Joanna Ratajczak

Popularność: 39
Bardzo dobry coach (3)
Jak zacząć zmianę? Po co coś zmieniać? Jeśli dobrze Ci w Twojej strefie komfortu to dalej siedź na kanapie, taplaj się we własnym bajorku i nie narzekaj, bo przecież sam tak wybrałeś, Twoja wolna wola, Twój wybór. Jeśli jednak czujesz, że chciałbyś inaczej, że Twój dotąd wygodny fotel jednak Cię uwiera, to RUSZAJ ZE MNĄ W PODRÓŻ ZMIANY. Energia podąża za uwagą, a zmiana przychodzi łatwo, szybko i jest możliwa od zaraz. Banał? Jak to możliwe, że zmiana jest taka prosta? Tak to właśnie działa, jak jazda na rowerze. Wystarczy tylko złapać równowagę i pamiętać, o tym że: MOC jest w Tobie. MOC – czyli Motywacja, Odwaga i Cel. Tylko od Ciebie zależy jak się za to zabierzesz, od czego zaczniesz. Proponuję najpierw obrać właściwą drogę czyli odszukać swój CEL. Następnie znaleźć ODWAGĘ do jego realizacji, a pomoże Ci w tym, to co najbardziej Cię MOTYWUJE. Proponuję również rozprawić się z własnymi myślami i przekonaniami, bo CUD to ty! Ciało, Umysł, Dusza. Coaching za mną to: ***************Life Coaching*************** Dla każdego, bez względu na stanowisko czy wykonywany zawód. Równowaga życie - praca. Pamiętaj Moc jest w tobie, a CUD to TY. ***************Coaching kompetencji managerskich*************** Coaching przeznaczony dla kadry managerskiej niższego i średniego szczebla oraz dla osób przygotowujących się do roli lidera. Liderzy są najrzadszym zasobem organizacyjnym – zarówno na świecie jak i w Polsce. Coraz częściej można spotkać dobrych menadżerów lecz dobrzy liderzy – przywódcy organizacyjni nadal są prawie nieistniejącym elementem krajobrazu gospodarczego. Zapraszam szefów, menadżerów, kierowników do zmiany. ***************Executive & Leadership Coaching*************** Ten rodzaj coachingu jest przeznaczony dla managerów wyższego szczebla, kadry zarządzającej oraz właścicieli firm.
Kontakt
Serdecznie zapraszam do kontaktu przez telefon, skypa, maila
tel.: 729-06-06-26
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Joanna okazała się dla mnie drogowskazem w dążeniu do celu ,zarazem duża dawką pozytywnej energii. Pozytywne myślenie to Nasz największy sukces ,trzeba uwierzyć w siebie ,a wówczas możemy Wszystko.Praca z Joanna to sukces gwarantowany.
29 grudnia 2016 Ewa - kier.sprzedaży
Bardzo dobry coach
Wielu z nas nie lubi zmian i nie jest to wcale takie proste.... Nieprawda, jeżeli chcesz wprowadzić jakąś zmianę, to tylko z Asią. Dzięki Asi zrozumiałam, że MOC jest ze mną, że jestem CUDEM. Asia pomogła mi inaczej spojrzeć na wszystko, co jest wokół mnie. Inaczej - tzn. z optymizmem, który do tej pory niestety rzadko gościł w moim życiu. Teraz widzę, że szklanka zawsze jest do połowy pełna. Asia jest doskonałym trenerem i z całą odpowiedzialnością każdemu z Was polecam pracę z właśnie z Nią.
16 listopada 2016 Małgosia - kierownik dz. sprzedaży
Bardzo dobry coach
Miła i sympatyczna,świetnie analizuje w jaki sposób pracować z "pacjętem".Praca z Joanną nad pewnością siebie i panowaniem nad stresem bardzo pomogła w awansie.Polecam z całego serca warasztaty z Asią.
13 listopada 2016 Tomek - Kierownik sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom