Kamil Załuska

Popularność: 147
Bardzo dobry coach (2)
Po pierwsze człowiek. Bo to najważniejszy tytuł przed moim nazwiskiem. Fundamentem do wspierania drugiej osoby jest ujrzenie drugiego człowieka, skupienie się na jego historii i prawdzie, jaką za sobą niesie! Po drugie dyplomowany Coach (kierunek:Life and Business coaching), Aktor, a także absolwent Pedagogiki i Zarządzania. Jestem młodym człowiekiem, dążącym do stałego rozwoju własnej osoby. W swojej pracy podchodzę do zadań z wyobraźnią artystyczną, poszerzając perspektywę działania działania. Głównym przedmiotem moich kompetencji jest coaching. Ciekawość w poznaniu drugiego człowieka. Chęć pomocy, efektywnego słuchania. Wsparcie i towarzyszenie w drodze do poznania siebie oraz dotarcia do zamierzonego celu. Moja indywidualna praktyka coachingowa to: CoacheArt- świadome serce To praca nad świadomym podejściem do spraw serca z użyciem technik artystycznych, otwierających drzwi do prawdy o Nas! Zajmuję się m.in.: - pracą nad emocjami - poczuciem własnej wartości - asertywnością - odkrywaniem sensu życia - zarządzaniem sobą w czasie - podjęciu ważnej decyzji - ustaleniu kroków prowadzących do osiągnięcia celu ZAPRASZAM! :)
Kontakt
530581265
Cena
90zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Gdynia, Ostrołęka, Tomaszów Lubelski, Białystok,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Współpraca z Kamilem to czysta przyjemność. Wykazuje się nie tylko wielkim profesjonalizmem, ale także zrozumieniem i umiejętnością bezdyskusyjnego słuchania. Spotkania z nim otwierają umysł i pozwalają przezwyciężyć mniejsze i większe trudności. To właściwa osoba, na właściwym miejscu. Coach niezastąpiony.
31 lipca 2019 Marta - Student
Bardzo dobry coach
Najlepszy coach! Profesjonalne usługi i życzliwe podejście do klienta. Pomógł mi w podjęciu ważnej decyzji zawodowej. Profesjonalny i ludzki. Polecam wszystkim stojącym na rozstaju dróg. Skuteczna sesja. Andrzej
23 lipca 2019 Andrzej - Dziennikarz
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj