Joanna Mielniczuk

Popularność: 507
Bardzo dobry coach (25)
Psycholog, terapeutka, coach.
Kontakt
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Chełm, Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Poziom wiedzy, wyczucie, takt sprawiły, że na spotkaniach czułam się komfortowo. Niezapomniane rozmowy, pełne zaangażowania i pasji. Pani Joanna zmienia ludzi, uzdrawia umysły. Dziękuję i serdecznie polecam!
12 grudnia 2020 Wiktoria - Doradca klienta
Bardzo dobry coach
Pani Joanna to specjalista z powołania a do tego bardzo miła i przyjazna osoba. Miałam przyjemność korzystać z jej usług z których jestem bardzo zadowolona. Spotkania przebiegały w przyjemnej i luźnej atmosferze. Polecam
2 grudnia 2020 Hanna - Dentysta
Bardzo dobry coach
Współpraca z Panią Joanną jest na najwyższym, światowym wręcz poziomie. Jej wiedza i umiejętności są niezwykle wartościowe i cenne, a sposób ich przekazu, jedyny w swoim rodzaju. Polecam, szczególnie osobom, które chcą popracować nad sobą i uczciwie będą działały w tym obszarze.
30 listopada 2020 Maria Rzeka -
Bardzo dobry coach
Niezwykle pomocne sesje pozwoliły mi na osiągnięcie wymiernych efektów i przyniosły awans. Nigdy nie byłam nastawiona szczególnie pozytywnie do tego typu działań, ale obecnie stwierdzam, że jest to coś godnego uwagi i zainteresowania. Zdecydowanie pomoc Pani Joanny była cenna i wartościowa.
18 listopada 2020 Lena - manager
Bardzo dobry coach
Pani Joanna to czysty skarb. Mój zespół mocno ucierpiał przy pierwszej fali pandemii i nie potrafiliśmy wrócić na właściwe tory pracy. Nowa rzeczywistość mocno nas dotknęła. Dzięki sesjom grupowym z Panią Joanną wróciliśmy na właściwe tory i nasza współpraca układa się znakomicie. Polecam szczerze.
13 listopada 2020 Filip - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Pani Joanna pomogła mi uzyskać lepszą pracę. Jej działania wraz ze mną i praca na moich zasobach to było to czego potrzebowałem. Mocny kop wiedzy, pozytywnego doświadczenia i konkretnych metod. Serdecznie dziękuje raz jeszcze!
30 października 2020 Adam - manager
Dobry coach
Efektywna sesja, która przyniosła korzyści mi i mojemu zespołowi. Poprawiły się relacje i atmosfera w zespole. Zaczęliśmy bardziej współpracować a nie ze sobą rywalizować. Wyniki sprzedażowe oczywiście poszły w górę.
20 listopada 2019 Asia Kudyba -
Bardzo dobry coach
Polecam Asię. Pracowaliśmy nad zarządzaniem zespołem i komunikacją z pracownikami. Kompetentna osoba na właściwym miejscu. Efektywność wzrosła, poprawiła się atmosfera w pracy. Oceny pracownicze poszły w górę.
16 sierpnia 2019 Krzysztof - manager
Bardzo dobry coach
Budowa relacji to chyba jedno z głównych zadań psychologa - pani Asia potrafi te racje budować. Jako terapeutka została kimś na wzór mojej przyjaciółki - osoby która zawsze jest w stanie wesprzeć na duchu i poratować psychicznie gdy człowiek czuje ze wszystko mu się rozlatuje na kawałki
29 czerwca 2019 Marlena - Mama
Bardzo dobry coach
100 pewności, że spotkanie przebiegnie profesjonalnie. Wybitna specjalistka w swojej dziedzinie. Zdecydowanie polecam każdemu kto się do terapeuty wybiera. Pani Joanna daje też różne możliwości spotkań m.in skype. Dla mnie jako człowieka, który dużo jest w podróży była to super opcja.
27 czerwca 2019 Mariusz - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Panią Asię poleciła mi znajoma, która pracuje w tej samej branży z racji tego, że nasze sesje przez ilość lat którą się znamy mogłyby być utrudnione. Powiedziała, że idą do tej Pani na pewno się nie zawiedziesz. Dzisiaj mogę jedynie potwierdzić te słowa - fantastyczna specjalistka - jedyna w swoim rodzaju. Każde spotkanie z Panią Asią to jak podróż w głąb siebie. w te miejsca w które jeszcze nikt wcześniej nie dotarł.
25 czerwca 2019 Matylda - Poetka
Bardzo dobry coach
Swietna w swoim fachu. Terapeutów w swoim życiu zaliczyłem kilku. Pani Joanna z całą pewnością jest tzw. top one. Przykład na to, ze chodzenie do psychologa nie musi świadczyć o tym, że jesteś wariatem. Tutaj to było bardziej jak treningi personalne dla umysłu. Od czasu do czas umawiam się na sesję.
25 czerwca 2019 Ilona - własna działalnosć
Bardzo dobry coach
Byłem naprawdę zdruzgotany psychicznie przez firmę swoją. Zapisałem się na jedno spotkanie. Zostałem na 8: bardzo wartościowo spędzony czas. Idąc do Pani Joanny ma się pewność bycia w dobrych rękach. Mi zdecydowanie pomogła
21 czerwca 2019 Marcin - Przetwórstwo
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry specjalista. Pani Asia zaraża też swoich pacjentów naturalnie wypławającą z niej mega pozytywną energią, samym tym poprawia nastrój. W swoim fachu profesjonalistka. Jeśli ktoś potrzebuje skorzystać z pomocy specjalisty to zdecydowanie polecam
19 czerwca 2019 Karol - przedstawiciel handlowy
Bardzo dobry coach
Pani Asia to niesamowicie ciepła i serdeczna osoba. Dziękuję jej za naszą serię spotkań. Osobiście uważam, że to bardzo dobrze wydane pieniądze i czas równie dobrze wykorzystany. Dziękuję, Każdemu kto szuka tego typu specjalisty polecam
18 czerwca 2019 Kamila - Krawcowa
Bardzo dobry coach
Żona zdradziła mnie z moim wspólnikiem. Dwie najbliższe mi osoby zrobiły coś takiego. W firmie się rozniosło. Pracownicy patrzyli jak na idiotę. Miałem ogromnego dola. Musiałem pójść z tym gdzieś. Znalazłem stronę Pani Joanny. Poszedłem na spotkanie, jedno, trzecie , piąte -dzisiaj jest znowu dobrze. Zacząłem się tez otaczać właściwymi ludźmi
14 czerwca 2019 Kacper - Hurtownik
Bardzo dobry coach
Do Pani Joanny poszłam z moją córką po nieszczęśliwej miłości. Wiadomo, że dla matki dobro dziecka jest najważnieszą wartością w związku z czym jak najbardziej polecam. Pomogła córce a dzięki temu całej naszej zamartwiającej się rodzinie
12 czerwca 2019 Dorota - Księgowa
Bardzo dobry coach
Już to pisałem w innym miejscu ale i tutaj wspomnę. Pani Joasia wspaniały specjalista. Dotknął mnie kryzys zawodowy. Prowadzę od 20 lat restaurację. Nie wiedziałem co dalej. Po kilku sesjach już była poprawa. Obecnie nie muszę korzystać z usług, ale gdybym ponownie miał potrzebę skorzystać z pomocy coacha lub terapeuty to zapukam tylko pod te drzwi.
7 czerwca 2019 Marcel - Retaurator
Bardzo dobry coach
Jestem zaskoczona skutecznością spotkań i przenikliwością Pani Asi. Ogromna wiedza, którą się dzieli i celnie zadawane pytania. Dzięki sesjom dobrze radzę sobie z pracą z ludźmi i zarządzaniem zespołem.
28 luty 2019 Dagmara - kierownik
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Asią nad zarządzaniem zespołem. Sesje były mega efektywne i naładowane pozytywną energią. Polepszyłam komunikacje z pracownikami, lepiej organizuję czas i oczywiście co najlepsze. Wyniki sprzedaży poszły wreszcie w górę!
6 listopada 2018 Iza - menager
Bardzo dobry coach
Pomimo moich życiowych doświadczeń, nie radziłam sobie z niską samooceną, wiecznie porównywałam się do innych i przejmowałam się ich opinią… Wszystko i wszyscy byli ode mnie ważniejsi. Joasia pomogła mi dostrzec, że warto dbać i robić też różne rzeczy dla siebie, że warto czasem zatrzymać się na chwilę i zastanowić, czego potrzebuję. Zrozumiałam, że mogę emanować pozytywną energią i dbać o bliskich mi ludzi. Poczułam też, że jestem równie ważna i wartościowa jak inni.
14 sierpnia 2018 Aneta Tarnowska -
Bardzo dobry coach
Korzystałam z coachingu u Asi, gdy nie mogłam sobie poradzić z zarządzaniem zespołem. Dzięki sesjom z nią zobaczyłam z szerszej perspektywy moją firmę. Z tego co zobaczyłam Asia ma wiedzę z zarządzania i finansów, a to się ceni.
16 czerwca 2018 Karolina - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam Panią Joannę jako psychologa. To świetna osoba i prawdziwy specjalista. Dzięki jej terapii udało mi się poradzić z nerwicą. Jej spotkania, ciepła rozmowa, wsparcie naprawdę mi pomogły i zmieniły mnie w całkiem inną, lepszą osobę.
5 września 2017 Michał - Kierowca
Bardzo dobry coach
Przeżyłam załamanie nerwowe po wypadku w którym straciłam męża. Trafiłam do Pani Joanny za namową koleżanki i bardzo się cieszę, bo odnalazłam się w życiu. Wiele rzeczy zrozumiałam i już się nie obwiniam, wróciła mi pewność siebie. To miła i ciepła osoba, która potrafi zawsze dobrze doradzić i wesprzeć w trudnych momentach.
2 września 2017 Małgorzata - Pedagog
Bardzo dobry coach
Kilka sesji i wiem jaki mam potencjał w sobie. Wiem jak do tej pory sabotowałem swoje działania. Asia potrafi słuchać, zadaje trafne pytania które skłaniają do myślenia, zaraża energią i optymizmem. Skutecznie realizuję swoje cele i sprawia mi to przyjemność, bo wiem do czego zmierzam. Polecam.
14 czerwca 2017 Wojciech - menager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj