Katarzyna Perłowska

Popularność: 231
Bardzo dobry coach (3)
Towarzyszę ludziom na rozstaju dróg: z życiowym dylematem, decyzją do podjęcia. Tym, którzy patrząc wstecz wiedzą, że potrzebna jest zmiana, ale nie wiedzą na co. Tym, którzy w codzienności zagubili siebie i już nie pamiętają swoich marzeń, pragnień, oczekiwań. Sama to przeżyłam. Teraz wspieram na drodze do odnalezienia prawdy - esencji, z której bije źródło wewnętrznego spokoju i energii do działania.
Kontakt
Wiadomość email
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pracowałem z Tobą w obszarze coachingu osobistego. Wielka wiedza, a z drugiej strony rebeliancka postawa i łamanie schematów pozwoliły mi odkryć zupełnie nowe drogi i dały energię, żeby tamtędy pójść. Jesteś świetnym coachem, a przy okazji fantastycznym człowiekiem. Dzięki Kaśka, że miałem okazję Cię spotkać!
20 listopada 2017 Maciej - Owner
Bardzo dobry coach
Sesje z Kasią to prawdziwa podróż po emocjach. Trafne pytania pozostawały ze mną na długo i pozwoliły mi na wyjście z zamkniętego kręgu, w którym myślałam, że się znalazłam. Kasia jest też mega pozytywną i energetyczną osobą - rozmowy z nią to sama przyjemność.
20 września 2017 Paulina - Project Director
Bardzo dobry coach
Wspaniała osoba, która pomaga zrozumieć samego siebie. Dzięki sesjom z Kasią, zrozumiałam w jaki sposób odczytują mnie inni ludzie i co powinnam w sobie zmienić. Podpowiedziała również o metodach, które pomagają spojrzeć na świat z innej perspektywy, tak aby nie wydawał się nam zły. Bardzo mocno Polecam !!!
20 września 2017 Dorota - Senior Event Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom