Jolanta Kućka

Popularność: 860
Bardzo dobry coach (4)
Konsultant Zarządzania Personelem z kilkunastoletnią praktyką biznesową, Akredytowany Coach ICF (Associated Certified Coach) i Trener Zarządzania. Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. pracując jako Regionalny HR Business Partner oraz jako specjalista ds. personalnych. Specjalizuje się w obszarach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi; szkoleń i rozwoju potencjału pracowników; coachingu biznesowym, przeprowadzaniu procesu zwolnień pracowników oraz w wprowadzaniu zmian organizacyjnych w firmie. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie na kierunkach Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Zarządzanie i Doradztwo Personalne, Szkołę Trenerów Zarządzania przy SKiTZ Matrik oraz studia podyplomowe na Krakowskiej Akademii w zakresie „Coaching – innowacja w zarządzaniu, inspiracja w rozwoju”. Członek Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania Matrik, Współautorka książki „Moc coachingu. Poznaj narzędzia rozwijające umiejętności i kompetencje osobiste”. Właścicielka firmy Partner Rozwoju.
Kontakt
Proszę o kontakt telefoniczny: 504 43 70 10
lub
e-mail: biuro@partnerrozwoju.pl
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Kraków, Bielsko-Biała, Wadowice, Kęty, Andrychów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesje z Jolą dały mi wiele do myślenia i pokazały, nad czym muszę mocno popracować. Jako coach jest konkretna, często zadaje trudne pytania i dobrze, bo bez nich nie byłoby rozwoju. Do każdego spotkania podchodzi niezwykle profesjonalnie, a przy tym bez sztucznego nadęcia. Wnikliwie słucha, nie ocenia, pomaga sprecyzować potrzeby. Warto zaufać jej doświadczeniu i wiedzy.
25 sierpnia 2013 Anna - właściciel e-sklepu
Bardzo dobry coach
Bardzo cenię Jolę za jej umiejętność trafnego zadawania pytań i skoncentrowaniu się na pacy z klientem i dla klienta. Ponadto jej zaangażowanie i profesjonalizm w trakcie sesji to moim zdaniem najlepsza wizytówka dobrego coacha. Praca z Jolą pomogła mi sprecyzować cele i osiągnąć wyznaczone cele w wyniku "mocnych" sesji. Polecam Jolę jako profesjonalnego coacha. Uważam, że jest to osoba godna zaufania i pełna profesjonalizmu z dużymi umiejętnościami interpersonalnymi.
16 kwietnia 2013 Iza - Księgowa
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam Jolę jako wysokiej klasy trenera, coacha i niezwykłego motywatora w wewnętrznym rozwoju. Moja współpraca dotyczyła obszaru osobistego oraz zawodowego. Jolę cechuje zdolność wnikliwego słuchania a umiejętne stawianie pytań umożliwiły wydobycie ze mnie ukrytego potencjału, wzbudziły nowe pomysły oraz uaktywniły energię do działania. Na uwagę zasługuje spójna i rzetelnie prowadzona sesja coachingowa, która była dla mnie niesamowitą bazą informacyjną o mnie samej, a uważność coacha umożliwiała mi koncentrację na obranym temacie, co przyczyniło się do uzyskaniu założonych celów i sformułowaniu moich zobowiązań, które pomogły mi utrwalić nowe, pozytywne nawyki. Należy również podkreślić wysokie kompetencje coacha oraz gotowość do współpracy i dialogu w zakresie omawianych kwestii. Szczerze polecam Jolę Kućkę jako godnego zaufania coacha, partnera do rozwoju.
15 luty 2013 Barbara - Spacjalista ds. Jakości
Bardzo dobry coach
Jola to bardzo dobry coach, który pomógł mi odnaleźć właściwą drogę do wdrożenia wyznaczonych przeze mnie zmian i celów w moim życiu. Jola jest osobą bardzo przyjazną i potrafi w naturalny sposób nawiązać kontakt. Coaching Joli to niezastąpiona i godna polecenia pomoc w realizacji celów rozwoju osobistego.
14 luty 2013 Michał - przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj