Katarzyna Ambrozik

Popularność: 1412
Bardzo dobry coach (11)
Wspieram swoich Klientów w zmianach na lepsze w życiu prywatnym i zawodowym.
Kontakt
663 762 796, ambrozikcoach@gmail.com - Zapraszam na pierwszą bezpłatną sesję, w trakcie której będziesz mieć możliwość doświadczenia coachingu.
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Kielce,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
strony www
www.linkedin.com/in/katarzyna-ambrozik-81294797

Opinie

Bardzo dobry coach
Kasia jest coachem, który umie wysłuchać. Jest profesjonalna. W czasach, kiedy coaching kojarzyć się może z pustymi hasłami promowanymi w mediach jest tego zupełnym zaprzeczeniem. Pokazuje, że chodzi o własny rozwój, trening, akceptacje siebie, a także prace nad tym, co można zmienić. Uświadamia, że można to zrobić. Kasia jest osobą dającą wsparcie i poczucie zaufania. Niezwykle się cieszę, że mam takiego coacha w swoim życiu :-) !!!!
21 kwietnia 2017 Aleksandra - Studentka
Bardzo dobry coach
Pani Kasia jest wspaniałym coachem i cudownym człowiekiem. Od pierwszego spotkania czułam jej wsparcie, zrozumienie i bezwarunkową akceptację, ale także niezwykle ciepło, serdeczność i otwartość. Zmotywowała mnie do działania i pracy nad sobą. Wspierała mnie na każdym jej etapie . Dzięki Pani Kasi odkryłam drzemiący we mnie potencjał, siłę i możliwości. Z czystym sumieniem polecam!
5 sierpnia 2016 Krystyna - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Katarzyna Ambrozik jest coachem potrafiącym słuchać ciałem, sercem i duszą. Pracując na najwyższych poziomach piramidy Diltsa daje swoim klientom możliwość wprowadzania trwałych i znaczących zmian. A wszystko to w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Wiele skorzystałem jako jej klient i wiele się od niej nauczyłem obserwując jej warsztat coachingowy. Z całego serca polecam ją i rekomenduję.
14 października 2014 Olgierd - coach, trener, mówca, wydawca, przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Przestrzeń, zaufanie, spokój, ulga, cisza, pytanie trafiające w sedno... tak moge opisać pracę z Kasią. Dziękuję.
13 października 2014 Ewa - Coach, trener
Bardzo dobry coach
Mogę polecić Kasię z czystym sumieniem. Jest to osoba która już od pierwszego kontaktu budzi zaufanie przez co łatwo z Nią nawiązać ciekawe relacje. Każda razem odbyta sesja wnosiła powiew świeżości do postrzegania siebie oraz sposobu postrzegania świata i celów. Każda sesja przybliża mnie do osiągnięcia zamierzonych planów. Sposób prowadzenia spotkań nie budzi żadnych zastrzeżeń. Czas który razem przepracowaliśmy uważam, za jeden z lepiej zainwestowanych od bardzo dawna. Śmiało mogę polecić tą trenerkę.
23 czerwca 2014 Krystian - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Dołączam się do grona przedmówców. Profesjonalizm Pani Kasi i jej osobowość powodują, że można obdarzyć ją zaufaniem a dzięki temu samemu otworzyć się i zmierzyć się z samym sobą, ze swoja uczciwością z samym sobą i swoimi słabościami przy jednoczesnym wsparciu w poszukiwaniu mocnych stron i skutecznym nakierowywaniu na właściwą drogę rozwoju zawodowego. Polecam jak najbardziej.
18 czerwca 2014 AniaS - Aktualnie poszukująca pracy
Bardzo dobry coach
Moi przedmówcy mają całkowitą rację, pani Kasia jest świetnym coachem. Dzięki niej odkryłam siebie na nowo co pozwoliło mi wykorzystywać atuty mojej osobowości, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Wszystko pod czujnym okiem pani coach, która pomogła mi wykorzystać moje zdolności do współpracy z ludźmi z mojego otoczenia. całkowicie profesjonalne sesje w sympatycznej atmosferze, polecam :)
5 maja 2014 Justyna - student
Bardzo dobry coach
Zgadzam się absolutnie z moimi przedmówcami. Niezwykle sympatyczna, co przekłada się na przełamanie swoich uprzedzeń,otwarcie i szczerość o którą sama bym się nie podejrzewała :) a poza tym że sympatyczna po prostu profesjonalna, zna się na swojej robocie. Zdecydowanie polecam!
5 maja 2014 Sylwia - wizażystka / handlowiec
Bardzo dobry coach
Dzięki niej odnalazłam w sobie drzemiący potencjał,dostrzegłam,nowe możliwości,spojżałam na siebie z zupełnie innej perspektywy. Śmiało mogę powiedzieć,że pani Kasia jest skuteczną i ,profesjonalną. Jest świetnym coachem.Gorąco polecam .
3 maja 2014 Marzena - pracownik medyczny/student
Bardzo dobry coach
Zgadzam się z przedmówcą. Pni Kasia potrafi zmotywować człowieka do działania żeby odnaleźć właściwą drogę i którą można się kierować na swojej ścieżce życia. Bardzo miła, sympatyczna osoba z którą bardzo szybko łapie się wspólne nadawanie na tych samych falach. ZDECYDOWANIE POLECAM.
2 maja 2014 Łukasz - student
Bardzo dobry coach
Świetna Pani coach, której udało się usunąć wielkie bariery blokujące mój rozwój od dawna. Dodatkiem na plus jest również podejście, dzięki któremu mogłem w końcu przed kimś się otworzyć co nie było możliwe przed nikim wcześniej. Zdecydowanie polecam :)
2 maja 2014 Mariusz - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj