Katarzyna Radecka

Popularność: 737
Bardzo dobry coach (7)
Stoisz przed trudnym wyborem dotyczącym swojej dalszej kariery zawodowej? Chcesz zmienić pracę, ale nie wiesz, który kierunek będzie tym właściwym? Szukasz wewnętrznej motywacji do zmiany lub tej zmiany się boisz? A może już jesteś na etapie poszukiwań, ale nie przynosi to rezultatów i nie wiesz co i dlaczego idzie nie tak? Coaching kariery, który proponuję, to seria indywidualnych spotkań, podczas których zweryfikujemy Twoje predyspozycje zawodowe, przeanalizujemy Twoje oczekiwania i możliwości, a także ustalimy konkretne kroki, jakie należy podjąć, aby osiągnąć cel. W trakcie sesji coachingowych przyjrzysz się różnym rozwiązaniom, a także przygotujesz konkretny plan działania i otrzymasz wsparcie w jego realizacji. Jestem związana z branżą rekrutacyjną od 2008 roku. Mam 18-letnie doświadczenie biznesowe z obszaru szkoleń i sprzedaży. Cały czas realizuję projekty rekrutacyjne i, jako coach kariery, aktywnie wspieram osoby stojące przed wyzwaniem jakim jest zmiana pracy. Prowadzę autorskie warsztaty „Poszukiwanie pracy może być skuteczne!”, które odbywają się cyklicznie w Warszawie. Ukończyłam kurs „Professional Coaching Certificate” zgodny z programami CFC/PCD oraz wymaganiami akredytacyjnymi International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. W wolnych chwilach lubię tańczyć tango argentyńskie, czytać książki i podróżować. Zapraszam do kontaktu:) https://youtu.be/MXRdAbOE474
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Panią Katarzynę, jeśli ktoś ma problem z CV, jeśli jest zdecydowany na zmiany zawodowe lub zmiany zawodowe dopiero chodzą po głowie. Uczestniczyłem w spotkaniach indywidualnych. Pani Katarzyna jest bardzo rzeczową osobą. Zdecydowanie jest profesjonalistką. Z marszu przechodzi do konkretów. Otrzymałem wsparcie merytoryczne, odpowiedzi na pytania i wskazówki odnośnie CV, profilu na LinkedIn, czy obrania właściwego kierunku poszukiwań nowej firmy. POLECAM !
29 maja 2020 Marcin - Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na zwrócenie o pomoc do Pani Kasi sugerując się znalezionymi tutaj opiniami i nie zawiodłam się. Sama nie wiedziałam do końca czego oczekuję, gdyż znalazłam się na rozdrożu zawodowym i nie wiedziałam co dalej. Pani Kasia pomogła mi się określić w tym co jest dla mnie ważne i jaki scenariusz byłby dla mnie najbardziej korzystny, zgodny ze mną. Cały czas podążała za tym co się krystalizuje w mojej głowie i kierowała nasza pracą tak byśmy niepotrzebnie nie tracili czasu a w sposób konstruktywny dyskutowały i określały dalsze zadania i cele. Ostatecznie, udało mi się nabrać 100% przekonania że nie chcę zmieniać już dawno obranego kierunku i pozostać w branży. Pani Kasia pomogła mi zmienić swoje CV i zrozumieć oczekiwania rekruterów. Po niedługim czasie znalazłam nową pracę, której wcześniej przez wiele miesięcy, bez powodzenia szukałam. Jestem wdzięczna za pełen profesjonalizm, zrozumienie, empatyczne i indywidualne podejście do mojego "przypadku". Dodatkowo, tak zupełnie na marginesie, Pani Kasia jest bardzo sympatyczną osobą z którą miło się spędza czas i pracuje :)
27 marca 2020 Joanna - Specjalista ds. HR
Bardzo dobry coach
Z Kasią umówiłam się, ponieważ stanęłam na rozdrożu rozwoju zawodowego. Wiedziałam tylko, że chce zmienić pracę i bardzo potrzebowałam wsparcia w uporządkowaniu swoich kompetencji oraz w poszerzeniu perspektywy na możliwości jakie daje rynek pracy. Każda sesja to był konkretny krok do przodu nie tylko w kontekście tego, co mogę zrobić ale także w kierunku budowania motywacji do tego, aby zacząć działać. Stworzyłyśmy listę moich kompetencji, CV, listę firm i ofert pracy, na które mogę aplikować. Kasią jest bardzo profesjonalna, jest wysokiej klasy ekspertem i ma duże umiejętności budowania pozytywnych relacji. Bardzo polecam! Na koniec dodam, że wszystkie sesje odbyłyśmy zdalnie.
15 kwietnia 2018 Katarzyna - Trener/manager
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłem w spotkaniach indywidualnych z Panią Kasią. Sesje zorganizowane bardzo profesjonalnie, a jednocześnie w przyjaznej i przyjacielskiej atmosferze. Udało mi się zidentyfikować moje cele oraz określić najbliższe plany zawodowe. Wspólnie również stworzyliśmy profesjonalne CV. Polecam współpracę z Panią Kasią wszystkim, którzy potrzebują pomocy oraz porady nt. swojej dalszej kariery.
2 kwietnia 2018 Paweł - Dyrektor/Sprzedaż/Marketing
Bardzo dobry coach
Pani Katarzyna - pełny profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna życzliwość. Uczestniczyłam w indywidualnych sesjach coachingowych związanych z uporządkowaniem moich zmian w życiu zawodowym. Całość spotkań zakończyła się korektą CV, projektów maili do potencjalnych pracodawców oraz wizualizacją rozmowy rekrutacyjnej. Polecam spotkania z p. Kasią z czystym sumieniem i pełnym zadowoleniem ze współpracy z Nią.
26 marca 2018 Agnieszka - Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam każdemu kto myśli o zmianie! Myśli o zmianie kariery, a może jedynie pracy, ale brakuje mu odwagi lub jedynie motywacji by przejść do czynu. Już warsztaty prowadzone przez panią Kasię okazały się być bardzo inspirujące. Otrzymaliśmy konkretną dawkę bardzo praktycznych informacji dotyczących aktualizacji własnego CV, ale dopiero indywidualne sesje coachingowe okazały się być prawdziwym motorem do działań! Raz jeszcze gorąco polecam! Konkret i pełen profesjonalizm! Warto!
26 marca 2018 Małgorzata - własny biznes
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam zarówno w warsztatach prowadzonych przez panią Kasię, jak i spotkaniach indywidualnych. Za każdym razem cechował ją pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Ma świetne podejście do ludzi, a jej trafne pytania pomogły mi określić moje potrzeby i kierunek zmian zawodowych. Dodatkowo jej uwagi i wskazówki zaowocowały stworzeniem profesjonalnego CV i przygotowały mnie do rozmowy rekrutacyjnej - zakończonej sukcesem.
24 marca 2018 Agnieszka - Finanse
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom