Katarzyna Radecka

Popularność: 1669
Bardzo dobry coach (21)
Stoisz przed trudnym wyborem dotyczącym swojej dalszej kariery zawodowej? Chcesz zmienić pracę, ale nie wiesz, który kierunek będzie tym właściwym? Szukasz wewnętrznej motywacji do zmiany lub tej zmiany się boisz? A może już jesteś na etapie poszukiwań, ale nie przynosi to rezultatów i nie wiesz co i dlaczego idzie nie tak? Coaching kariery, który proponuję, to seria indywidualnych spotkań, podczas których zweryfikujemy Twoje predyspozycje zawodowe, przeanalizujemy Twoje oczekiwania i możliwości, a także ustalimy konkretne kroki, jakie należy podjąć, aby osiągnąć cel. W trakcie sesji coachingowych przyjrzysz się różnym rozwiązaniom, a także przygotujesz konkretny plan działania i otrzymasz wsparcie w jego realizacji. Jestem związana z branżą rekrutacyjną od 2008 roku. Mam 18-letnie doświadczenie biznesowe z obszaru szkoleń i sprzedaży. Cały czas realizuję projekty rekrutacyjne i, jako coach kariery, aktywnie wspieram osoby stojące przed wyzwaniem jakim jest zmiana pracy. Prowadzę autorskie warsztaty „Poszukiwanie pracy może być skuteczne!”, które odbywają się cyklicznie w Warszawie. Ukończyłam kurs „Professional Coaching Certificate” zgodny z programami CFC/PCD oraz wymaganiami akredytacyjnymi International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. W wolnych chwilach lubię tańczyć tango argentyńskie, czytać książki i podróżować. Zapraszam do kontaktu:) https://youtu.be/MXRdAbOE474
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Z panią Kasią miałam kilka spotkań coachingowych. Jestem obecnie na rozdrożu zawodowym i dzięki jej profesjonalizmowi, życzliwości i zaangażowaniu uporządkowałam swoje kompetencje, obszary zawodowe w których potencjalnie mogę szukać pracy. Otrzymałam również cenne praktyczne wsparcie - przegląd bieżących ofert pracy, korekta CV oraz profilu na LinkedIn. Dzięki pani Kasi zobaczyłam więcej możliwości zawodowych, o których wcześniej nie myślałam oraz dostałam dawkę pozytywnej motywacji. Bardzo polecam.
3 lipca 2023 Monika - rekruter
Bardzo dobry coach
Z Panią Katarzyną miałem kontakt na zajęciach indywidualnych, których celem było podniesienie mojej pewności siebie oraz rozwiania wątpliwości odnośnie zasad rekrutacji. Dodatkowo dużą uwagę Pani Katarzyna przyłożyła do szczegółów zawartych w ogłoszeniu o prace na którą aplikowałem. W sposób jasny i klarowny dostałem komplet informacji jakie pomogły mi zbudować dobre CV oraz przejść przez rozmowy kwalifikacyjne. W efekcie czego zostałem zatrudniony na to stanowisko. Bardzo polecam każdemu kto myśli o zmianie pracy a rozmowy o pracę to nie jest jego świat - z Panią Katarzyną na pewno się uda.
12 kwietnia 2023 Daniel - IT-koordynator
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w warsztacie indywidualnym , jestem bardzo wdzięczna za to spotkanie. Bardzo wysoko oceniam wsparcie jakie mi dała Pani Kasia W pełni doceniam profesjonalizm mojego przewodnika. Profesjonalizm to ogromne zaangażowanie , wiedza , doświadczenie , wnikliwość , mądrość oraz empatia. Dzięki tym umiejętnościom i otwartej postawie mogłam ustalić a następnie osiągnąć postawione cele. Skuteczność tego procesu to najlepsza rekomendacja współpracy. Bardzo dziękuję za to wspaniale doświadczenie. Pozdrawiam
9 marca 2023 Agnieszka - Dealer
Bardzo dobry coach
Kasia pomogła w ukierunkowaniu mojej dalszej ścieżki kariery. Każdy kto potrzebuję pomocy w obszarze pracy może w pełni liczyć na wsparcie z jej strony. Pełen profesjonalizm oraz przyjazna atmosfera. Doświadczenie Kasi sprawdza się w wielu obszarach związanych z rozwojem zawodowym. Polecam!
20 czerwca 2022 Paulin - Administracja
Bardzo dobry coach
Od długiego czasu myślałam o zmianie pracy, ale przyznam że aplikacje, szukanie stanowisk, rozmowy..ten cały proces mnie przerastał i bardzo stresował. Dzięki Kasi otrzymałam motywację, radę, testy oraz krok po kroku jak podjeść do procesu zmiany pracy. I udało się. Nawet przed zakończeniem współpracy otrzymałam świetną ofertę i cały proces był tym razem bez stresujący i nawet przyjemny. Polecam każdemu, Pani Kasiu jeszcze raz dziękuję!
15 czerwca 2022 Justyna - Programista
Bardzo dobry coach
Kasia jest profesjonalną i mądrą przewodniczką. Samo obcowanie z Nią daje pozytywne emocje i wzbudza wiarę w człowieku. Poprzez narzędzia, którymi dysponuje można zyskać głębszy wgląd w swoje zasoby i możliwości. Serdecznie polecam!
3 luty 2022 Aleksandra - Psycholog
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w indywidualnych spotkaniach z Panią Kasią. Zawsze punktualna, zaangażowana, życzliwa, ale i rzeczowo podchodząca do tematu - nie ma "słodzenia", tylko racjonalna ocena sytuacji i kompetencji. Pomogła mi poukładać kilka spraw, spojrzeć z dystansu na moje kompetencje, oczekiwania, ale też dodała otuchy. Zakończyłyśmy korektą CV i profilu na Linkedin oraz omówieniem rozmowy rekrutacyjnej. Polecam spotkania z p. Kasią z czystym sumieniem i zadowoleniem ze współpracy.
11 października 2021 Katarzyna - Dyrektor Finansowy
Bardzo dobry coach
Po roku poszukiwań pracy w czasie pandemii postanowiłam skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy zawodowego. Dostałam kontakt do Katarzyny Radeckiej z polecenia, ale zadzwoniłam jeszcze do kilku innych doradców w celu rozeznania. Po kilku telefonach zdecydowałam się jednak na Panią Kasię ponieważ już w trakcie rozmowy telefonicznej wydała się mi bardzo pomocna i zaangażowana oraz odpowiadała mi cena za usługę. Wszystkie cztery spotkania oceniam bardzo dobrze! Pani Kasia, zweryfikowała moje predyspozycje zawodowe, oczekiwania i ustaliła konkretne kroki, aby znaleźć prace:) Pani Kasia to doświadczony coach, jest profesjonała, ma dużą wiedze i co ważne nawiązuje świetny kontakt z klientem. W moim przypadku zmotywowała mnie do działania i dodała mi pewności siebie!! Szczerze polecam współpracę z Panią Kasią, bo kilka dni po zakończeniu sesji coachingowych dostałam prace ! To chyba najlepsza rekomendacja :)
11 października 2021 Agata - Operations Specialist
Bardzo dobry coach
Jeżeli przez ułamek sekundy pomyślałeś/aś o zmianie pracy lub życie zadecydowało za Ciebie i jesteś na etapie poszukiwania zatrudnienia. To spotkania z Katarzyna na 100% Ci pomogą. Katarzyna jest bardzo konkretna. Dzięki temu bardzo szybko przechodzi się do konkretów. Spotkania z Katarzyną dają do myślenia i otwierają oczy. Dla mnie cała seria to ułożony w spójny cel projekt, dzięki któremu można spokojnie podejść do odpowiednich decyzji przede wszystkim dla siebie. Bardzo polecam.
27 maja 2021 Marek - Sales Manager
Bardzo dobry coach
Zachęcam do spotkań z Kasią Radecką. Gwarantuje pełen profesjonalizm, zaangażowanie i pomoc. Posiada doskonałą znajomość rynku, wyczucie i empatię. W profesjonalny sposób umożliwiła mi rozpoznanie swoich potrzeb oraz pokazała kierunki działań, aby jakość podejmowanych decyzji była znacząco lepsza. Dzięki Kasi udało mi się odnaleźć swój potencjał i zrozumieć błędy. Spotkania bardzo pomogły mi w zrozumieć samą siebie.
17 kwietnia 2021 Katarzyna - administracja
Bardzo dobry coach
Pani Katarzyno, cieszę się za możliwość współpracy. Pani wiedza a przede wszystkim umiejętności jej przekazania były dla mnie kluczowe w procesie zmiany pracy tym bardziej iż jednym z moich celów była zmiana branży, co w tym szczególnym, covidowym okresie było bardzo odważnym i ambitnym posunięciem. Dzięki Pani wskazówkom zrealizowałem ten cel, czuje sie zdecydowanie mocniejszym i pewniejszym siebie. Nie mam wątpliwości że będzie to procentować w przyszłości. Zdecydowanie polecam współpracę!
17 luty 2021 Piotr - Kupiec
Bardzo dobry coach
Pani Kasia jest osobą z ogromnym zapleczem fachowej wiedzy zawodowej. Zwraca uwagę i wskazuje istotne kwestie wymagające poprawy a co ważne nie umykają jej żadne detale :) Jej zaangażowanie, życzliwość i kompetentne podejście sprawiają, że współpraca przebiega w sposób niezwykle profesjonalny. Polecam Panią Kasią bez względu na zawodowy etap na którym się znajdujesz.
11 luty 2021 Małgorzata - Customer Service Manager
Bardzo dobry coach
Pani Kasia doskonale sprawdza sie jako moj doradca dlugoterminowy. Jestem osoba ktora po 10 latach pracy nauczycielskiej, postanowila odnalezc sie w korporacji, gdzie czesto zmienia sie projekty i trzeba byc gotowanym na czeste zmiany stanowiska, zesolu i obszaru dzialania. Dzieki Pani Kasi, udaje mi sie sprostac wyzwaniom rekturerow. Dzieki profesjonalnemu przygotowaniu zarowno CV jak i pod katem kolejnych rozmow rekrutacyjnych, udalo mi sie w szybkim czasie awansowac i dostac solidna podwyzke. Cenie sobie to, ze w kazdej chwili moge poprosic Pania Kasie o pomoc, zorganizowac spotkanie by rozwiac swoje watpliwosci i podjac kolejne wyzwania. Dzieki naszym sesjom mam poczucie, ze zawsze jest ktos kto pomoze mi w dalszym planowaniu kariery i samorozwoju.
15 listopada 2020 Malgorzata - Outsourcing
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne i mocno zindywidualizowane podejscie do rozmowcy. Trafna diagnoza obszarow silnych i tzw. "do poprawy", z jednoczesnymi wskazowkami co i w ktorym kierunku zmienic. Pomoc w przeredagowaniu CV, aby pokazac na pirrwszym planie to, co przede wszystkim interesuje rekrutera. I na koniec, maksymalne zaangazowanie w rozmowe nt potrzeb i kierunkow zmian zawodowych.
29 września 2020 Marcin - Ryzyko Wrcw
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Panią Katarzynę, jeśli ktoś ma problem z CV, jeśli jest zdecydowany na zmiany zawodowe lub zmiany zawodowe dopiero chodzą po głowie. Uczestniczyłem w spotkaniach indywidualnych. Pani Katarzyna jest bardzo rzeczową osobą. Zdecydowanie jest profesjonalistką. Z marszu przechodzi do konkretów. Otrzymałem wsparcie merytoryczne, odpowiedzi na pytania i wskazówki odnośnie CV, profilu na LinkedIn, czy obrania właściwego kierunku poszukiwań nowej firmy. POLECAM !
29 maja 2020 Marcin - Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na zwrócenie o pomoc do Pani Kasi sugerując się znalezionymi tutaj opiniami i nie zawiodłam się. Sama nie wiedziałam do końca czego oczekuję, gdyż znalazłam się na rozdrożu zawodowym i nie wiedziałam co dalej. Pani Kasia pomogła mi się określić w tym co jest dla mnie ważne i jaki scenariusz byłby dla mnie najbardziej korzystny, zgodny ze mną. Cały czas podążała za tym co się krystalizuje w mojej głowie i kierowała nasza pracą tak byśmy niepotrzebnie nie tracili czasu a w sposób konstruktywny dyskutowały i określały dalsze zadania i cele. Ostatecznie, udało mi się nabrać 100% przekonania że nie chcę zmieniać już dawno obranego kierunku i pozostać w branży. Pani Kasia pomogła mi zmienić swoje CV i zrozumieć oczekiwania rekruterów. Po niedługim czasie znalazłam nową pracę, której wcześniej przez wiele miesięcy, bez powodzenia szukałam. Jestem wdzięczna za pełen profesjonalizm, zrozumienie, empatyczne i indywidualne podejście do mojego "przypadku". Dodatkowo, tak zupełnie na marginesie, Pani Kasia jest bardzo sympatyczną osobą z którą miło się spędza czas i pracuje :)
27 marca 2020 Joanna - Specjalista ds. HR
Bardzo dobry coach
Z Kasią umówiłam się, ponieważ stanęłam na rozdrożu rozwoju zawodowego. Wiedziałam tylko, że chce zmienić pracę i bardzo potrzebowałam wsparcia w uporządkowaniu swoich kompetencji oraz w poszerzeniu perspektywy na możliwości jakie daje rynek pracy. Każda sesja to był konkretny krok do przodu nie tylko w kontekście tego, co mogę zrobić ale także w kierunku budowania motywacji do tego, aby zacząć działać. Stworzyłyśmy listę moich kompetencji, CV, listę firm i ofert pracy, na które mogę aplikować. Kasią jest bardzo profesjonalna, jest wysokiej klasy ekspertem i ma duże umiejętności budowania pozytywnych relacji. Bardzo polecam! Na koniec dodam, że wszystkie sesje odbyłyśmy zdalnie.
15 kwietnia 2018 Katarzyna - Trener/manager
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłem w spotkaniach indywidualnych z Panią Kasią. Sesje zorganizowane bardzo profesjonalnie, a jednocześnie w przyjaznej i przyjacielskiej atmosferze. Udało mi się zidentyfikować moje cele oraz określić najbliższe plany zawodowe. Wspólnie również stworzyliśmy profesjonalne CV. Polecam współpracę z Panią Kasią wszystkim, którzy potrzebują pomocy oraz porady nt. swojej dalszej kariery.
2 kwietnia 2018 Paweł - Dyrektor/Sprzedaż/Marketing
Bardzo dobry coach
Pani Katarzyna - pełny profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna życzliwość. Uczestniczyłam w indywidualnych sesjach coachingowych związanych z uporządkowaniem moich zmian w życiu zawodowym. Całość spotkań zakończyła się korektą CV, projektów maili do potencjalnych pracodawców oraz wizualizacją rozmowy rekrutacyjnej. Polecam spotkania z p. Kasią z czystym sumieniem i pełnym zadowoleniem ze współpracy z Nią.
26 marca 2018 Agnieszka - Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam każdemu kto myśli o zmianie! Myśli o zmianie kariery, a może jedynie pracy, ale brakuje mu odwagi lub jedynie motywacji by przejść do czynu. Już warsztaty prowadzone przez panią Kasię okazały się być bardzo inspirujące. Otrzymaliśmy konkretną dawkę bardzo praktycznych informacji dotyczących aktualizacji własnego CV, ale dopiero indywidualne sesje coachingowe okazały się być prawdziwym motorem do działań! Raz jeszcze gorąco polecam! Konkret i pełen profesjonalizm! Warto!
26 marca 2018 Małgorzata - własny biznes
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam zarówno w warsztatach prowadzonych przez panią Kasię, jak i spotkaniach indywidualnych. Za każdym razem cechował ją pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Ma świetne podejście do ludzi, a jej trafne pytania pomogły mi określić moje potrzeby i kierunek zmian zawodowych. Dodatkowo jej uwagi i wskazówki zaowocowały stworzeniem profesjonalnego CV i przygotowały mnie do rozmowy rekrutacyjnej - zakończonej sukcesem.
24 marca 2018 Agnieszka - Finanse
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj