Karolina Palacz

Popularność: 37
Mam na imię Karolina. Od lat pasjonuje mnie praca z ludźmi i dla ludzi. Jako Life & Business Coach prowadzę firmę Kinaco Karolina Palacz. Wybór tego zawodu to dla mnie konsekwencja poszukiwania własnej drogi, moich życiowych doświadczeń, wyciągniętych wniosków i na końcu odnalezienia tego, czym chcę się zajmować. Moją pasją jest wspieranie i wzmacnianie ludzi na ich drodze do osiągnięcia celu. Jestem dyplomowanym Coachem Uniwersytetu Humanistyczno – Społecznego SWPS oraz absolwentką Zarządzania i Inżynierii na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiadam wieloletnie doświadczenie menadżerskie zdobyte zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii. Jako coach opieram się na kodeksie etycznym International Coach Federation. W swojej pracy pomagam odkrywać zasoby, talenty, tworzyć wizje i plany. Angażując się w pracę z klientami zwracam uwagę na wartości, jakimi kierują się w życiu; na wartości, jakie stanowią dla nich motywację do zmiany i podjęcia skutecznego działania. Coaching to dla mnie nic innego, jak czerpanie dobrodziejstw z rozmowy z drugim człowiekiem, jak uważne słuchanie, skupienie, szukanie silnych stron i czasem skrzętnie skrywanych talentów, ukazywanie nowych punktów widzenia i poszerzanie horyzontów. Coaching to wiara w to, że w każdym z nas jest moc i potencjał. Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych chłopców, żoną, miłośniczką biegania i zdrowego stylu życia, entuzjastką bycia tu i teraz. Uwielbiam naturę i mojego ukochanego czworonoga. Stale poszukuję, uczę się, czytam i łaknę nowych inspiracji do bycia pełniejszym człowiekiem. Sprawdź, jak mogę Ci pomóc.
Kontakt
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Koronawirus – jakie lekcje mogę wynieść dla siebie z sytuacji kryzysowej.
4 maja 2020
W ostatnich tygodniach wszystkich nas dotknęła trudna sytuacja, której jeszcze parę miesięcy temu nikt sobie nawet nie wyobrażał. Pandemia koronawirusa objęła cały świat i wywróciła do góry nogami nasze postrzeganie tego, czym jest poczucie bezpieczeństwa i wolności. Coś, co uznawaliśmy jako pewne i całkowicie nam należne, nagle nabrało cech nieuchwytności, zmienności, a także tak wielkiej zależności od czynników, nad którymi nie panujemy. To właśnie ten brak wpływu na to, co się może wydarzyć z nami i naszymi bliskimi jest powodem tego, że wielu ludzi odczuwa teraz strach i lęk, wręcz niemoc. Jak myśleć o przyszłości, jak planować, jak działać, kiedy nic nie jest pewne i nie wiemy co spotka nasze społeczeństwo za tydzień czy dwa. Pojawia się też pytanie: Dlaczego?
Jak znaleźć motywację do działania. Skuteczne sposoby na ruszenie z miejsca.
4 maja 2020
Marta siedzi z poranną kawą na balkonie. W głowie mącą się uczucia rozżalenia i rozczarowania. Miała wczoraj tyle zrobić! Przecież wszystko zaplanowała. Dzień znów minął. Marta już kolejny raz oprócz rozczarowania czuje niechęć, brak motywacji i brak pomysłu, jak to wszystko zmienić