Joanna Groszek

Popularność: 1296
Bardzo dobry coach (19)
Zapraszam na coaching kariery oraz life coaching. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, studia zawodowe coachingu w Instytucie Mukoid oraz Szkołę Trenerów Grupy TROP.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo dobre pytania w dobrym rytmie, czuje się nakierowana i zmotywowana. Całkiem proste pytania które były dobrze wycelowane i gdy tylko ja powtarzałam to bez problemu sobie na nie odpowiadałam. Czuje się zmotywowana a przede wszystkim lżejsza o te moje zawodowe zagwozdki które dzięki Pani Joannie rozwiązałam.
8 marca 2023 Agata - Freelance
Bardzo dobry coach
Pani Joanna to osoba rzeczowa, kompetentna, godna zaufania i pełna optymizmu. Potrafi dostosować rytm i charakter spotkań do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Z wyczuciem motywuje i wspiera w realizacji wyznaczonych celów. Na efekty nie trzeba długo czekać!
10 sierpnia 2020 Maria - artystka
Bardzo dobry coach
Asia pozwoliła mi spojrzeć na sytuację, w której się znajdowałam, z dystansu i z innej perspektywy. Dzięki spotkaniu z nią zrozumiałam, co mnie obciąża i mogłam zdjąć trochę z siebie, żeby o siebie zadbać.
23 lipca 2019 Katarzyna - Menadżerka
Bardzo dobry coach
Pani Asia to ciepła, pogodna, szczera osoba, która przyciąga swoim urokiem i profesjonalizmem na kolejne spotkania. Od progu zawsze wita pięknym uśmiechem i przekazuje dobrą energię. Podczas kilku sesji miałam okazję poukładać sobie w głowie rzeczy, które były w nieładzie i zalegały w tyle głowy, a podczas rozmowy na każdym spotkaniu zostałam zaskoczona jakąś myślą, która pozostawała ze mną na dłużej. Wybrane metody pracy bardzo przyspieszają i pomagają w zrozumieniu problemów, a planowanie konkretnych działań pomaga realnie iść do dobrym kierunku. Ponadto często dostawałam dodatkowe informacje w postaci linków do stron, notatek, które pomogły mi dodatkowo zgłębić poruszane zagadnienia. Na spotkaniach czułam się swobodnie i w pełni komfortowo. Z całego serca polecam!
19 lipca 2019 Katarzyna - Studentka
Bardzo dobry coach
Wystarczyło jedno spotkanie z panią Joanną żebym mogła zobaczyć moją sytuację z innej perspektywy. Jestem jej bardzo wdzięczna za przestrzeń, w której mogłam bez skrępowania wyrażać swoje myśli, bez napięcia i w swoim tempie. Po naszym spotkaniu poczułam spokój i akceptację, a słowa, które usłyszałam, zostaną ze mną na dłużej.
18 lipca 2019 Agata - studentka
Bardzo dobry coach
Do Joanny poszłam po zmiany w rytmie pracy, ale zamiast tego nauczyłam się czegoś ważniejszego - akceptacji. Dowiedziałam się, że niewiele muszę zmieniać, że więcej zyskam czerpiąc z rytmu w jakim już pracuję. Pomogła mi też w radzeniu sobie z krytyką. A to były tylko 2 spotkania. Polecam!
21 marca 2019 Justyna - Artstka
Bardzo dobry coach
To co zwróciło moją uwagę w trakcie wpsółpracy z Asią to jej umiejętność budowania kontaktu z klientem. Łatwo się przed nią otworzyć, i poczuć bezpiecznie. Bardzo ciekawa i cenna praca z wykorzystaniem metafory.
15 października 2018 Małgorzata - psychodietetyk
Bardzo dobry coach
Joanna pomogła mi wyklarować sobie pewne rzeczy w sobie, podjąć decyzje, które posuną moje życie i rozwój zawodowy do przodu. Dzięki kreatywnym metodom pracy doszłyśmy do rozwiązań, których nawet nie rozważałam wcześniej, a okazały się najlepszym, w tym momencie, wyjściem. Bardzo doceniam otwartość, życzliwość, poszanowanie sfery osobistej, empatię. Joanna naprawdę słucha tego, co się do niej mówi, widać z jaką pasją podchodzi do podejmowanych kwestii. Spotkałyśmy się tylko dwa razy, ale z całego serca mogę polecić coaching z Joanną, ponieważ pomaga ona w znalezieniu w sobie odpowiedzi na trudne pytania.
31 maja 2018 Maria - studentka/copy writer
Bardzo dobry coach
Kontakt z Asią pomógł mi "wyjść z potrzasku" myślenia o sobie i swojej sytuacji. Jej wiara w moją możliwość zmiany pomogła mi zobaczyć sytuację z innej perspektywy i uwolnić energię - jedno spotkanie wystarczyło, żeby klocki poskładały się w mojej głowie w nową całość i bym mogła iść i działać. Jestem wdzięczna za otwartość, elastyczność, ciepło i przestrzeń do bycia sobą, taką, jaką jestem, a nie jaką dopiero chciałabym być.
1 stycznia 2018 Edyta - psycholog, trener
Bardzo dobry coach
Dzięki Joasi w spokojnej, życzliwej atmosferze mogłam poukładać swoje myśli i plany, a także uczynić postanowienia co do działań. Realizacja tych postanowień była "sprawdzana" i przypominana przez Joasię na następnej sesji i to było świetne, bo w końcu musiałam w niektórych sprawach zadziałać! Poza tym, co dla mnie bardzo ważne, sesja prowadzona była metodą najbardziej do mnie docierającą czyli obrazową, plastyczną, metaforą. Koniec końców dokonałam tego,z czym zmagałam się podczas sesji. Dziękuję i polecam!
13 listopada 2017 Agnieszka - wykładowca psychologii
Bardzo dobry coach
Pani Joanna jest niezwykle ciepłą kobietą, co dało mi poczucie bezpieczeństwa od pierwszej minuty naszego spotkania no i zdecydowanie ułatwiło to naszą komunikację. Spotkanie było bardzo ciekawe, nie spotkałam się nigdy wcześniej z tym, co przerabiałyśmy wspólnie. Dla mnie było to niesamowite, kiedy za z pozoru nieistotnymi zadaniami, pytaniami, kryły się ciekawe informacje o mnie. Zobaczyłam, że wcale nie znam siebie tak dobrze jak mi się wydawało. Miałam tylko jedno spotkanie, ale w ciągu prawie trzech miesięcy po nim, mocno przeformatowałam swoje myślenie. Zobaczyłam, że przez większość mojego życia miałam dużo pomysłów a prawie żadnych konkretnych działań. Teraz wiem, że warto coś robić, warto działać, warto próbować, warto się obserwować i na bieżąco badać swoje motywy i marzenia. A ponadto jestem pod kontrolą:) Pani Joanna, pod koniec każdego miesiąca pyta mnie o to zrobiłam w ostatnim czasie, dla mnie to jest bardzo ważne i motywujące, zmusza mnie do pewnych działań, bo w innym przypadku będzie mi wstyd (też przed sobą) napisać, że przez ten miesiąc nie zrobiłam nic. Bardzo, bardzo polecam Panią Joannę - naprawdę dobry coach. Polecam serdecznie.
6 listopada 2017 Danuta - pracownik admonistracyjny
Bardzo dobry coach
Asia jest świetnym coachem. Jest bardzo sympatyczną i miłą osobą. Potrafi wesprzeć w najtrudniejszych momentach sesji. Jest szczera w tym co robi i buduje aurę komfortu i spokoju. Dzięki wspólnym sesjom odzyskała utraconą pewność siebie i asertywność. Asia była bardzo pomysłowa i dawała mi możliwość pracy na wielu narzędziach dzięki, którym najważniejsze momenty sesji pamiętam do dzisiaj :)
2 listopada 2016 Basia - pracownik administracyjny
Bardzo dobry coach
Do p. Joanny zgłosiłam się z wielkim chaosem myśli związanym m.in. z moją aktualną sytuacją zawodową. Jednogodzinna sesja pozwoliła mi ujrzeć swą gonitwę myśli z zupełnie nowej perspektywy i odkryć nowe płaszczyzny w samej sobie. W trakcie rozmowy na skype czułam się zrelaksowana i swobodna, gdyż p. Joanna zapewniła mi pełną życzliwości i otwartości atmosferę. W moim przypadku wystarczyła jedna sesja coachingu. Ta jedna godzina wystarczyła też, by zaufać p. Joannie i w pełni zaangażować się w ten niezwykle ciekawy proces; pełen wyobrażeń, marzeń a także realnych planów. Wszystkim wahającym się polecam spróbować i zrobić coś dla siebie :)
28 października 2016 Magdalena - doktorantka
Bardzo dobry coach
To ogromna przyjemność móc pracować nad sobą z takim coachem:). Spokój ale i inwencja,olbrzymie zdolności do dostosowywania sesji do konkretnej osoby a nawet nastroju w danym dniu. Łatwość w nawiązywaniu "mentalnego" kontaktu. To tylko niektóre zalety Joasi. Gorąco polecam.
15 września 2016 Agnieszka - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Joanna jest znakomitym coachem! Jestem bardzo zadowolone ze spotkań. Przebiegały w atmosferze zaufania, życzliwości, wzajemnego zaciekawienia i co dla mnie istotne - bez pospiechu. Najbardziej zapadła mi w pamięć praca z metaforą, zagłębianie się w świat baśni, tworzenie obrazów w wyobraźni, co przypominało mi prace nad moimi obrazami. Joasia jest znakomitą przewodniczką i "podpowiadaczką". Zadaje trafne pytania, które otwierają drogę do samodzielnych poszukiwań, a dobrze zadane pytanie to połowa sukcesu! Spotkania z Joasią dały mi przestrzeń, pomogły dostrzec własne możliwości i pomogły docenić własny potencjał. Nie dostałam gotowych odpowiedzi bo takich nie ma. Joasia sprawia, że otwiera się okno, przez które można wyjrzeć na świat, zobaczyć jaki jest szeroki. Wtedy można wybrać sobie to, co najbardziej pociągające w krajobrazie, zauważyć, wypatrzyć ścieżkę. Można zacząć szukać, a kto szuka znajduje.
14 maja 2016 Kinga - artystka malarka
Bardzo dobry coach
Maria mam na imię w życiu moim poszukuje dobra dla samej siebie chce siebie akceptować i rozumieć lubić i kochać.Życie dało szansę więc ją złapałam a tam po drugiej stronie łącza była Joanna ale tak jak by jej nie było,Joanna swoimi umiejętnościami umożliwiła mi konfrontację samej mnie z mną,dla mnie to było euforyczne radosne szczęśliwe następnie zastanawiające przechodzące w bezruch i niemoc osadzanie obwinianie samej siebie by na końcu dostać od Joanny najcenniejszy skarb który pozostanie ze mną na całe życie JESTEM WARTOŚCIOWA TAKA JAKA JESTEM I TO JEST NIEZMIENNE.słyszałam to wiele razy i czytałam ale chcę Wam powiedzieć że jest potrzebny ktoś po drugiej stronie by w to UWIERZYĆ.Ja czułam od pierwszej rozmowy z Joanną prawdziwość autentyczność było mi tak przyjemnie bo nasza relacja która się wytworzyła była szczera i prawdziwa tak mi z tym było dobrze wszystkie odpowiedzi które nosiłam w sobie miały otwartość prawdziwość i dzięki temu mogły ze mnie wyskoczyć czy wypłynąć czy ujrzeć światło dzienne jak kto woli.Po ostatniej rozmowie z Joanną uśmiechałam się tak bardzo bo wiedziałam jak to dobre serce Joanny prawdziwość autentyczność były dla mnie ważne bo po zakończeniu dalej wiem że jest ktoś życzliwy memu sercu-DZiękuję Ci Joanno i serdecznie wszystkim polecam z serducha kontakt z Joanną znajdziecie tam dobro,prawdę,wiarę w drugiego,serce i chęć słuchania i relacji otwartej na człowieka. Dziękuje jeszcze raz Joanno
18 kwietnia 2016 Maria - technik zywnosci
Bardzo dobry coach
Dzięki spotkaniom z panią Joanną udało mi się odkryć jak naprawdę chciałabym aby wyglądała moja ścieżka kariery. Atmosfera panująca podczas sesji jest tak relaksująca i przyjazna, że godzina mija niepostrzeżenie a ja wychodzę z poczuciem spokoju i pewności, że dam sobie radę. Szeroki wachlarz metod stosowany przez panią Joannę pozwala spojrzeć na sytuację z kilku perspektyw i znaleźć sposób pracy najbardziej odpowiedni dla nas. Szczególnie zapadła mi w pamięć praca z kartami DIXIT. Polecam spróbować!
11 luty 2016 Agata - Architekt wnętrz
Bardzo dobry coach
Asia jest wspaniałym coachem. Jest osobą życzliwą, nieoceniającą, niepoganiającą w trakcie rozmowy. Już od pierwszych chwil wyczuwa się, że jest to osoba której można zaufać. Asia przez cały proces dopingowała mnie, swoimi trafnymi pytaniami pomogła mi zrozumieć co jest dla mnie w życiu ważne. Jestem również pod wrażeniem lekkości z jaką przychodziło jej zawsze tworzenie dla mnie ćwiczeń coachingowych – czy to pracy z ciałem, rysunkiem, wizualizacją. Na koniec każdej sesji otrzymywałam również od Asi karteczkę z zapiskami z naszej rozmowy. Muszę przyznać, że często do tych informacji wracałam i pomagały mi one w wytrwaniu w swoim celu. Jeśli szukacie profesjonalnego coacha, to Asia będzie świetnym wyborem!
26 stycznia 2016 Ewa - psycholog
Bardzo dobry coach
Doceniam otwartość i pomysłowość, dzięki temu sama miałam większą chęć na odkrywanie tego, co powinno zostać odkryte, a wyniki przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Oprócz profesjonalizmu i ogromnej wiedzy Asia posiada również umiejętność rewelacyjnego prowadzenia samych spotkań. Wcześniej założony czas upływa aż zbyt szybko, a zakończenie każdego ze spotkań owocuje nowymi informacjami, często zaskakującymi
15 stycznia 2016 Karolina - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj