Katarzyna Ujek

Popularność: 404
Bardzo dobry coach (5)
Pomagam moim klientom wdrażać odpowiednie nawyki, by żyli efektywniej, szczęśliwiej, z większą satysfakcją. Identyfikuję i wspieramy zmianę przekonań, nawyków myślowych blokujących nas i ograniczających nasz potencjał i możliwości. Każdy z nas może skutecznie osiągnąć swoje cele, nauczyć się pokonywać słomiany zapał, wymówki i lenistwo oraz być bardziej efektywnym. Każdy z nas ma siłę, by przełamać swoje osobiste ograniczenia i blokady, poskromić narzekanie, złość i lęk. Warto zdobywać i trenować umiejętności, by osiągać to, czego pragniesz, realizować siebie i własne marzenia, cele zawodowe i prywatne. Tak samo jak trenujesz swoje ciało, by było sprawne, z mną ćwiczysz jego najważniejszą część, czyli mózg. Podczas sesji, budujemy zdrowe nawyki, ćwiczymy silną wolę, samodyscyplinę, konsekwencję do osiągnięcia tego, czego pragniesz. Odkrywamy i przebudzamy razem energię, siłę i odwagę do działania, do realizowania siebie i własnych postanowień.
Kontakt
Katarzyna Ujek: 660 446 583,
email: katarzyna.ujek@gmail.com
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Legnica, Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Od dawna bardzo chciałam wziąć udział w sesjach couchingowych, żeby poprawić komunikację w pracy. Moja firma skierowała mnie na sesje do Kasi i był to strzał w dziesiątkę. Kasia jest profesjonalnym couchem, dla którego praca z klientem jest pasją, a nie odhaczeniem kolejnego zadania z listy. Potrafi słuchać, jest otwarta na drugiego człowieka, ale nie kreuje się na wszystko wiedzącą. Nie daje rad i gotowych recept , ale uczy jak i gdzie znaleźć rozwiązania. Pokazuje jak wyznaczyć sobie cele i jak nad nimi pracować. Podsuwa fantastyczne lektury, wyznacza zadania i konsekwentnie egzekwuje ich wykonanie. Sesje couchingowe to doskonały sposób, żeby się zatrzymać, zastanowić co chcemy zmienić i… zacząć to robić. Sesje nie są dla każdego. Musisz być gotowy na zmiany i podejść do tematu z zaangażowaniem. Praca nad sobą nie kończy się podczas ostatniej sesji… Jednak wysiłek włożony w wypracowanie nowych nawyków, sposobów działania i podejścia , procentuje w codziennym życiu. Serdecznie polecam. Warto.
25 maja 2018 Paulina - kierownik regionalny
Bardzo dobry coach
Spotkałam się z Kasią, żeby pomogła mi zmienić styl komunikacji i złe nawyki związane z nadmiernym kierowaniem się emocjami. W trakcie procesu coachingowego okazało się, że odkopując tę górkę kamieni wspólnie z Kasią znalazłam zupełnie inne przyczyny, niż te, których się spodziewałam. Kasia zawsze przychodziła na spotkania przygotowana, miała wiele materiałów, dostałam "zadania domowe" i wiele ciekawych lektur do przeczytania. Pokazała mi wiele sposobów na utrzymanie motywacji, pomogła mi przede wszystkim lepiej zrozumieć moje zachowanie, ale także wytrenować większą kontrolę nad samą sobą. Kasia ma ogromną wiedzę i jest profesjonalistką, którą zawsze będę polecać innym.
8 luty 2018 Iga - fotografka
Bardzo dobry coach
Miałam okazję wypróbować różne techniki pracy nad sobą pod kierunkiem Kasi Ujek. Dzięki nim zmieniłam nastawienie do siebie, innych osób i do otaczającego świata. Wierzę, że to dopiero początek drogi ku lepszej wersji mnie. Dziękuje za cierpliwość i wskazanie właściwego kierunku :-)
16 maja 2017 Dagmara - Kura Domowa
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe u Kasi wygrałam dzięki konkursowi zorganizowanemu na fanpage'u Mental Gym. To był strzał w dziesiątkę, ponieważ bardzo potrzebowałam kogoś, kto pomoże mi usystematyzować i uporządkować pewne sprawy. Kasia w trakcie wszystkich sesji zadawała mi bardzo trafne pytania, które pozwoliły mi dostrzec rzeczy, nad którymi muszę popracować i pokazała mi jakie techniki stosować, aby osiągnąć obrany cel. Od Kasi otrzymałam również dużo materiałów, które wypełniałam w trakcie sesji lub w domu. Pozwoliło mi to być cały czas skupioną na swoich celach. Otrzymane od Kasi wskazówki na pewno przydadzą mi się w wielu sytuacjach. Bardzo dobrze rozmawiało mi się z Kasią, ma ona w sobie dużo ciepła i empatii. Z czystym sumieniem mogę polecić Kasię jako coacha :)
23 luty 2017 Agata - Dietetyk
Bardzo dobry coach
„Dzisiaj będzie dobry dzień” te wspaniałe słowa powtarzam co rano i ….tak się dzieje. Dziękuję za te słowa Kasi, wspaniałej trenerce, coacherowi, która przez 6 tygodni pokazywała mi jak ćwiczyć silną wolę, jak chłodzić system gorący i jak obrzydzić sobie ukochane słodkości. Kasia to osoba wielce profesjonalna, pełna pozytywnej energii, ogromnej wiedzy, , którą chętnie się dzieli. Dzięki Kasi już teraz wiem, że to silna wola kieruje nami, że to dzięki myślom robimy to albo tamto, że słowa „muszę, spróbuję, ale” itp. winny na zawsze zostać wykasowane z mojego słownika. Dzięki co tygodniowym spotkaniom z Kasią uwierzyłam, że małe kroki doprowadzą mnie do upragnionego dotąd niemożliwego do zrealizowania celu a kolejne cele, jakie kiedyś zdefiniuję będę wiedzieć jak realizować, odzyskałam wiarę w siebie. Bardzo się cieszę, że poznałam Kasię, że razem z nią mogłam pracować nad zmianą moich nawyków i realizacją wytoczonego przeze mnie celu i jestem pewna, że każdy kto rozpocznie z nią współpracę będzie tak zadowolony jak ja . Mam nadzieję, że jeszcze nie raz porozmawiamy na fantastyczne tematy, przy kawce ze smakowitym miodem Joanna
9 listopada 2016 Joanna - prawnik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom