Karolina Prusińska

Popularność: 515
Bardzo dobry coach (4)
Nazywam się Karolina Prusińska. Jestem coachem i trenerem. Moją specjalizacją jest Zen Coaching, prowadzę sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe. Współorganizuję rozwojowe wyprawy – Zen coaching w drodze. Jeśli: - szukasz większej równowagi w życiu, większej świadomości siebie, wolności i radości, - stoisz przed ważnymi życiowymi decyzjami i chcesz wybrać najlepszą dla Ciebie opcję, - chcesz uporządkować swoje życie, by było w zgodzie z Twoimi głębokimi potrzebami, w zgodzie z Twoim sercem, - chcesz mieć lepszy kontakt ze sobą, pragniesz żyć i podejmować decyzje w zgodzie ze sobą, - pragniesz budować w swoim życiu satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi, oparte na szacunku i uważności, - doświadczasz stresu, żyjesz pod dużą presją, a tęsknisz za spokojem, lekkością i większą radością, to Zen Coaching jest dla Ciebie. Zapraszam do kontaktu.
Kontakt
Zapraszam na moją stronę, do kontaktu mailowego oraz na facebook'a: https://web.facebook.com/prusinskapl/
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Szczerze polecam Karolinę. Potrafiła wzbudzić we mnie zaangażowanie, co przełożyło się na ważne odkrycia i zmiany w moim życiu zawodowym i prywatnym. Efektem końcowym sesji coachingowych z Karoliną jest poczucie spełnienia i podążania wreszcie drogą, która do tej pory istniała tylko w sferze marzeń (work-life balance).
31 grudnia 2013 Piotr - Informatyk
Bardzo dobry coach
Przyjemna atmosfera, całkowite zorientowanie na klienta, rzeczowość i trafność pytań pomogły mi uporządkować myśli. Na spotkaniach z Karoliną czułam komfort wspólnej pracy. Myślę, że powodem tego było aktywne słuchanie oraz pozytywne nastawienie Karoliny.
21 listopada 2013 Paulina - Dydaktyk
Bardzo dobry coach
Spotkania z Karoliną pomogły mi uporządkować wiele spraw, określić konkretne cele i dowiedzieć się, jak do nich dążyć w zgodzie ze sobą. Nie jestem osobą, która chodzi na coachingi i podeszłam do tematu sceptycznie, a jednak otrzymałam dużo więcej, niż się spodziewałam. Karolina ma niesamowitą intuicję. Byłam pod wrażeniem jej profesjonalizmu, wiedzy i łatwości w odnajdywaniu rozwiązań. Cieszę się, że poznałam Karolinę i skorzystałam z jej sesji, a zdarzyło się to trochę przez przypadek (a może nie? :))
17 luty 2013 Monika - Digital Account Manager
Bardzo dobry coach
Karolina jest całkowicie skupiona na kliencie, dzięki trafnym pytaniom oraz kreatywnym zadaniom pomaga znaleźć nowe rozwiązania. Tworzy przyjazna atmosferę. Spotkania z nią wiele mi dały. Bardzo dziękuje.
13 listopada 2012 Sylwia - Specjalista ds. marketingu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom