Joanna Grela

Popularność: 926
Bardzo dobry coach (5)
Jestem coachem akredytowanym przez International Coach Federation (ACC) i pracuję w oparciu o standardy etyczne tej międzynarodowej organizacji. Z radością towarzyszę na drodze do osiągania celów Klienta. Posiadam ponad 500 godzinne doświadczenie w pracy w roli Coacha. Kształciłam się w Szkole Coachów Biznesu Grupy SET. Współpracowałam przy tworzeniu Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego NOVO. Jestem trenerem, specjalistą HR, psychologiem. Prowadząc coachingi indywidualne i zespołowe - realizuję misję bycia dla innych tu i teraz. Propaguję "Leadership po ludzku" - zapraszam na fanpejdż o takiej nazwie. Oferta: Coaching przywództwa (Leadership Coaching) - dla liderów, koodrynatorów, menadżerów, właścicieli Firm, którzy chcą dookreślić cele zarządzanego zespołu, rozwinąć kompetencje, odkryć nowe sposoby działania. Coaching zespołowy i grupowy (Team Coaching, Group Coaching) - dla zespołów i grup, które potrzebują inspiracji, zmiany perspektywy, świeżości, motywacji. Coaching indywidulany, balansu (Life, Balance coaching) - dla każdego... kto chce odnaleźć życiową równowagę, pogłębić znajomości samego siebie, działać w zgodzie z własnymi wartościami.
Kontakt
poczta@joannagrela.pl
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Inspiracja
"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu." (Konfucjusz)

Opinie

Bardzo dobry coach
Coachingowe szkolenie, które prowadziła dla mnie Joasia, było najlepszym w jakim uczestniczyłam. Pełen profesjonalizm, pasja i ogromne zaangażowanie - wszystko poparte wiedzą i nauką. Jestem szczęśliwa, że to właśnie Asia uczyła mnie coachingu. Osobiście polecam wielu osobom jej usługi, ponieważ wiem, że to co robi nie jest pseudocoachingiem, a o to współcześnie bardzo łatwo w tej branży. Jeśli chcesz mieć profesjonalny, uczciwy i rzetelny proces coachingowy to dobrze trafiłeś. Sama chętnie wrócę jeszcze do usług Joasi. Polecam !
12 maja 2017 Aleksandra Radoń - terapeuta uzależnień, coach
Bardzo dobry coach
Podobno coach to towarzysz podróży w drodze do poznania siebie będący mapą, gdy staniesz na rozstaju dróg. Twój osobisty przewodnik." Taką drogę przebyłam razem z Asią. Mając świadomość własnego "ja" początkowo sceptycznie podchodziłam do wizji tego typu zajęć. Wielkim zdziwieniem dla mnie samej było poznanie swoich wcześniej nieodkrytych możliwości. Dzięki Asiu. W różnych chwilach wracam myślami do tego co pomogłaś mi wypracować i odkryć :)
28 stycznia 2016 Magdalena - Dyrektor Handlowy
Bardzo dobry coach
Spotkania z Panią Joanną Grelą sprawiły, że praca nad sobą i odkrywanie własnego potencjału daje dużo radości, a do celu dochodzi się niemal niepostrzeżenie, bez wysiłku. Zastosowanie w życiu narzędzi, poznanych na zajęciach, bardzo mnie wzmocniło. Dzięki Pani Joannie polubiłem „pracę nad sobą”, a moje życie stało się pełniejsze. Jestem silniejszy, mam odwagę i chęć do działania. Lubię zmiany, które we mnie zachodzą. Dzięki wspólnej pracy jestem silniejszy, a relacje z innymi uległy poprawie. Widzę siebie! Z całą odpowiedzialnością polecam spotkania, zajęcia z Panią Joanną! Raz jeszcze dziękuję! :)
28 grudnia 2015 Rafał - Właściciel przedsiębiorstwa
Bardzo dobry coach
Skuteczność i trafność - to dwa przymiotniki, które w pierwszej kolejności przychodzą mi do głowy kiedy myślę o procesie prowadzonym przez Asię. Coaching z nią był doświadczeniem, które ułatwiło mi zrozumienie bardzo istotnych dla mnie kwestii. Dzięki procesowi nadałem swojemu życiu zawodowemu kierunek, z którego jestem zadowolony i dumny. I chociaż jeszcze ogromna praca przede mną, to w chwilach zwątpienia przypominam sobie to co wypracowałem podczas naszych spotkań. Chociaż minęło już od nich nieco czasu, to cały czas czerpię pełnymi garściami z ich owoców. Asia, chociaż niezwykle ciepła i serdeczna, nie jest kimś, kto poklepie Cie po plecach, pogłaszcze po główce i powie, że "jesteś zwycięzcą". Sesje z nią to ciężka praca dla Twojego umysłu. Nie odpuszcza, drąży, czasem prowokuje, ale dzięki temu efekt jest trwały i głęboki. Na uwagę zasługuje jej bardzo duża świadomość procesu, wiedza psychologiczna a także doświadczenie biznesowe i rozumienie wielu aspektów działania firm i organizacji. Z pełnym przekonaniem rekomenduję Asię jako coacha
28 grudnia 2015 Marek - Trener i menedżer sprzedaży
Bardzo dobry coach
Coaching z Asią był dla mnie inspirujący i pomógł mi poukładać pewne sprawy i przybliżył mnie do realizacji moich celów. Joasia jest osobą bardzo serdeczną, budzącą zaufanie, a do tego profesjonalistką pracującą z pasją, którą widać na każdym kroku. Polecam z czystym sumieniem! Chętnie wrócę jeszcze nie raz do naszej współpracy.
28 grudnia 2015 Małgorzata - coach i manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom