Katarzyna Szydłowska

Popularność: 529
Bardzo dobry coach (2)
Coachem jestem dlatego, że uwielbiam cieszyć się z sukcesów moich Klientów. Nie wyobrażam sobie pracy, w której nie miałabym styczności z ludźmi. Na pewno byłaby nudna i przewidywalna, a mogąc wykonywać ten zawód spotykam się z różnymi ludźmi – każdy człowiek jest dla mnie wyjątkowy i niepowtarzalny. I od każdego wiele mogę się nauczyć. Osobiście uważam, że nie ma takich problemów, których nie da się rozwiązać. A KAŻDY CZŁOWIEK ma potencjał, własne zasoby i możliwości do tego, by osiągać wyznaczone przez siebie cele! Kiedy najlepiej skorzystać z coachingu? Wtedy kiedy pojawiają się pytania, dylematy, potrzeba zmiany, wyznaczenia celów, nowe pomysły, potrzeba podjęcia ważnej decyzji lub wtedy gdy czujesz, że potrzebujesz szczerej rozmowy z samym sobą. Jestem dla Ciebie. Podczas spotkań ze mną zostaniesz w pełni wysłuchany, w atmosferze pełnego zaufania. Nie będziesz oceniany. Zostaniesz poprowadzony ku rozwiązaniom, które w Tobie drzemią. Zadziwisz sam siebie. Będziesz wiedział dokąd zmierzasz i po co, podejmiesz trafne decyzje, zgodne z Tobą. Po procesie coachingowym zobaczysz różnicę i dostrzeżesz zmiany. Będziesz czerpać satysfakcję ze zmian. Jeśli chcesz wyznaczyć cele i znaleźć drogi do ich osiągnięcia w dobrej atmosferze pełnej zaufania i zrozumienia - skontaktuj się ze mną.
Kontakt
www.coachingi.pl
+48 883 963 563
szydlowska@coachingi.pl
Specjalizacje
Miasta
Szczecin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Strona www
Zapraszam na moją stronę internetową: www.coachingi.pl - więcej o mnie, a także blog na temat coachingu, rozwoju osobistego i hr.

Opinie

Bardzo dobry coach
Super coach. Pomogla mi rozwinąć skrzydła.
4 marca 2023 adam - programista
Bardzo dobry coach
Pani Kasia jest bardzo dobrym coachem. Bardzo mi pomogła. Dzięki niej odnalazłem w sobie zasoby których i możliwości których wcześniej sobie nie uświadamiałem. Dzięki Pani Katarzynie uświadomiłem sobie swoją wartość.
15 marca 2013 Darek - informatyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj