Katarzyna Kazańska

Popularność: 263
Bardzo dobry coach (10)
Od samego początku kariery zawodowej zajmuję się wspieraniem ludzi w ich rozwoju. Pracuję z osobami z różnych środowisk, zaczynając od poszukujących pracy, na przedsiębiorcach kończąc. Poruszam problemy poszukiwania pasji zawodowej, budowania swojego wizerunku, tworzenia ścieżki kariery, odnajdywania pewności siebie. Moi klienci podkreślają ciepło i radość jakie ode mnie otrzymują, dziękują mi za spokój i energię, za to, że mogą się przede mną otworzyć i zawsze znajdą zrozumienie i wsparcie. W swojej pracy przede wszystkim stawiam na zaufanie. Wiara w możliwości i umiejętności moich klientów jest głównym motorem wspólnej pracy. W każdym człowieku drzemie geniusz, ja pozwalam mu obudzić się i przemówić. Efektem każdego procesu jest wzmocnienie klienta, nabranie przez niego pewności siebie, wiara w swoją moc. Pracuję z każdym, kto jest gotów zmienić choć najdrobniejszą rzecz w swoim życiu i zaufa, że pomogę mu to zrobić. Jeżeli czujesz że brak w twoim życiu pasji, chcesz coś zmienić, nawet nie wiedząc czym jest to „coś”, nie masz pewności siebie szukasz pasji w pracy, chcesz zmienić swoją karierę zawodową, nie wiesz jak odnaleźć się na rynku pracy, przygotować dokumenty aplikacyjne myślisz o założeniu swojej firmy, jednak wahasz się , nie wiesz czy chcesz to zrobić, od czego zacząć i jak poradzić sobie z towarzyszącym temu lękiem. twój glos nie wyraża tego, co byś chciał, łamie się, gardło się zaciska, a oddech jest płytki i krótki będę z Tobą nad tym pracować.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dziękuję za pomoc w "poukładaniu" sobie w głowie pewnych bardzo ważnych dla mnie życiowych spraw. Teraz wiem co jest dla mnie naprawdę ważne oraz nauczyłam się, że czasami trzeba sobie po prostu odpuścić i żyć dalej. dziękuję!
24 stycznia 2018 Kasia - nauczyciel
Bardzo dobry coach
W moim życiu nie ma i nigdy nie było przypadków. Zawsze działo się coś, co pozwalało inaczej spojrzeć na życie i różne toczące się w nim sprawy i sytuacje. Poznanie Pani Katarzyny, to też nie przypadek. Dzięki systematycznym rozmowom i spotkaniom z Panią Kasią przeanalizowałam kilka ważnych spraw osobistych i zawodowych i spojrzałam na nie z innej perspektywy. Optymizm i "świeże "spojrzenie na różnorodne sytuacje to gwarancja mojego dalszego sukcesu. DZIĘKUJĘ PANI KASIU!!!
5 listopada 2017 Renata - psycholog
Bardzo dobry coach
Pani Kasia jest szczerą, ciepłą i serdeczną osobą. Spotkania z Panią Kasią pomogły mi spojrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy. Jasno określa zasady współpracy i pomaga realizować założone cele. Skutecznie motywuje do pracy nad sobą co przynosi wymierne efekty. Potrafi wyciągnąć konstruktywne wnioski z chaosu wypowiedzi. Nie ocenia, pomaga natomiast obrać prawidłowy kierunek działania ☺ Bardzo dobra energia na spotkaniach☺
25 maja 2017 Anna - Ekonomistka
Bardzo dobry coach
Dzięki wizytom u P. Kasi zyskałam pewność siebie, stałam się bardziej asertywna, szanuje swój czas, energię, własne pomysły i przede wszystkim MOJE WŁASNE ZDANIE!. Zauważyłam w sobie to co inni widzą, a ja nie zauważałam, swoje zdolności, możliwości i umiejętności. Zdecydowanie polecam P. Katarzynę, jest lekiem na całe zło:)
19 maja 2017 Aga - animator/naukowiec
Bardzo dobry coach
Z powodu zawirowań osobistych i zdrowotnych wypadłam ze ścieżki, którą wszyscy w moim otoczeniu podążają (najpierw studia, potem praca). Zostałam z wielką dziurą w CV, brakiem wiary w siebie, starsza o parę lat, z zerowym doświadczeniem i z wielkim bagażem wciąż ciągnącym się za mną, którego najprawdopodobniej nigdy się nie pozbędę. Dzięki Pani Kasi odnalazłam sens w swoich bolesnych doświadczeniach, bo rzeczywiście, może ciężko je w pisać w CV jako "doświadczenie zawodowe", ale odkryłam w sobie cały zestaw cech i umiejętności, które mogą być bardzo pożądane na rynku pracy. Teraz pracujemy nad tym, jak to "sprzedać" :) Dziękuję Pani Kasiu!
7 luty 2016 Daria - studentka
Bardzo dobry coach
Witam, jeśli czytasz tę opinię, to znaczy, że szukasz czegoś więcej w życiu niż masz w tej chwili... Proponuję: zadzwoń i porozmawiaj! Spotkania z Kasią poleciła mi znajoma. Dla mnie, stały się one wytyczeniem nowych kierunków myślenia i inspiracją do wejścia na drogę poznwania siebie samej. - BEZCENNE - Co ciekawe okazało się też , że droga ta jest coraz bardziej ekscytująca. Życzę owocnego coachingu. Pozdrawiam i polecam!
2 luty 2016 Magdalena - Historyk sztuki
Bardzo dobry coach
Pani Katarzyna jest pierwszym coachem, z którym miałam i mam przyjemność współpracować. Przyjemność, ponieważ z jednej strony jest przyjaźnie nastawiona do klienta, z drugiej niezwykle konkretna, co bardzo cenię. Pomogła mi nakreślić nową ścieżkę kariery zawodowej, co cały czas procentuje. Poza tym udało mi się też, przy pomocy Pani Katarzyny, wyjść z impasu osobistego. Dziękuję.
27 stycznia 2016 Anna - lekarz
Bardzo dobry coach
Jestem żoną i matką 3 dzieci, wiele razy zastanawiałam się co powinnam w swoim życiu robić. Dopiero program coachingowy prowadzony przez Panią Kasię Kazańską, pozwolił mi poznać siebie i odkryć moje cele. To Kasia spowodowała iż teraz jestem osobą bardziej otwartą i pewną siebie.Na nasze spotkania szłam z wielką radością i entuzjazmem.Odnalazłam swoje miejsce w życiu zawodowym.Zobaczyłam co tak naprawdę blokowało moje relacje z najbliższymi.Zaangażowanie,kompetencja,ciepło to jedne z wielu pozytywnych cech pani Kasi.Dlatego polecam i gorąco dziękuję:)
12 stycznia 2016 Anita - mgr administracji
Bardzo dobry coach
Jestem mężatką i matką, a także kobietą poszukującą swojego miejsca w życiu zawodowym. W momencie zmiany pracy trafiłam do p. Katarzyny Kazańskiej, realizatorki programu coachingowego, adresowanego do rodziców dzieci niepełnosprawnych. Spotkania z p. Kasią inspirowały mnie do własnego rozwoju i poszukiwań możliwości rozszerzenia mojej oferty pomocowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Nasza wspólna praca opierała się na wzajemnym zaufaniu, a także na moich marzeniach i dużej dawce emocji. Jak każdy człowiek mam swoje trudne chwile. Czasem są to ból i cierpienie. Wiem, że autentyczne uczucia są niezbędne do samorozwoju. Z Panią Kasią czułam się bezpiecznie: dała mi dyskrecję, zaangażowanie i poczucie, że żadna sytuacja jej nie zaskoczy. Pani Kasia jest wrażliwą i ciepłą kobietą, kompetentnym psychologiem, coachem i doradcą zawodowym. Dzięki niej wiem jak mogę pomagać innym, a także samej sobie. Gorąco polecam p. Kasię osobom znajdującym się na zakręcie życiowym.
1 grudnia 2015 Agnieszka Barszcz - terapeuta zajęciowy
Bardzo dobry coach
Nie wierzyłam, że mogłabym coś zmienić w moim życiu... Dzięki spotkaniom z Panią Kasią wiem, że nawet przeciwności losu mogę przestawić na inny tryb. Uwierzyłam we własne siły. I fizycznie nic się nie zmieniło, ale moje nastawienie psychiczne jest na "to" , że mogę! I to jest wspaniałe! Wszystko to , dzięki Pani Kasi :) Dziękuję
23 listopada 2015 Joanna - nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom