Kamila Jeżowska - Hułas

Popularność: 347
Bardzo dobry coach (1)
Praca z ludźmi jest moją pasją, opartą na najważniejszej dla mnie wartości - zaufaniu. Jestem psycholożką (Uniwersytet Warszawski) i dyplomowanym coachem (studia podyplomowe Coaching profesjonalny na Akademii Leona Koźmińskiego). Jestem również trenerką - od kilku lat prowadzę szkolenia z zakresu umiejętności „miękkich”: asertywności, komunikacji, radzenia sobie ze stresem. Nieustająco pracuję nad swoim rozwojem, o czym mogą świadczyć następujące certyfikaty: - Certificate of completiom „CoachWise Essentials Program”, 18 of Coach Training Hours, ICF accredited, June – August 2011 - Certyfikat ukończenia szkolenia „Development of a Coach Attitude”, akredytowanego przez ICF (24 unity CCEU szkoleniowych), z dn. 18 grudnia 2011 - Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie Coachingu profesjonalnego – metody i praktyka z dn. 29.02.2012 (wydane przez Akademię Leona Koźmińskiego) - Zaświadczenie o ukończeniu trzydniowego warsztatu „Coach – means who? Workshop that shapes coach’s attitude” akredytowanego przez ICF (20 unitów CCEU szkoleniowych), z dn. 11 marca 2012 Najwięcej doświadczenia zdobyłam jednak w pracy z klient(k)ami.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu: kamila.jezowska@gmail.com
Sesja może również odbyć się przez skype (kamila.jezowska)
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
P.Kamila pojawiła się w bardzo trudnym momencie mojego życia. Rozmowa z nią bardzo mi pomogła. Nie sądziłam,że mogę tyle w sobie zmienić/tyle w sobie zrozumieć podczas jednej rozmowy. P.Kamila jest przy tym ciepłą i pogodną osobą, która wzbudza zaufanie i dzięki temu łatwo i przyjemnie się z nią rozmawia.
28 stycznia 2013 Joanna - Rzecznik prasowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jutro to dzisiaj, tylko że jutro?
27 czerwca 2013
Przekładanie, odwlekanie, odkładanie. Uciekające deadliny, zadyszka na ostatniej prostej. Kolejna kawa i tysiąc i jedna opowieść, dlaczego jeszcze nie robisz tego, co miałeś/aś zrobić.Dziś, nie jutro,