Karolina Bąba

Popularność: 18
Bardzo dobry coach (2)
Cześć! Od dwóch lat posiadam tytuł magistra doradztwa i coachingu. Współpraca z drugim człowiekiem od zawsze była moim marzeniem i pasją. Jestem zafascynowana ludźmi, ich różnorodnością i wnętrzem. Bycie coachem pozwala mi nie tylko wykorzystać swoje umiejętności, ale stwarza również okazję do pogłębienia wiedzy. Podczas procesu coachingu gwarantuję: - indywidualne podejście, - zaangażowanie, - profesjonalizm, - bezpieczną atmosferę, - otwartość, - partnerstwo, - dopasowane narzędzia, - cierpliwość. Spróbujmy. :)
Kontakt
792 855 747
Specjalizacje
Miasta
Chrzanów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam jako coacha Panią Karoliną. Jest ona profesjonalistką, posiada dużą wiedzę z zakresu coachingu, podczas sesji dokładnie wyjaśnia na czym polega dane narzędzie i jakie jest jego zadanie. Ponadto, wykazuje się zaangażowaniem i jest skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele.
6 września 2020 Maria - Specjalista ds. relacji z klientem
Bardzo dobry coach
Pani Karolina jest bardzo profesjonalna i empatyczna, wie co robi. Na spotkaniach można liczyć na szczerość i indywidualne podejście do klienta, jednocześnie mając pewność, że każdy problem i wątpliwość zostaną potraktowane poważnie. Bardzo polecam!
1 września 2020 Karolina - Shift Supervisor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj