Kamila Kozioł

Popularność: 1512
Bardzo dobry coach (3)
Witaj, Jestem coachem z międzynarodowym certyfikatem ACC ICF, magistrem psychologii i dyplomowanym trenerem. Jestem wpsółautorką książek rozwojowych "Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha" i "W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę" Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim i magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach prof. Zimbardo i szkoleniach Paula Gossena. Konsultuję potencjał za pomocą narzędzi Extended DISC. Przez 5 lat współprowadziłam firmę szkoleniową Doskam, w której czasie zajmowałam się koordynowaniem projektów doradczo-rozwojowych, w których uczestniczyło ok. 3 tysięcy osób. Moja misja: Działaj tak, aby inni przy Tobie odkrywali w sobie nowe i piękne.  Mój cel to nieustanne zbieranie i wykorzystywanie umiejętności w kształceniu i rozwoju innych osób. Uważam, że moja wiedza i predyspozycje pomogą Tobie wznieść się na szczyt możliwości i osiągnąć zamierzony cel. Od czasów studiów rozwijam swoje umiejętności w tym kierunku poprzez praktykę, dodatkowe kursy doskonalące i studia podyplomowe. W pełni wierzę, że moje doświadczenie w tym zakresie przyda się Tobie, jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu.  Moja praca daje mi możliwość spełnienia. To jest moja pasja. Jest bardzo różnorodna, co pozwala mi na zdobywanie nowych doświadczeń i nigdy mnie nie nudzi. Największym sukcesem są sukcesy moich Klientów. One mnie inspirują i motywują. Uważam, że posiadam cechy tak istotne do pracy z ludźmi jak: wysoka motywacja, zaangażowanie, cierpliwość i wytrwałość.  Z moich usług korzystają głównie osoby prywatne posiadające własne firmy. Bardzo szanuję i cenię sobie pełne zaangażowanie Klienta w pracę podczas naszych sesji. Zaangażowanie Klienta w proces jest niezbędnym elementem do osiągnięcia celu. Klienci najczęściej korzystają z moich usług, gdy: chcą zwiększyć pewność siebie chcą wytyczyć jasne, konkretne i realne cele chcą zrealizować swoje cele i marzenia poszukują motywacji do codziennych działań poszukują sensu życia i wartości stoją przed ważną decyzją lub ich życie się zmieniło i muszą się z tym pogodzić pragną odnaleźć uśmiech i energię do życia chcą zwiększyć swoją wydajność w pracy
Kontakt
E: kamilakoziol.coaching@gmail.com
T: 6+48 667 871 236
Cena
299zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gliwice, Warszawa, Zabrze, Bytom, Katowice, Opole, Częstochowa, Ruda Śląska,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Kamila, jesteś niesamowitym coachem! Dziękuję Ci za każdą minutę, którą dla mnie poświęciłaś. Za to, że nasze sesje trwały tyle, ile potrzebowałam. Za Twoje nieszablonowe podejście! Dziękuję za to, że powiedziałam na głos to czego chcę i się tego już nie wstydzę - potrafię teraz precyzować swoje cele i je osiągać. Dzięki sesjom z Tobą wiem, co jest dla mnie ważne i jak to osiągać - jak się spełniać. Dzięki Tobie nareszcie poznałam swoje wartości, a może życie nabrało sensu - dzięki Tobie poznałam siebie! Będę Ciebie polecać osobom, które szukają siebie i spełnienia, a takich osób jest wiele!
13 listopada 2012 Marta Wodzińśka - pedagog
Bardzo dobry coach
Nasze spotkania stanowiły dla mnie ogromny zastrzyk pozytywnej energii i wielkie wsparcie.Dzięki temu zrozumiałam czym jest zmiana, mam ochotę zmienić moje życie prywatne, tak aby dało mi satysfakcję. Teraz sama potrafię dobierać rozwiązania najlepsze dla mnie. Jestem skupiona na sobie i spełniona! Dziękuję!
8 listopada 2012 Kasia Bąk - Grafik
Bardzo dobry coach
jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Kamili. Dzięki sesjom z Kamilom uwierzyłam w siebie, zrealizowałam cel i czuję, że dam radę. To było niesamowite uczucie i cieszę się, że mogłam pracować z Kamilą. Zdecydowanie polecam jej usługi.
11 września 2012 Asia - dyrektor ds. personalnych
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Zamień "MUSZĘ" na "CHCĘ"
9 marca 2013
artykuł na blogu
Jak zmienić swoje życie na lepsze
21 grudnia 2012
5 sposobów, których wypróbowali moi Klienci.
Coaching Pewności Siebie
8 listopada 2012
Oceń swoją pewność siebie i działaj!
Projekt Kobieta Spełniona
29 czerwca 2012
Program dla Kobiet chcących osiągnąć niezależność.