Katarzyna Ludzińska

Popularność: 218
Bardzo dobry coach (4)
Z wykształcenia psycholog społeczny, pedagog, trener biznesu i dyplomowany coach. Jest licencjonowanym doradcą zawodowym, Liderem Klubu Pracy i Trenerem Zastępowania Agresji ART®. Szkoliła się m. in. u Roberta Diltsa. W pracy jako trener i coach towarzyszy jej motto: ,,traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”. Jej obszary zainteresowań zawodowych to coaching kariery i coaching rodzicielski. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji treningów wspomagających aktywizację zawodową osób dorosłych. W pracy indywidualnej (coaching i indywidualne doradztwo zawodowe) z ludźmi kładzie szczególny nacisk na tworzenie przestrzeni dla potrzeb klienta oraz osiąganie przez nich wymiernych celów. Prywatnie żona i mama Zosi i Antosia. Zimą lubi jazdę na nartach a latem na rowerze. Współzałożycielka SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w kierunku pracy z drugim człowiekiem, bo uważa, że rozwój jest fundamentem procesu pomagania innym. Posiada doświadczenie w prowadzeniu treningów głównie z obszarów rozwoju osobistego i umiejętności interpersonalnych, a także kompetencji sprzedażowych i menedżerskich. Na swoim koncie ma przeprowadzonych ponad 1500 godz. szkoleń w różnych grupach docelowych. Swoje umiejętności praktyczne przekazuje studentom od 9 lat współpracując z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim i Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji w ramach Podyplomowych Studiów z Doradztwa Zawodowego, Uniwersytetem Medycznym i Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w ramach specjalizacji Psychologia Organizacji i Zarządzania. Współpracowała także z Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Lublinie prowadząc zajęcia dydaktyczne z podstaw psychologii. Jest terapeutką terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach i autorką publikacji z dziedziny psychologii nieśmiałości.
Kontakt
telefon: 501 560 504
info@szkolanakolach.pl
katarzynaludzinska@wp.pl
Specjalizacje
Miasta
Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam, Pani Katarzyna ma bardzo dużą wiedzę i potrafi pomóc w wielu apsektach kompetencji miękkich. Poznaliśmy się na grupowych zajęciach gdzie już można było poznać w niej dużą wiedzę i profesjonalizm. Po jakimś czasie skorzystałem z coachingu i treningu sprzedaży i jestem bardzo zadowolony.
10 października 2017 Kamil - Sprzedawca
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Kasię jako coacha. Jest osobą obowiązkowa. Na każdych zajęciach indywidualnych miałam do wykonania mnóstwo ciekawych zadań, wymagających ode mnie koncentracji i intensywnych przemyśleń. To spowodowało większą mobilizację do poszukiwań i odkrywania moich mocnych stron. Dodatkowo Kasia to bardzo otwarta i wesoła osoba, dzięki czemu łatwo nawiązalysmy dobra relacje.
2 września 2016 Dominika - Referent ds. Logistyki
Bardzo dobry coach
Pani Katarzyna prowadziła zajęcia w ramach programu "Czas na staż" w których uczestniczyłem. Podczas zajęć indywidualnych wykazała się sumiennością i profesjonalizmem w podejściu do mnie. Jest sympatyczną osobą, z którą łatwo można nawiązać dobry kontakt. Jej cenne rady pozytywnie wpłynęły na mój proces poszukiwania pracy. Podczas spotkań grupowych natomiast, Pani Kasia prowadziła bardzo interesujące zajęcia, na których skutecznie przekazała nam wiedzę dotyczącą metod poszukiwania pracy, procesu rekrutacji i rozmów kwalifikacyjnych. Nawet po zakończeniu programu, służy cennymi radami i pomocą. Gorąco polecam współpracę z Panią Kasią.
17 maja 2016 Emil - Opiekun szkoleń
Bardzo dobry coach
Skuteczność, rzetelność, profesjonalizm oraz konkret to najtrafniejsze słowa jakimi mogę opisać Panią Katarzynę. Poza tym jest osoba po prostu sympatyczną, z którą z łatwościa można złapać "chemię". Z niezwykłym wyczuciem drąży, podpowiada i nakierowuje szukając rozwiązania. Odkrywa i uświadamia z jakich zasobów skorzystać i co zmienić, nie daje gotowego rozwiązania tylko wolność wyboru pokazując kilka wariantów, kilka dróg. Zdecydowanie polecam Panią Kasię!
11 maja 2016 Ewelina - specjalista ds. szkoleń
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom