Katarzyna Radecka

Popularność: 577
Bardzo dobry coach (5)
Jestem związana z branżą rekrutacyjną od 2008 roku. Mam 18-letnie doświadczenie biznesowe z obszaru szkoleń i sprzedaży. Cały czas realizuję projekty rekrutacyjne i, jako coach kariery, aktywnie wspieram osoby stojące przed wyzwaniem jakim jest zmiana pracy. Prowadzę autorskie warsztaty „Poszukiwanie pracy może być skuteczne!”, które odbywają się cyklicznie w Warszawie. Ukończyłam kurs „Professional Coaching Certificate” zgodny z programami CFC/PCD oraz wymaganiami akredytacyjnymi International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. W wolnych chwilach lubię tańczyć tango argentyńskie, czytać książki i podróżować. Zapraszam do kontaktu:)
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Kasią umówiłam się, ponieważ stanęłam na rozdrożu rozwoju zawodowego. Wiedziałam tylko, że chce zmienić pracę i bardzo potrzebowałam wsparcia w uporządkowaniu swoich kompetencji oraz w poszerzeniu perspektywy na możliwości jakie daje rynek pracy. Każda sesja to był konkretny krok do przodu nie tylko w kontekście tego, co mogę zrobić ale także w kierunku budowania motywacji do tego, aby zacząć działać. Stworzyłyśmy listę moich kompetencji, CV, listę firm i ofert pracy, na które mogę aplikować. Kasią jest bardzo profesjonalna, jest wysokiej klasy ekspertem i ma duże umiejętności budowania pozytywnych relacji. Bardzo polecam! Na koniec dodam, że wszystkie sesje odbyłyśmy zdalnie.
15 kwietnia 2018 Katarzyna - Trener/manager
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłem w spotkaniach indywidualnych z Panią Kasią. Sesje zorganizowane bardzo profesjonalnie, a jednocześnie w przyjaznej i przyjacielskiej atmosferze. Udało mi się zidentyfikować moje cele oraz określić najbliższe plany zawodowe. Wspólnie również stworzyliśmy profesjonalne CV. Polecam współpracę z Panią Kasią wszystkim, którzy potrzebują pomocy oraz porady nt. swojej dalszej kariery.
2 kwietnia 2018 Paweł - Dyrektor/Sprzedaż/Marketing
Bardzo dobry coach
Pani Katarzyna - pełny profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna życzliwość. Uczestniczyłam w indywidualnych sesjach coachingowych związanych z uporządkowaniem moich zmian w życiu zawodowym. Całość spotkań zakończyła się korektą CV, projektów maili do potencjalnych pracodawców oraz wizualizacją rozmowy rekrutacyjnej. Polecam spotkania z p. Kasią z czystym sumieniem i pełnym zadowoleniem ze współpracy z Nią.
26 marca 2018 Agnieszka - Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam każdemu kto myśli o zmianie! Myśli o zmianie kariery, a może jedynie pracy, ale brakuje mu odwagi lub jedynie motywacji by przejść do czynu. Już warsztaty prowadzone przez panią Kasię okazały się być bardzo inspirujące. Otrzymaliśmy konkretną dawkę bardzo praktycznych informacji dotyczących aktualizacji własnego CV, ale dopiero indywidualne sesje coachingowe okazały się być prawdziwym motorem do działań! Raz jeszcze gorąco polecam! Konkret i pełen profesjonalizm! Warto!
26 marca 2018 Małgorzata - własny biznes
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam zarówno w warsztatach prowadzonych przez panią Kasię, jak i spotkaniach indywidualnych. Za każdym razem cechował ją pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Ma świetne podejście do ludzi, a jej trafne pytania pomogły mi określić moje potrzeby i kierunek zmian zawodowych. Dodatkowo jej uwagi i wskazówki zaowocowały stworzeniem profesjonalnego CV i przygotowały mnie do rozmowy rekrutacyjnej - zakończonej sukcesem.
24 marca 2018 Agnieszka - Finanse
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom