Katarzyna Białoskórska

Popularność: 348
Bardzo dobry coach (4)
Jestem certyfikowanym Coachem ACC ICF (International Coach Federation), Trenerem Rozwoju Osobistego. Doświadczenie zawodowe, w tych obszarach zdobywam z pasją od 2009 roku. Moje kompetencje: • Coaching – budowanie świadomości – akredytowane przez ICF • Coaching – kompetencje lidera - akredytowane przez ICF • Coaching – możliwości rozwoju - akredytowane przez ICF • Studia: Trener Edukator Szkoleń; Zarządzanie i Marketing; Administracja • Wieloletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac, księgowości Największą satysfakcję sprawia mi, gdy Klient odkrywa to, co tak naprawdę jest dla niego ważne i znajduje sposób, aby to osiągnąć, zmienia swoje życie na lepsze, osiąga sukces i szczęście. W każdym człowieku tkwi potencjał i siła by dokonywać w swoim życiu pozytywnych zmian. Każdy może realizować swoje marzenia. Droga od "tu i teraz" do wymarzonej przyszłości, wyznaczonego celu nie zawsze jest łatwa i przyjemna, ale możliwa do przebycia i osiągnięcia sukcesu. Serdecznie zapraszam na profesjonalne sesje coachingowe oparte o standardy i kodeks etyczny International Coach Federation.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Tel. 798 825 535
Specjalizacje
Miasta
Gliwice, Zabrze, Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jeżeli ktoś robi coś z pasją i szczerym zaangażowaniem, to efekty widać, a entuzjazm się udziela. Takie są właśnie sesje z Katarzyną - coachem, która profesjonalnie wspiera i towarzyszy. Polecam.
18 marca 2014 Dorota - Ekonomistka
Bardzo dobry coach
Sesje z Katarzyną uważam za bardzo profesjonalne i owocne. Nie tylko poukładałem sobie w głowie rzeczy, które są dla mnie ważne i jakie chcę osiągnąć. Dzięki naszym spotkaniom zacząłem więcej działać i widzę namacalne rezultaty. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Katarzynę jako coacha!
15 września 2013 Roman - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Doświadczyłam sesji, która pootwierała we mnie dawno zapomnianą a wręcz nieuświadomioną myśl "a czego pragnie Małgorzata" no właśnie ! cudowne przeprowadzenie mnie przez te Drogę pozwoliło na podjęcie wielu ważnych dla mnie decyzji za co Tobie Katarzyno jestem wdzięczna! Twoja postawa, skromność, otwartość, szczerość, spokój, cierpliwość dało początek mojej walki o siebie i dlatego to bardzo dobry coach!
4 września 2013 Małgorzata - warsztaty artystyczne
Bardzo dobry coach
Jestem zachwycony profesjonalnym podejściem do moich problemów, już wiele mi się w tak krótkim czasie zmieniło na płaszczyżnie biznesu i w rodzinie. Tak długo musiałeńm czekać na profesjonalną sesję, aby jak mydlana bańka worek niepowodzeń z moim czasem pęknął. Wielkie dztęki :)
9 sierpnia 2013 Mietek - Nauczyciel akademicki - trener Judo
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom