Katarzyna Wnękowska

Popularność: 758
Bardzo dobry coach (10)
Coach Twojego Spełnienia Pracuję z zajętymi menedżerkami i właścicielkami biznesów, które z jednej strony odnoszą sukcesy, a z drugiej płacą za to zbyt wysoką cenę. Są zmęczone i mają zbyt mało czasu dla siebie. Pomagam im: ◾zadbać o siebie i o swoje potrzeby, ◾odnaleźć prawdziwą równowagę i ◾odzyskać radość życia. Tak, aby miały i to i to ! Jestem Certyfikowanym Coachem CoachWise™ oraz trenerem rozwoju osobistego. Pracuję według standardów metodologicznych i etycznych Internatinal Coach Federation (ICF). Jako doświadczony i kompetentny coach pracuję z Klientkami w oparciu o autorską metodę "4 kroków do spełnienia". Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają moim Klientkom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych. Obecnie pracuję z Klientami z całego kraju (spotkania odbywają się przez skype). Do dnia dzisiejszego pomogłam wielu Klientkom w zadbaniu o tzw. work life balance co miało korzystne odzwierciedlenie w prowadzonych przez nie firmach oraz w ich życiu osobistym. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej www.katalizacoaching.pl, aby zapoznać się z referencjami, które wystawili mi Klienci. Kataliza Coaching, której jestem właścicielką, powstała z pasji inspirowania i wspierania ludzi w dążeniu do harmonii i satysfakcji z życia, a także odnajdywania radości i szczęścia. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostaję do Twojej dyspozycji pod nr telefonu 501 123 862. Więcej znajdziesz na https://www.katalizacoaching.pl
Kontakt
Zapraszam do kontaktu

Tel.kom. 501 123 862
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam bardzo dobrego Coacha Katarzynę Wnękowską. Jest ona tak otwartą i sympatyczną osobą, że ze swoim podejściem do życia i ludzi zaraża szczęściem. W momencie gdy ją poznałam miałam osobiste dylematy, wiele pytań do siebie, których nie mialam odwagi sobie zadac. Skorzystałam u Kasi z Life coachingu, ona nie obawiała się zadać mi tych pytań, oraz wielu innych, dzięki którym potrafiłam zrozumieć pewne sprawy. Uświadomiła mi w jakim punkcie jestem, przez co muszę i chcę przejść aby dotrzeć do celu. Zmusiła mnie do myślenia i działania za co jej serdecznie dziękuję. Jest profesjonalistką. Grzechem byłoby nie skorzystac z jej usług.
7 stycznia 2015 Iza - Psycholog
Bardzo dobry coach
Coaching u Kasi dał mi bardzo do myślenia. Pytania konkretne i inspirujące, zauważyłam wiele istotnych aspektów mojej sytuacji, okazało się, że jestem w stanie ją rozwiązać, że mam w sobie siłę i potencjał, ale tego nie widziałam. Stosowała ciekawe zadania i techniki, niektóre nawet z przymrużeniem oka, co rozluźniło atmosferę i pozwoliło mi się aż tak nie napinać. Dzięki jej zaangażowaniu i atmosferze, w której mogłam się otworzyć jestem teraz w innym miejscu, niż przed sesjami. W miejscu bardziej sprzyjającym dostrzeganiu barw świata. Dziękuję.
11 grudnia 2014 Natalia - Terapeuta pedagogiczny
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry Coach Kasia jest profesjonalnym i kompetentnym Coachem. Miałam okazję z nią pracować nad sobą przy zastosowaniu life coachingu i biznes coachingu. Jej zaangażowanie, empatia, duża wrażliwość, intuicja, zrozumienie i rewelacyjne podejście, pomogły mi stanąć na nogi, odnaleźć siebie. Dzięki pracy z Kasią odnalazłam od nowa swoje zasoby, kompetencje i umiejętności. Uwierzyłam w swoje możliwości i teraz inaczej patrzę na codzienne wyzwania jakie stawia przede mną praca zawodowa i rodzina. Teraz już wiem, że jestem silna, kompetentna i odniosłam wiele sukcesów w życiu. Przede mną wiele pracy nad złymi nawykami i nowe cele do osiągnięcia. Kasia podzieliła się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem. Przyczyniła się do mojego rozwoju i do tego, że wyszłam ze swojej skorupki i odważnie zrobiłam krok….. Krok w kierunku zmiany…. Kasiu dziękuję :)
5 października 2014 Andżelika - Prawnik
Bardzo dobry coach
Już po jednej sesji z Kasią poczułam sprawczość i energię do działania. Kasia jest wspaniałym słuchaczem, jest mnóstwo przestrzeni na własne przemyślenia i wyartykułowanie tego co trzeba. Utwierdziłam się w tym, co czułam – że wiem, co dla mnie dobre. I wiem co mam robić. Uwierzyłam we własne siły. Polecam tym, którzy nie wiedzą co robić, albo myślą że nie wiedzą.
11 lipca 2014 Ewa - lektor języka angielskiego
Bardzo dobry coach
Zaangażowanie, empatia, duża wrażliwość i intuicja... Taka jest Kasia, mój coach. Tylko przed taką osobą mogłam się otworzyć i mówić o moich problemach, odczuciach, nawet tych niewygodnych, nieprzyjemnych i co najważniejsze najbardziej skrywanych. To był dla mnie bardzo ważny proces. Z Kasią przeszłam przez life coaching i biznes coaching. Kasia potrafiła umiejętnie mnie prowadzić, spowodowała że lepiej zrozumiałam swoje ograniczenia i co najważniejsze uzmysłowiła mi jak wiele osiągnęłam i w jakim kierunku powinnam zmierzać. Dzięki niej inaczej kieruję swoim życiem. Jestem bardziej otwarta na ludzi i zmiany jakie niesie ze sobą życie. Polubiłam i zaakceptowałam siebie, dziękuję :)
15 stycznia 2014 Jolanta - Freelancer
Bardzo dobry coach
Było to moje pierwsze spotkanie z coachem, nie zamierzone. Poszłam na wykład by czegoś więcej dowiedzieć się o coachingu. Na koniec zafundowano nam sesje. Wybrałam Katarzynę Wnękowską. Budziła zaufanie. Okazała się świetna. Stworzyła bezpieczną atmosferę, że bez problemu otworzyłam się. Byłam w trudnym momencie, stworzyłam nowy projekt, ale nie miałam odwagi go zaprezentować-krytyk ciągle zwyciężał. Kasia znalazła sposób, abym przekroczyła próg, wykorzystała, to co potrafię i poszła we właściwym kierunku, by zrealizować swoje marzenia. Zrobiła to na tyle mocno, że bez obaw zmierzyłam się z czymś, co wydawało mi się nie do przejścia. Choć sesja była krotka, dała mi wystarczająco energii i chęci by wystartować. Kasiu, uprzedzam, że jak tylko projekt zostanie przyjęty, oddam się w Twoje „ręce” by nie zboczyć z kursu!
14 stycznia 2014 Nina - grafik
Bardzo dobry coach
Polecam niezwykle skutecznego coacha, jakim dla mnie okazała się Katarzyna Wnękowska. Jeśli chcecie doświadczyć tego, co ja - inspiracji do działania, partnerskiego dialogu, a przy tym ciepła, życzliwości i radości życia, skontaktujcie się z Katarzyną! Już po jednym spotkaniu czułam taki przypływ energii, że mogłam "góry przenosić", wiedziałam, czego chcę i miałam motywację do tego, aby zaplanować jak dojść tam, gdzie pragnę. Przy czym cenię Katarzynę Wnękowską za to, że nie dała mi żadnej rady, nie pouczała mnie i potrafiła okazać mi empatię. Dzięki temu proces zmian i kreatywnego myślenia uruchomił się we mnie samoistnie i mogłam doświadczyć tego, jak działa dobry coaching! Dziękuję!
22 października 2013 Alicja - mediator
Bardzo dobry coach
Spotkałam się z Kasią, moim coach'em w bardzo trudnym momencie swojego życia... Przepłakałam kilka pierwszych sesji na jej ramieniu-dziękuję Ci Kasiu za to. Chociaż musiałam posiłkować się również pomocą psychologów, to czas, który poświęciłam z Kasia, podczas sesji był najowocniejszym w mojej karierze zawodowej. Przez kilka miesięcy dowiedziałam się o sobie więcej, zrobiłam dla siebie więcej i zaplanowałam więcej niż kiedykolwiek wcześniej, pomimo tego, że był to dla mnie najtrudniejszy czas w życiu-jeszcze raz Kasiu bardzo dziękuję i wiem że to nie koniec a dopiero początek....Aleksandra Jagoda
16 września 2013 Aleksandra - instruktor
Dobry coach
Postanowiłam skorzystać z coachingu, ponieważ ciągle miałam wrażenie, że poświęcam się tylko pracy, i nie mam czasu na swoje prywatne życie. Czułam się zmęczona. Dzięki kilku sesjom z coachem mogłam zrozumieć skąd się biorą przyczyny takiego stanu rzeczy. Otóż zbyt dużo brałam na siebie, bo chciałam wszystkim pokazać, że radzę sobie doskonale. Kasia jest doskonałym słuchaczem i potrafi nakierować na myślenie, a dzięki temu zrozumienie swojej tożsamości, zarówno tej zawodowej jak i prywatnej. Teraz po zakończonych sesjach jest dużo lepiej. Mam więcej czasu na dbanie o siebie i rozwijanie własnych zainteresowań. Kasiu dziękuję serdecznie! :)
12 maja 2013 Agnieszka - Training Menadżer
Bardzo dobry coach
Jakiś czas temu znalazłem się w trudnej sytuacji, z której nie potrafiłem znaleźć rozsądnego wyjścia. Po długich namowach znajomej, postanowiłem skorzystać z coachingu. Na samym początku podchodziłem do tego z dużym dystansem, nie wierzyłem w skuteczność tej metody. Już po 1. sesji przekonałem się, że byłem w błędzie! Kasia okazała się osobą bardzo ciepłą, która naprawdę umie i chce wysłuchać drugiego człowieka. Niemalże od razu wzbudza pełne zaufanie, dzięki czemu ani przez chwilę nie czułem się obco i nie wstydziłem się mówić jej o swoich problemach. Te kilka przebytych spotkań pomogło mi spojrzeć na samego siebie z zupełnie inne strony i zrozumieć swoje własne „ja”. Może to zabrzmi banalnie, ale naprawdę czuję się szczęśliwszym człowiekiem. Cieszę się, że trafiłem właśnie na Kasię, która całkowicie zmieniła moje podejście do coachingu.
16 kwietnia 2013 Tomasz - informatyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom