Karolina Bąba

Popularność: 34
Bardzo dobry coach (5)
Cześć! Od 2018 roku posiadam tytuł magistra doradztwa i coachingu. Współpraca z drugim człowiekiem od zawsze była moim marzeniem i pasją. Jestem zafascynowana ludźmi, ich różnorodnością i wnętrzem. Bycie coachem pozwala mi nie tylko wykorzystać swoje umiejętności, ale stwarza również okazję do pogłębienia wiedzy. Podczas procesu coachingu gwarantuję: - indywidualne podejście, - zaangażowanie, - profesjonalizm, - bezpieczną atmosferę, - otwartość, - partnerstwo, - dopasowane narzędzia, - cierpliwość. Spróbujmy. :)
Kontakt
792 855 747
Specjalizacje
Miasta
Tychy,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z całego serca polecam Panią Karolinę, długo zastanawiałam się nad tego typu współpracą jednak nie zawiodłam się. Ciepło, profesjonalizm oraz zaangażowanie to cała Pani Karolina.
12 luty 2024 Amanda - Specjalista Da zakupów
Bardzo dobry coach
Pani Karolina łatwo nawiązuje kontakt z klientem, na spotkaniach panuje przyjazna atmosfera. Można liczyć na jej pełne zaangażowanie. Do mnie jednak najbardziej przemawia indywidualne podejście i cierpliwość. Jestem zadowolony ze współpracy i szczerze polecam :-)
12 luty 2024 Piotr - Inżynier
Bardzo dobry coach
Świetny coach! Jej pasja do pomagania ludzi w osiągnięciu ich celów jest zaraźliwa, a jej zaangażowanie w rozwój innych jest nie do podważenia. To nie tylko doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, ale również mistrzowski komunikator, potrafiący przekazać skomplikowane koncepcje w sposób zrozumiały i przystępny dla każdego. Jej empatia sprawia, że potrafi wczuć się w sytuację swoich podopiecznych, dostosowując strategię pracy do ich indywidualnych potrzeb i celów. Karolina nie tylko uczy, ale także inspiruje i motywuje, sprawiając, że każdy, kto ma przyjemność z nią współpracować, czuje się zainspirowany do osiągnięcia swojego pełnego potencjału. Jej oddanie i zaangażowanie w sukces innych sprawiają, że jest niezaprzeczalnie świetnym coachem.
12 luty 2024 Robert - Specjalista. ds. sprzedaży
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam jako coacha Panią Karoliną. Jest ona profesjonalistką, posiada dużą wiedzę z zakresu coachingu, podczas sesji dokładnie wyjaśnia na czym polega dane narzędzie i jakie jest jego zadanie. Ponadto, wykazuje się zaangażowaniem i jest skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele.
6 września 2020 Maria - Specjalista ds. relacji z klientem
Bardzo dobry coach
Pani Karolina jest bardzo profesjonalna i empatyczna, wie co robi. Na spotkaniach można liczyć na szczerość i indywidualne podejście do klienta, jednocześnie mając pewność, że każdy problem i wątpliwość zostaną potraktowane poważnie. Bardzo polecam!
1 września 2020 Karolina - Shift Supervisor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj