Jolanta Matyjanka

Popularność: 167
Bardzo dobry coach (4)
Mgr prawa, coach, trener, trener FRIS®, animator kultury. Wybór zawodu/pracy oznacza de facto wybór stylu życia. Wiem, jak to jest jak, nie robi się tego, co się czuje, tego w czym chcemy się rozwijać i doskonalić. Wiem, jak to wpływa na poczucie własnej wartości i na pozostałe aspekty życia np.: zdrowie, rodzinę, relacje. Dlatego też, zależy mi na tym, by każdy z nas robił to, co kocha. Jeżeli nie jesteś zadowolona/y ze swojej pracy lub swojego stylu życia, zapraszam Cię na coaching. Jeśli właśnie szukasz swojej drogi życiowej i zawodowej również Cię zapraszam. Jeżeli jesteś znudzony pracą lub życiem. Postrzegasz, je jako nieciekawe i nie wiesz co z tym zrobić lub brakuje Ci radości w życiu, także Cię zapraszam. Do procesu coachingowego podchodzę holistycznie, tak samo jak do człowieka, bowiem jego życie jest nierozerwalną całością. Brak satysfakcji i zadowolenia w jednym aspekcie wpływa na pozostałe. Nie dajemy, wówczas z siebie tego wszystkiego co byśmy chcieli i co dałoby nam radość, a innym pewną wartość. Jeśli chcesz zmiany (chociaż jeszcze nie wiesz jakiej), chcesz spełnionego życia, masz dość męczenia się w pracy, której nie lubisz, czujesz, że Twoja pasja wzywa Cię do działania albo właśnie chcesz odkryć swoje pasje, marzenia, poznać swój potencjał i możliwości, serdecznie zapraszam Cię do kontaktu. Zazwyczaj, to że nie robimy tego do czego jesteśmy stworzeni i co est naszą pasją wynika z braku poczucia wartości lub jego niskiego poziomu oraz braku pewności siebie. Podczas coachingu zmieniamy te przekonania. Moją pasją, jest praca z ludźmi w oparciu o ich naturalny potencjał. Lubię inspirować do akceptacji siebie i swoich wyborów, do zmiany życia zgodnie z własną drogą. Lubię pracować z ograniczającymi przekonaniami i obawami. Nasze życie zależy od tego jakie mamy myśli, jakie mamy przekonania, to z nich wynikają nasze działania. Mogą być one ograniczające i wspierające. Pamiętajmy, że pracując coachingowo diagnozujemy ograniczające nas przekonania i je zmieniamy tak by, nas wspierały i prowadziły do satysfakcjonującego życia. . Rozkład sesji ustalamy wspólnie, w zależności od Twoich potrzeb, jednak pamiętając o tym, że odstępy pomiędzy sesjami mają swój cel i w tym czasie wprowadzasz zmiany, które później są weryfikujemy na sesji, więc nie mogą być one ani za często ani za rzadko. Mogą być sesje pomiędzy o charakterze interwencyjnym. Podczas sesji to Ty decydujesz, o tym nad czym chce pracować. Czas przewidziany na jedno spotkanie to 60- 90 min. Pierwsze spotkanie, polega na omówieniu zasad pracy coachingowej, a także pomaga przełamać „pierwsze lody”. Na pierwsze spotkanie inwestujesz tylko swój czas. Jak już się zastanowisz i zdecydujesz na „TAK”, to nawiązujemy współpracę w oparciu o zasady coachingu i ustalając konkretną cenę w oparciu o stawki rynkowe, w zależności od tego czy spotkania będą na skypie czy na miejscu. Formę telefoniczną dopuszczam tylko w wyjątkowych sytuacjach.
Kontakt
Telefonicznie pod numerem 510 279 398 lub mailowo: jolantamatyjanka@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Tomaszów Lubelski, Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Pasje
Pasjonuje mnie człowiek i Jego twórczość. Uwielbiam tańczyć salsę, walca, tango, rumbę. Fascynuje mnie flamenco. Lubię słuchać muzyki brazylijskiej, fado, klasycznej, afrykańskiej. Lubię czytać i pisać.
Inspirujące cytaty
"Bądź sobą, wszyscy inni są już zajęci" - Oscar Wilde "Twój czas jest ograniczony, a więc nie marnuj go na życie cudzym życiem. Nie wpadaj w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi" - Steve Jobs

Opinie

Bardzo dobry coach
Zawsze podchodziłem bardzo sceptycznie do coachingu. Po długim czasie jednak zdecydowałem się wziąć udział. I z czystym sumieniem polecam. Jola jest bardzo ciekawą osobą, z ogromnym poczuciem humoru, wielką wiedzą na każdy temat i doświadczeniem. Coaching odbywa się w luźnej , przyjemnej atmosferze. Podejmowane działania - pytania, omówienie stylu, faktycznie zwiększają samoświadomość i skłaniają do refleksji. Dziękuję .
20 września 2020 Michał - Spedytor
Bardzo dobry coach
Jola jest profesjonalistką, a zarazem jedną z najbardziej wartościowych osób, które znam. Potrafi uważnie słuchać i autentycznie interesuje się rozmówcą. Jej zaangażowanie i ogromna wiara w możliwości drugiego człowieka świetnie dopingują do działania. Skutecznie zaraża swoim optymizmem i pozytywną energią. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, czym od razu wzbudziła u mnie zaufanie. Przeprowadziła mnie przez cały proces z wiarą i empatią. Jak zaczęłyśmy pracę nad zmianami w moim życiu, okazało się, że potrzebowałam zastąpić wiele moich ograniczających przekonań w takie, które mnie wspierają i czuję się z nimi dobrze. Dowiedziałam się o sobie wielu ważnych rzeczy. Po omówieniu mojego stylu myślenia poczułam wewnętrzny spokój. Wiele jej zawdzięczam.
23 stycznia 2020 Aneta - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Jola jest bardzo ciekawą osobą, skarbnicą pomysłów, potrafi zainspirować, ma ogromną wiedzę i świetne poczucie humoru. Choć podchodzilam sceptycznie do coachingu z czystym sumieniem mogę napisać, że Jola poprzez trafne pytania, wyczerpujące rozmowy i zaangażowanie wspomogła mnie w odkrywaniu moich możliwości na ścieżce zawodowej.
20 sierpnia 2018 Sandra - Pedagog
Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe z Jolą są dla mnie wspaniałym czasem, podczas którego mogę przyjrzeć się sobie jakby z zewnątrz po to, aby na nowo wrócić do prawdziwej swojej natury, która w wyniku socjalizacji i oczekiwań społecznych została stłamszona. Odpowiednio sformułowane pytania pobudzają mnie do zmiany i motywują do osiągania celów, które dla mnie są ważne. Jola z dużym szacunkiem, zaangażowaniem czyli po prostu z pasją uczestniczy w moim procesie pracy nad sobą. Nie ma rzeczy i spraw nieważnych, na które powiedziałaby, że nie ma czasu. Traktuje bardzo serio swoją pracę i osobę, z którą rozmawia/pracuje. Z całym przekonaniem polecam Jolę jako coacha, który wesprze w własnym procesie odkrywania nowej jakości życia.
31 lipca 2018 Karina - Socjolog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj