na pytania ,precyzyjnie zadane przez Panią Joannę zmieniłem jakość swojego życia. Pozdrawiam mila Pania ,ktora naprawde zrobiła wrazenie swoja kompetencja
9 luty 2016 Patryk - Menadżer sprzedaży w branży zabezpieczeń
Bardzo dobry coach
Coaching z Joanną stanowił przełom w moim pięknym życiu. Rozmowa, mnóstwo pytań, walka myśli, czas refleksji, niezapomniane emocje, a w efekcie: TOTALNE PRZEBUDZENIE! Podczas sesji uświadomiłam sobie fakt, iż moje życie uzależnione jest od innych. A wystarczyło żyć zgodnie z własną potrzebą. Takie proste choć sama wcześniej o tym nie pomyślałam. Potrzebowałam kogoś kto pobudzi we mnie taką myśl. Joanna nie jest zwykłą Coach słuchającą i zadającą pytania. Jest kimś więcej. Wchodząc do jej gabinetu, widzisz uśmiech i spojrzenie, które od razu wzbudzają w Tobie zaufanie. Podczas sesji czujesz płynność w rozmowie, tworzy się relacja, a przy tym miła atmosfera. Możesz czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że nie zagubisz się we własnych myślach. Joanna jako Coach działa przede wszystkim z pasją, profesjonalizmem oraz niesamowitą intuicją co jest zauważalne już na pierwszej sesji. Odbyłam swój proces coachingowy, przekonałam się i zdecydowanie polecam współpracę z Joanną!
8 luty 2016 Monika - Partner ds. sprzedaży
Bardzo dobry coach
Joanna potrafi precyzyjnie wytyczyć szlak, na którym dużo łatwo realizować ważne cele. To jej wrodzona zdolność i wyczucie. Dowiodła tego podczas 14 miesięcznej wyprawy po Azji. Z perspektywy czasu, wiem jak trudne było to zadanie - poprowadzić naszą parę nie tylko przygodą i krajobrazem, ale także budując ścieżkę wzajemnych emocji i poznania. Prowadziła naszą podróżniczą parę nie tylko widokiem z pocztówki, ale także w głąb samych siebie. Skutecznie, bezpieczenie. To była piękna i wzbogacająca mnie wewnętrznie droga.
8 luty 2016 Piotr - Dyrektor Sprzedaży w firmie IT
Bardzo dobry coach
Joanna motywuje mnie wciąż do podejmowania trudnych decyzji i napawa morzem optymizmu do działania. Ciepła, pozytywna kobieta, która zachęca by dawać z siebie więcej. Przy niej odkryłam swoje blokady, ale też możliwości ich rozwiązania.
8 luty 2016 Ewelina - Trener Biznesu
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w sesji u Joanny jeden raz - i ten jeden raz wystarczył abym zrozumiała swoje potrzeby oraz otworzyła oczy na sprawy, tak naprawdę - oczywiste. Joanna usuwa bariery, podnosi na duchu a przede wszystkim niesamowicie motywuje. Pozwala mówić, wygadać się, skupić na sobie a potem daje jasne i klarowne odpowiedzi. Jej pogoda ducha i nastawienie do drugiego człowieka sprawia, że nie tylko się chce, ale i można więcej. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy i zdobyć większą świadomość siebie. Z Joanną miałam także okazję pracować podczas warsztatów "dobrej energii" które organizowała. Śmiech, zadowolenie, ulga, dobra zabawa i konstruktywne przemyślenia - to to, co opisuje to spotkanie. Polecam absolutnie każdemu.
8 luty 2016 Dominika - manager szkoły językowej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj