Joanna Mielniczuk

Popularność: 357
Bardzo dobry coach (10)
Psycholog, Trener, Coach ICC. Założycielka JM Therapy Group.
Kontakt
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Chełm, Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Żona zdradziła mnie z moim wspólnikiem. Dwie najbliższe mi osoby zrobiły coś takiego. W firmie się rozniosło. Pracownicy patrzyli jak na idiotę. Miałem ogromnego dola. Musiałem pójść z tym gdzieś. Znalazłem stronę Pani Joanny. Poszedłem na spotkanie, jedno, trzecie , piąte -dzisiaj jest znowu dobrze. Zacząłem się tez otaczać właściwymi ludźmi
14 czerwca 2019 Kacper - Hurtownik
Bardzo dobry coach
Do Pani Joanny poszłam z moją córką po nieszczęśliwej miłości. Wiadomo, że dla matki dobro dziecka jest najważnieszą wartością w związku z czym jak najbardziej polecam. Pomogła córce a dzięki temu całej naszej zamartwiającej się rodzinie
12 czerwca 2019 Dorota - Księgowa
Bardzo dobry coach
Już to pisałem w innym miejscu ale i tutaj wspomnę. Pani Joasia wspaniały specjalista. Dotknął mnie kryzys zawodowy. Prowadzę od 20 lat restaurację. Nie wiedziałem co dalej. Po kilku sesjach już była poprawa. Obecnie nie muszę korzystać z usług, ale gdybym ponownie miał potrzebę skorzystać z pomocy coacha lub terapeuty to zapukam tylko pod te drzwi.
7 czerwca 2019 Marcel - Retaurator
Bardzo dobry coach
Jestem zaskoczona skutecznością spotkań i przenikliwością Pani Asi. Ogromna wiedza, którą się dzieli i celnie zadawane pytania. Dzięki sesjom dobrze radzę sobie z pracą z ludźmi i zarządzaniem zespołem.
28 luty 2019 Dagmara - kierownik
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Asią nad zarządzaniem zespołem. Sesje były mega efektywne i naładowane pozytywną energią. Polepszyłam komunikacje z pracownikami, lepiej organizuję czas i oczywiście co najlepsze. Wyniki sprzedaży poszły wreszcie w górę!
6 listopada 2018 Iza - menager
Bardzo dobry coach
Pomimo moich życiowych doświadczeń, nie radziłam sobie z niską samooceną, wiecznie porównywałam się do innych i przejmowałam się ich opinią… Wszystko i wszyscy byli ode mnie ważniejsi. Joasia pomogła mi dostrzec, że warto dbać i robić też różne rzeczy dla siebie, że warto czasem zatrzymać się na chwilę i zastanowić, czego potrzebuję. Zrozumiałam, że mogę emanować pozytywną energią i dbać o bliskich mi ludzi. Poczułam też, że jestem równie ważna i wartościowa jak inni.
14 sierpnia 2018 Aneta Tarnowska -
Bardzo dobry coach
Korzystałam z coachingu u Asi, gdy nie mogłam sobie poradzić z zarządzaniem zespołem. Dzięki sesjom z nią zobaczyłam z szerszej perspektywy moją firmę. Z tego co zobaczyłam Asia ma wiedzę z zarządzania i finansów, a to się ceni.
16 czerwca 2018 Karolina - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam Panią Joannę jako psychologa. To świetna osoba i prawdziwy specjalista. Dzięki jej terapii udało mi się poradzić z nerwicą. Jej spotkania, ciepła rozmowa, wsparcie naprawdę mi pomogły i zmieniły mnie w całkiem inną, lepszą osobę.
5 września 2017 Michał - Kierowca
Bardzo dobry coach
Przeżyłam załamanie nerwowe po wypadku w którym straciłam męża. Trafiłam do Pani Joanny za namową koleżanki i bardzo się cieszę, bo odnalazłam się w życiu. Wiele rzeczy zrozumiałam i już się nie obwiniam, wróciła mi pewność siebie. To miła i ciepła osoba, która potrafi zawsze dobrze doradzić i wesprzeć w trudnych momentach.
2 września 2017 Małgorzata - Pedagog
Bardzo dobry coach
Kilka sesji i wiem jaki mam potencjał w sobie. Wiem jak do tej pory sabotowałem swoje działania. Asia potrafi słuchać, zadaje trafne pytania które skłaniają do myślenia, zaraża energią i optymizmem. Skutecznie realizuję swoje cele i sprawia mi to przyjemność, bo wiem do czego zmierzam. Polecam.
14 czerwca 2017 Wojciech - menager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom