Joanna Królikowska

Popularność: 2254
Bardzo dobry coach (9)
,,są chwile, które otwierają się jak rozłupany orzech, które zmieniają nasz punkt widzenia w taki sposób, ze później już nigdy nie patrzymy na świat tak samo jak przedtem" Z wykształcenia jestem psychologiem (Uniwersytet SWPS), filologiem polskim (Uniwersytet Gdański), certyfikowanym Erickson Professional Coachem (Erickson College International, ICF), trenerem biznesu (Akademia Leona Koźmińskiego), terapeutką, ukończyłam podyplomowe studium terapii i treningu grupowego (Uniwersytet Warszawski), zarządzanie zasobami ludzkimi (Akademia Leona Koźmińskiego). Moje doświadczenie zawodowe pozwala mi czerpać wiedzę z różnych profesji, dzięki czemu jest mi łatwiej zrozumieć i skuteczniej pomóc klientowi. Na początku swojej kariery zawodowej pracowałam w Polskiej Agencji Prasowej, następnie przez kilka lat w szkole średniej, potem w firmach szkoleniowych. Od 2013 roku prowadzę własną praktykę gabinetową; life coaching, coaching kariery, konsultacje psychologiczne, warsztaty,psychoedukacja, wsparcie psychologiczne. Serdecznie zapraszam! Moje miejsce w sieci: pl.linkedin.com/in/joannakrolikowska https://www.facebook.com/wzgodziezesoba/ www.joannakrolikowska.pl
Kontakt
Zapraszam do gabinetu na ul. Duchnicką 3, Warszawa Żoliborz lub
ul. Jana Kazimierza 21b lok.6, Warszawa Wola
Tel. +48 516-875-780
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Nie da się opisać słowami jakie cuda czyni Asia. Zdecydowałam się na wizytę, bo świat mi się zawalił. Asia pomogła mi odkopać tę cudowną kobietę, którą jestem i uwierzyć w siebie na nowo. Oprócz całej tej pracy, którą wykonałyśmy, otrzymałam ciepło i wsparcie. Nie mogłam się doczekać naszego kolejnego spotkania, bo za każdym razem wychodziłam z bananem na twarzy, dumna z kolejnego odkrycia i naładowana pozytywną energią, którą Asia rozdaje. Asiu, dziękuję Ci raz jeszcze za to, że pomogłaś mi pokochać siebie.
17 marca 2021 Justyna - Stylistka brwi i rzęs
Bardzo dobry coach
Joasia, bardzo pomogła mi spojrzeć na swoje zycie z drugiej strony, z innej perspektywy. Dzieki temu doceniłam to co mam i uświadomiło mnie to, ze dokonałam dobrych wyborów życiowych. Mimo, ze wiele rzeczy było oczywistych i jak zostały wypowiedziane na głos to jeszcze bardziej uświadomiły mnie jakie jest moje zycie i jak go nie doceniłam. Dzieki Joasi wiem co robic w kryzysowych sytuacjach i jak sobie z nimi poradzić tak zeby zmniejszyć stres do minimum lub całkiem go wyeliminować. Kiedy "cos" sie dzieje przypominam sobie rady Asi i dzieki temu łatwiej mi pokonać przeszkody.
9 stycznia 2017 Justyna - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Uważam ze podjęcie zajęć z Pani Joanną było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Osiągnąłem to co dotychczas myślałem że nie jest możliwe. Bardzo polecam Panią Joannę jako profesjonalistkę i sympatyczną osobę.
1 stycznia 2017 Nikolaj - programista
Bardzo dobry coach
Joanna odmieniła moje życie. Wskazała, a właściwie tak pokierowała, że sama odnalazłam drogę, którą chcę iść. Dzięki spotkaniom z Joanną uporządkowałam życiowe priorytety. Gdyby nie Joanna, nie byłabym w tym miejscu i nie stałabym się tą osoba, którą jestem. Wspierała podczas wychodzenia ze strefy komfortu, jaką był mój poprzedni zawód, który nie dawał mi satysfakcji ani poczucia sensu. Przez cały proces coachingowy zawsze mogłam na nią liczyć. Zmiany jakie się we mnie dokonały są już na całe życie. To nie tylko zmiana myślenia o sobie, ale również zmiana całego stylu życia. Od momentu ukończenia spotkań z Joanną, żyję zdecydowanie w zgodzie ze sobą i jest mi z tym cudownie. Spełniam się zawodowo w tym, co kocham, co zawsze kochałam, ale wcześniej nie miałam odwagi po to sięgnąć. Przeżywam wyjątkowe więzi z bliskimi. Joanna jest aniołem, który uzdrawia duszę i naprawia relację międzyludzkie. Jest cudowną osobą, która wspiera w trudnych chwilach i pomaga w bardzo subtelny a zarazem jasny sposób odkryć, którą drogą podążać, bo każdy z nas ma swoją i warto ją odnaleźć . Dzięki Joannie nauczyłam się żyć w zgodzie ze sobą.
8 listopada 2016 Joanna - home stager
Bardzo dobry coach
Uważam, że skala w przypadku Joanny jest za mała. Współpracę z Joanną coachem oceniam na stopień - nieoceniony. Spotkania z nią nadały nowy kierunek mojemu codziennemu życiu. W przepiękny sposób pomogła mi odkurzyć pochowane we mnie emocje i pragnienia, nie zapominając o teraźniejszości i doświadczeniu zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Niekiedy w bólach rodziły się nowe idee, ale po wyjściu ich na światło dzienne były pełne blasku i nadziei. Istotą dla mnie w spotkaniach jest otwarta współpraca i pełne zrozumienie. Można sobie pozwolić na płacz, śmiech, zmęczenie i radość. Natomiast Joanna pozostaje w każdym przypadku profesjonalistką, nie ugina się naszym chwilowym słabością tylko pomaga i ukierunkowuje na kolejne kroki. Czuje się, jej stuprocentową obecność w danym momencie dzięki czemu pomaga przetrwać chwile kiedy jedyne co przychodzi do głowy to hasło - nie wiem. Również dzięki Joannie zrozumiałam bardziej czym jest coaching i jaki ma on cel, a przy poznawaniu jego wartości poznałam i odkryłam siebie w zupełnie nowej odsłonie z pełną akceptacją i zrozumieniem. Zdecydowanie bliższej samej sobie niż przed spotkaniami. Asiu, dziękuję za tak wiele w zamian za niewiele :) z pewnością nie skończyłam znajomości z Joanną i jeszcze nieraz poproszę o spotkanie by czuć, że jestem w zgodzie ze sobą.
13 stycznia 2016 Emilia - koordynator
Bardzo dobry coach
Z Asią współpracowałam nad moim życiem zawodowym i połączeniu go z moją pasją i wizją przyszłości. Szczerze mówiąc, przed pierwszą sesją nie miałam wielkich nadziei, ponieważ moje dylematy zdawały się wlec latami. Na pierwszym spotkaniu otrzymałam mnóstwo ciepła i otwartości. Poczułam, że Asi mogę powiedzieć wszystko, co czuję. Dała mi niesamowite poczucie bezpieczeństwa, co spowodowało, że krok po kroku porządkowały się moje myśli, potrzeby i marzenia, aby później móc się połączyć. Asia słucha wyjątkowo uważnie i zadaje niezwykle trafne pytania. Dzięki jej uważności na drugiego człowieka, każda moja sesja coachingowa była krokiem milowym u moim życiu. Krokiem w kierunku spójności ze sobą i zmiany zawodowej, jakiej szczerze chciałam. Dzięki Asi rozprawiłam się z przekonaniami, które bardzo utrudniały mi kolejne działania. Uwierzyłam w siebie, poczułam moc i zabrałam się do realizacji moich postanowień. Asia to coach, który potrafi okazać niezwykłą życzliwość, ale też jest bardzo czujny i konkretny. Kiedy ja chciałam uciec do nieistotnych wątków lub zagalopowałam się w swoich opowieściach, Asia przyświecała mi cel i pomagała wrócić na właściwe tory. Asia jest osobą o wielkiej intuicji i uczciwości. Moje sesje coachingowe były niesamowicie efektywne i odbywały się w takim czasie, jakiego potrzebowałam. Dzięki tej przestrzeni zyskałam możliwość spojrzenia na moje dylematy z różnych perspektyw. Ta jej otwartość, intuicyjność, maksymalne skupienie na tym co mówię, trafne pytania i zadania, świetna zdolność obserwacji i życzliwość sprawiły, że znalazłam najlepsze dla mnie rozwiązanie! Wciąż wiele przede mną, ale mając u boku takiego coacha jak Asia wiem, że otrzymam wsparcie, kiedy naprawdę będę go potrzebować. Asiu, jesteś cudną, promienną osobą o niesamowitych umiejętnościach i piękną misją. To dla mnie wielki zaszczyt Cię znać i z Tobą współpracować!
25 sierpnia 2015 Dorota - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Decyzję o rozpoczęciu coachingu podjęłam spontanicznie. Jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę. W pierwszym okresie macierzyństwa byłam bardzo zmęczona wieczną walką ze sobą - zdeformowanym ciałem, mrocznymi myślami, sprzecznymi emocjami oraz ze światem - oczekiwaniami i przekonaniami. Joanna zabrała mnie w osobista podróż wgłąb siebie. To było jak potrząśnięcie za ramiona, wybudzenie ze snu ciągłego użalania się nad sobą. Razem ze mną stanęła naprzeciw moich demonów i pomogła mi je zrozumieć i zaakceptować. Szczególnie dobrze pamiętam jedno zadanie, które wykonałam w domu a omówiłyśmy podczas sesji przez Skyp'a. Zadanie polegało na tym abym narysowała swoje największe lęki. Kiedy Asia zaczęła zadawać pytania, jak zawsze w punkt, nagle, dzięki niej, doznałam olśnienia. Nie mam na co czekać, swoje strachy powinnam pokonać ja sama. Nie mogę całe życie czekać na rycerza na białym koniu bo taki się nie zjawi, nie uwolni mnie też żaden książę z bajki bo taki nie istnieje. Za to jestem JA, z krwi i kości. Z tą świadomością i wiedzą zdobytą na coachingu poczułam się absolutnie pewna siebie, wręcz niezwyciężona. Bardzo często wracam do tej chwili czerpiąc z niej moc, nawet w sytuacjach w których nie spodziewałabym się, że coaching może się przydać. Joanna jest najlepszy towarzyszem podróży jakiego mogłabym sobie wymarzyć. Jest totalnie profesjonalna, taktowna, wyrozumiała i mega empatyczna. Potrafi zarówno cierpliwie siedzieć z podopiecznym w ciszy, czekając na wynik procesów myślowych jak i cieszyć się głośno i beztrosko z drobnych sukcesów. Asia dziękuję!
11 sierpnia 2015 Aleksandra - Asystentka w Dziale Dokumentacji Medycznej
Bardzo dobry coach
Joanna Królikowska- Katalizator pozytywnej energii i siły. Wytrwała i oddana. Z każdym nawet najmniejszym problemem stoczy batalię. Choć, jak sam zobaczysz, podróże w głąb siebie okażą się najbardziej ekscytującą zabawą i prawdziwą przyjemnością. Nie wskaże Ci właściwiej drogi, ale sprawi, że sam zaczniesz jej szukać. Co dały mi spotkania z tym coachem? Wiarę w to, że żadne zmartwienie nie musi determinować mojego życia. Że- choć może to zabrzmieć jak banał- siła drzemie w każdym z nas. Nie musimy więc szukać jej w świecie zewnętrznym. Nie musimy uzależniać swojego szczęścia od drugiej osoby, czy jakichkolwiek zdarzeń, które nas dotykają. Sami sobie jesteśmy sterem i żeglarzem. Uświadomiła mi jak ważne jest kochanie innych, ale przede wszystkim samej siebie. Któż bowiem miałby obdarzyć nas zaufaniem, troską, miłością, jeśli sami sobie nie będziemy potrafili tego zapewnić? I faktycznie widzę już , że tylko w ten sposób mogę osiągać satysfakcję z budowanych relacji. Dzięki Joannie otworzyłam się bardziej na świat i dostrzegłam, że wcale nie jest tak, że zło czyha na mnie na każdym kroku. Od kiedy stałam się spokojniejsza, pewniejsza swojej wartości oraz własnej drogi ( a trzeba podkreślić, że możliwe to stało się właśnie między innymi dzięki Joannie) moje życie uległo znacznej poprawie. Choć przede mną jeszcze długa droga, to jej początki bywają zawsze najtrudniejsze. A te-dzięki Joannie udało mi się już przetrwać i przetrawić. To właśnie za ten owocny start jestem jej najbardziej wdzięczna. Bo wierzę i wiem na własnym przykładzie, że każdy ma moc dokonywania w swoim życiu rewolucyjnych zmian. O ile tylko na początku drogi pozna tak wspaniałego nauczyciela. Coach idealny? Nie. Nikt z żyjących nigdy nie zbliży się do ideału. Nawet nie musi. Nawet nie powinien. Ona ci to uświadomi. :) Jak żyć lepiej, pełniej, świadomiej? Jak czerpać radość z każdego aspektu życia i wykorzystać swój cały potencjał? Zapytaj Joanny Królikowskiej. I nie bój się odpowiedzi. Joannie raz jeszcze dziękuję. Za siłę i pewność, że ja też jestem ważna
17 grudnia 2013 Sylwia dziennikarka -
Bardzo dobry coach
Moja podróż po świecie coachingu rozpoczęła się w sierpniu 2013 roku. Przez kolejne 12 tygodni przemierzałam nieznane mi tereny w towarzystwie Joanny – mojej przewodniczki. Dzięki tej fascynującej wędrówce udało mi się przełamać opory, które powstrzymywały mnie przed spełnieniem największego marzenia. Może to dziwne, ale już samo odkrycie, że mogę marzyć i realizować swoje pragnienia spowodowało rewolucję w moim życiu. W ciągu trzech miesięcy dowiedziałam się, jak wielka siła we mnie tkwi i ile mam do zaoferowania światu. Dostrzegłam swoje mocne strony, potencjał i odkryłam motywację do zmieniania swojego życia. Dostałam do ręki wspaniałe, skuteczne narzędzia do rozwiązywania codziennych problemów, nauczyłam się, że od ciągłego trwania w historii lepsze jest myślenie o zmienianiu swojej teraźniejszości i przyszłości. Po 12 tygodniach wspólnej podróży czuję się silniejsza i przekonana o tym, że nawet jeśli nie mogę zmieniać świata tak, jakbym chciała, to na pewno mogę zmienić siebie i swoje życie. Oczywiście nie osiągnęłabym tego, gdyby nie Joanna – mój coach. Jestem przekonana, że ten niełatwy proces powiódł się głównie dzięki jej profesjonalizmowi, ogromnej wiedzy, umiejętności słuchania i empatii. Joanna zawsze była świetnie przygotowana, skoncentrowana i konsekwentna. Przydzielała mi arcyciekawe zadania domowe i zadawała pytania, które, choć czasami trudne i kłopotliwe, otwierały nowe drzwi do zrozumienia siebie. Zawsze wiedziałam, że Joanna słucha tego, co mówię – świadczyły o tym jej szybkie reakcje na moje słowa i informacja zwrotna, która była ważną częścią każdego spotkania. Dzięki niej poczułam, że moje pragnienia, ambicje i potrzeby są ważne. Że JA jestem ważna. Zrozumiałam, że jestem panią swojego losu i to głównie ode mnie zależy, czy moje życie będzie szczęśliwe i udane. Gorąco polecam wszystkim podobną podróż z Joanną – coachem, przewodniczką i mentorką, ale także ciepłą, serdeczną osobą, która naprawdę potrafi słuchać. Świat coachingu jest fascynujący, ale bez osób takich jak Joanna nie miałby swojej najważniejszej właściwości – mocy zmieniania ludzkiego życia.
4 grudnia 2013 Magdalena - redaktorka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj