Katarzyna Szelezińska

Popularność: 102
Bardzo dobry coach (4)
Każdy z nas jest kreatorem własnej rzeczywistości. Nasza wewnętrzna przemiana lub głębsza samoświadomość może znacząco wpłynąć na poprawę jakości życia. Chętnie pomogę poukładać elementy układanki potrzebne do realizacji własnych celów i poczucia spełnienia. Jestem Dyplomowanym Coachem. Ukończone studia posiadają akredytację Izby Coachingu. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich i sprzedażowych, co daje mi lepsze zrozumienie i możliwość wsparcia w tematach biznesowych. Dzięki spotkaniom ze mną • odzyskasz wiarę w Siebie • wzmocnisz motywację • podejmiesz ważne decyzje • ruszysz z miejsca • wzmocnisz pewność siebie • pokonasz lęk i swoje blokady • będziesz skutecznie realizować cele • odkryjesz sens i pasję. Początek wszelkich zmian jest w Tobie. Zanim zdecydujesz się na współpracę ze mną, zapraszam na bezpłatną konsultację, podczas której porozmawiamy o tym jak proces może wyglądać, omówimy obszary i zagadnienia nad którymi chcesz pracować, będziesz mieć możliwość zadawania pytań, a następnie zdecydujesz, czy chcesz abym to ja towarzyszyła Ci w tym procesie. Sesje mogą się odbywać w gabinecie lub online.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Gorąco polecam współpracę z Kasią. Jej profesjonalizm, ciepło oraz znajomość różnorodnych narzędzi są nieocenione, pomagają skutecznie wspierać klientów. Kasia jest osobą pełną empatii, zapewnia zrozumienie i docenienie, a jej kreatywne podejście do pracy dodaje uroku całemu procesowi. Osobiście, dzięki wsparciu Kasi, przeszłam przez znaczącą zmianę i serdecznie dziękuję jej za to. Polecam Kasię każdemu, kto szuka pięknego doświadczenia, pełnego pozytywnej energii i efektywnego wsparcia.
29 lipca 2023 Kasia - Project Manager
Bardzo dobry coach
Odbyłam z Kasią 8 sesji couchingowych. Kasia to bardzo ciepła osoba, która realnie stara się pomóc drugiej osobie i wesprzeć ją w procesie zmiany. Jest otwarta na różne tematy sesji, uważnie słucha i stara się naprowadzać na znalezienie w sobie właściwych odpowiedzi. Wspiera również dobrym słowem, swoją życzliwością i dodatkowymi materiałami, które można wykorzystywać pomiędzy sesjami. Polecam pracę z Kasią.
20 lipca 2022 Kasia - Marketingowiec
Bardzo dobry coach
Polecam Kasie jezeli szukasz znakomitego "coacha". Kasia ma bardzo lagodne podejscie do ludzi i umie bardzo dobrze sluchac innych - dzieki temu bardzo mi sie dobrze z nia wspolpracowalo. Dzieki niej patrze teraz na samego siebie w zupelnie innym swietle. Kasia ma bardzo duza wiedze na temat coachingu. Mielismy razem 10 spotkan na ktorych skupialismy sie na afirmacjach i innych narzedziach, ktore mialy mi pomoc w mojej pracy i w codziennym zyciu. Poprzez afirmacje Kasia pomogla mi zrozumiec moja przeszlosc, co przeszedlem i jaki to mialo na mnie wplyw. Rowniez dzieki temu moglem zrozumiec co moze mnie czekac w przyszlosci. Kasia rowniez przedstawila mi wachlarz roznych narzedzi, ktore uzywam do zarzadzania ludzmi, komunikacji w pracy i w zyciu ale takze i w zrozumieniu rzeczy z roznych - przedtem dla mnie niewidocznych- perspektyw. Pozdrawiam serdecznie.
14 czerwca 2021 Jedrzej - Project Manager
Bardzo dobry coach
Witam, mam za sobą 2 sesje coachingowe z Panią Katarzyną i jestem w stanie serdecznie polecić naszą współpracę. Naprawdę nie trzeba było wiele aby odnaleźć we mnie to co zostało zagubione na przestrzeni czasów i powrócić do swojego dawnego "ja", które gdzieś zostało zapomniane. Pani Katarzyna mówiła, że ilość sesji zależy od trudności dotarcia do osoby objętej coachingiem, niemniej jednak z jej pomocą moją współpracę z Panią Katarzyną udało się zakończyć sukcesem po dwóch sesjach - za co bardzo dziękuję - wszystko wróciło na dawne, dobre tory. Serdecznie polecam i pozdrawiam.
28 lipca 2020 Michał - Grafik/Fotograf
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj