Kamila Kruk

Popularność: 1747
Dobry coach (3)
Współwłaścicielka spółki, partner w wydawnictwie OSMConsult, w ramach których realizuje projekty łączące rozwój osobisty i biznes. Redaktor naczelna ogólnopolskiego portalu Świat Coachingu i coach z międzynarodową akredytacją ICF. Trenerka rozwoju osobistego z 10-letnim doświadczeniem w pracy z administracją publiczną, organizacjami pozarządowymi i biznesem, gdzie wykorzystuje swoją wiedzę z ukończonych studiów: ekonomii i psychologii komunikacji społecznej. Autorka książki „Wyspy komfortu” oraz autorskich warsztatów „Wyjdź ze swojej strefy komfortu- świadomie i celowo”. Partner w OSMconsult i OSMpower, gdzie jest wydawcą książek autorów polskich i zagranicznych. Ekspertka w zakresie rozwoju osobistego w Akademii Marki z Klasą. Inicjatorka i organizatorka projektów dla kobiet m.in. Kobiecy Lublin, Kongres Kobiet czy autorski program rozwojowy: Kobieta z moich snów. Finalistka plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza Lubelszczyzny.   Ekspertka portalu „Zmiany w życiu”. W Radio Freee współprowadzi autorską audycję o rozwijaniu się każdego dnia. Zafascynowana ludźmi i schematami, jakie nimi kierują. Pomaga ludziom odkryć własny przepis na życie zgodnie z hasłem: „Twoje życie-twoja przygoda-twój wybór” opierając się nie tylko na wiedzy, ale również na swoich różnorodnych doświadczeniach. Propagatorka świadomego rozwoju, pozytywnego myślenia, idei „workation" i "life hackingu”, które wdraża w praktyce. Cieszy się życiem, pracuje z pasją łącząc podróże, rozwój, odpoczynek, aktywność społeczną i pracę. Żyje zgodnie z maksymą: „Życie jest zbyt krótkie, by było małe”. Twoje życie- twoja przygoda - twój wybór! www.kamilakruk.pl Kontakt na FB: https://www.facebook.com/krukkamila Poznaj i zrozum, czym jest coaching -  www.swiatcoachingu.pl  Wyjdź ze swojej strefy komfortu- świadomie i celowo! www.wyspykomfortu.pl Wydawnictwo i sklep z pasją www.osmpower.pl
Kontakt
tel. 502 283 165
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Sesja wstępna
Osoby zainteresowane współpracą mogą skorzystać ze spotkania wstępnego, podczas którego będą miały możliwość dowiedzieć się więcej na temat samego procesu pracy, zasad oraz sprawdzić czy taka metoda im odpowiada. Cena spotkania wstępnego: 150 zł brutto.

Opinie

Słaby coach
Pani Kamila posługuje się "książkowymi" ćwiczeniami. Nie starała się poznać mojego problemu. Jej rady były entuzjastyczne lecz pozbawione głębszego poznania sprawy wydały mi się dość trywialne. Odniosłam wrażenie, że Pani Kamila podczas rozmowy podbudowywała sobie własne poczucie wartości. Jest to raczej dość początkująca coach i nie polecam jej.
29 marca 2018 Karina - specjalista w dużej firmie
Bardzo dobry coach
Byłem pod wrażeniem tego co Kamila mi przekazała na jednym ze swoich szkoleń, szczerze polecam ją jako BARDZO DOBREGO COACHA! Warto podkreślić, że Kamila sama wychodzi z inicjatywą i potrafi pomóc zanim poprosisz o pomoc. ;)
4 września 2015 Łukasz - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Konkret, przyjazność, profesjonalizm, dyskrecja, cierpliwość - te słowa najlepiej opisują Kamilę Kruk! :) Jest bezpośrednia, ludzka - co bardzo odróżnia ją od napuszonych pseudo coachów jakich pełno na rynku. Polecam Kamilę każdemu, kto chce wycisnąć ze swojego życia więcej!
21 sierpnia 2015 Marcin - CEO
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Pokaz gier coachingowych w Lublinie
15 października 2012
Już 27 października (sobota) w ramach Klubu Coacha w Lublinie pokaz gier coachingowych przygotowany we współpracy z Experience Corner
Newsletter Świata Coachingu
29 lipca 2012
Portal Świat Coachingu cały czas się rozwija. Możesz otrzymywac informacje o nowościach na naszej stronie na swojego maila.
Klub Coacha w Lublinie
27 marca 2012
Świat Coachingu
27 marca 2012
Ogólnopolski portal dotyczący coachingu.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom