Joanna Gawrońska

Popularność: 86
Jestem absolwentką Doradztwa i Coachingu na Collegium da Vinci oraz Akademii trenerów biznesu SET. Jestem też certyfikowanym coachem ACSTH akredytowanym przez International Coaching Federation. Skończyłam również wiele, wiele kursów z Terapii Akceptacji i Zaangażowania. Należę do zarządu stowarzyszenia Association for Contextual Behavioral Science Polska – ACBS. Jestem też współorganizatorem i coachem w akcji społecznej Droga do zmiany. W swojej pracy stawiam na rzetelną wiedzę naukową. Stąd zainteresowanie trzecią falą terapii poznawczo-behawioralnych, głównie terapią akceptacji i zaangażowania. Swoją pracę magisterską wykorzystałam na zgłębienie tematu metafory właśnie w tej terapii. Oprócz tego nieustannie dokształcam się u polskich i zagranicznych ekspertów uczestnicząc w warsztatach i konferencjach. Dużo czytam literatury fachowej i słucham podcastów. Swoją pracę poddaję superwizji. Jak pracuję? Stawiam na relację, w której panuje atmosfera zaufania i pełnego zrozumienia. Dzięki tak bezpiecznemu kontekstowi efektywnie odkryjesz wartości, które wyznaczą Ci drogę. Bycie tu i teraz, akceptowanie tego, czego nie możemy zmienić i pełne zaangażowanie w relacje, pracę, rozrywkę itd. to składowe elastyczności psychologicznej. Taka elastyczność, nie tylko pomaga nam podchodzić do świata z dystansem, ale jak badania dowodzą osiągać duże lepsze efekty w życiu i pracy. Pracuję słowem, metaforą, obrazem. To one potrafią naprowadzić nas na coś czego wcześniej nie widzieliśmy. A kiedy jest potrzeba zrobimy tabelkę, z której też wychodzą niesamowite cuda. Współpracuję z Ośrodkiem Terapii Poznawczych i Behawioralnych w Poznaniu, gdzie można się ze mną spotkać osobiście. Pracuję również online przez hangouts, skype czy coachspace.
Kontakt
Napisz do mnie lub zadzwoń:
721511342
Specjalizacje
Miasta
Gniezno, Września, Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Polecają mnie
Asię poznałam w trakcie szkolenia na Collegium Da Vinci i nie sądziłam, że jeszcze się z nią spotkam! A tu los chciał, że miałam okazję uczestniczyć w kilku sesjach, które zdecydowanie pomogły mi popracować nad emocjami, zachowaniami i wartościami. Asia wysłuchuje dokładnie czego potrzebujesz, a potem kieruje Tobą tak, byś sam doszedł do rozwiązania danego problemu. Zadaje pomocne pytania i pozawala nie pogubić się w toku swoich przemyśleń. Polecam.
Terapia akceptacji i zaangażowania
Trening ACT
Trening ACT to cykl 8 tygodniowych spotkań, na których będziesz ćwiczyć elastyczność psychologiczną. Jest to „umiejętność bycia obecnym w bieżącej chwili, z pełną świadomością i otwartością na własne doświadczenie, oraz podejmowania działania zgodnie z własnymi wartościami.” Na elastyczność psychologiczną składa się sześć procesów, które będziesz ćwiczył:

uważność,
praca z wartościami,
gotowość do przyjmowania swoich emocji, uczuć,
przyglądanie się swoim myślą trochę z boku, oddzielenie się od nich,
praca z własnymi myślami i przekonaniami,
angażowanie się w ważne dla Ciebie działania.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj