Kasia Komoszewska

Popularność: 632
Bardzo dobry coach (4)
Jestem certyfikowanym coachem, pracuję zgodnie ze standardami ICF. Pierwsze spotkanie jest odpłatną symbolicznie konsultacją połączoną z doświadczeniem coachingu. Zapraszam szczególnie jeśli chcesz: - poukładać życie osobiste i zawodowe, aby przynosiło więcej radości, spokoju równowagi - podejmować lepsze dla Ciebie i bardziej świadome decyzje - skończyć z ciągłym "nie chce mi się" i odkładaniem spraw na później - zwiększyć własną skuteczność - odnaleźć sens, - odkryć prawdziwego, silniejszego Ciebie - odkryć czym coaching może być dla Ciebie.
Kontakt
Kontakt telefoniczny: 501 359 800 lub mailowy.
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Kasia nie jest zwykłym coachem, ona jest bardzo dobrym coachem. Przed poznaniem Kasi wiedziałam, że potrzebuje coachingu, ale nie mogłam znaleźć osoby, z którą poczuję się dobrze i będę otwarcie rozmawiać. Pojawiła się na mojej drodze z polecenia, ja też ją polecam każdemu. Kasia przynosi ze sobą spokój, który rozprzestrzenia się bardzo szybko na innych. Świetnie potrafi słuchać i trafnie zadawać pytania. Pierwsze spotkanie sprawiło, że od razu chciałam więcej. Pomogła mi znaleźć w sobie, to czego do tej pory szukałam w innych. Przy niej nie ma rzeczy niemożliwych. Bariera? Ona pomoże ci ją znaleźć, zrozumieć i usunąć. To poczucie, że jest się w odpowiednim miejscu swojego rozwoju z odpowiednią osobą wspomagaczem - niesamowite. Polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają.
14 luty 2013 Kasia - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Jak tylko zobaczyłam Kasię, pomyślałam, ze muszę z nią porozmawiać. Nie mówiąc wiele zainspirowała mnie do podjęcia bardzo ważnej decyzji zawodowej. Na spotkaniach coachingowych odkryłam jeszcze więcej. Pozwala mi spojrzeć na siebie z boku, bez emocji, odkryć co jest dla mnie ważne i na czym powinnam się skupić. Wyciąga trafne wnioski z moich wypowiedzi i fantastycznie podsumowuje je. Dzięki temu patrzę na siebie jakby w lustrze i widzę znacznie więcej. Znacznie więcej rozumiem. Podejmuję działania i realizuje wszystko to co chciałam od dawna wdrożyć w życie, ale coś powstrzymywała mnie przed działaniem. Przestaję się bać. Myślę, że każdy z nas powinien mieć swojego coacha.
13 luty 2013 Ania - Mnanager Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Dotychczas odbyłem z Kasią cztery sesje, włączając nasze pierwsze, nieformalne spotkanie przy okazji innego projektu. Choć nie postrzegam siebie, jako osoby mało poukładanej, w zasadzie wręcz przeciwnie, dotychczasowy coaching sprawił, że na wiele spraw patrzę o wiele bardziej konstruktywnie i kreatywnie. Nasze spotkania mogę porównać do "strojenia zegarka mechanicznego", nawet te najlepsze wymagają czasem wizyty u zegarmistrza. Polecam bardzo, naprawdę warto!!!
14 grudnia 2012 Michał - Menedżer/prawnik
Bardzo dobry coach
Energetyczna osoba, elastyczna, potrafiąca dopasować styl pracy do osobowości klienta. Praca z Kasią była poruszająca, inspirująca i nadspodziewanie efektywna. Z jednej strony spojrzenie z dystansu, a z drugiej podsumowanie z drugim dnem. Polecam.
28 października 2012 Ada - twórca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj