Katarzyna Wojtkowska

Popularność: 220
Bardzo dobry coach (4)
Poznawanie świata drugiej osoby jest niezwykle wciągającą pracą. Dopasowując swój styl pracy do klienta wciąż jestem elastyczna i nieszablonowa. Każdy człowiek jest inny jak i inne jest rozwiązanie zagadki umysłu i emocji. Wspieram w odkrywaniu siebie przed sobą. Najcenniejszą wartością jest dla mnie ciągły rozwój, siebie i innych. Wiedzę i umiejętności coachingowe nabywałam na Wydziale Psychologii UW (135 h). Aktualnie jestem w trakcie szkolenia certyfikacyjnego Szkoły Profesjonalnego Coachingu akredytowanego przez Izbę Coachingu (163 h). Specjalizacja: -psychologia jedzenia -psychologia organizacji i pracy -psychologia emocji i motywacji Aktualnie jestem na doktoracie na Wydziale Psychologii UW, gdzie prowadzę zajęcia z Psychologii Jedzenia oraz badania z zakresu wpływu emocji na zachowania pracowników.
Kontakt
Jeśli chcesz poznać mnie bliżej i przekonać się czy praca ze mną będzie dla Ciebie odpowiednia, to poznaj mnie trochę bliżej poprzez stronę internetową :)
Cena
210zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Kasia Wojtkowska w coachingu twardo stąpa po ziemi, dzięki czemu łagodnie, ale skutecznie zawraca klienta z dygresji do meritum. Zapewnia bezpieczeństwo, jednocześnie nie bojąc się wytrącać ze strefy komfortu. Sięga po trafne przykłady z życia, motywuje do działania. Serdecznie polecam.
19 czerwca 2016 Katarzyna - technolog
Bardzo dobry coach
Coach świetny i skuteczny. 5 sesji z Kasią Wojtkowską pozwoliło mi podjąć decyzje, których nie potrafiłam podjąć przez ostatnie 5 lat. W końcu mogłam ruszyć dalej. Wszystkie sesje były znakomicie prowadzone. Każda minuta maksymalnie dobrze wykorzystana. Pełen profesjonalizm. Jeśli szukałabym ponownie pomocy coacha, bez wątpienia wybrałabym znów Kasię.
18 czerwca 2016 Iza - Communication Specialist
Bardzo dobry coach
Kasia to konsekwentny i trzymający się tematu trener. Potrafi nie zbaczać z tematu, zawsze pilnuje, żeby osoba z którą rozmawia pamiętała o celu w jakim przeprowadza rozmowę. Przypomina o celach, potrafi zdyscyplinować rozmowę i wrócić do głównego tematu. Jestem zadowolona z współpracy z nią, pomogła mi znaleźć w sobie elementy z których nie zdawałam sobie sprawy. Pomogła mi znaleźć rozwiązanie i wskazała jak je osiągnąć. Polecam ją jako osobę, która mimo trudnego tematu potrafi pomóc w odnalezieniu rozwiązania.
16 czerwca 2016 Agnieszka - Kier.adm.sprzedaży
Bardzo dobry coach
Dzięki coachingowi u Kasi w moim życiu wiele się zmieniło na lepsze. Przyszłam z konkretnym problemem, jednak szybko okazało się, że za nim stało coś poważniejszego, przekonanie, które blokowało mnie w wielu dziedzinach życia. Pracowałyśmy nad nim (oraz kilkoma innymi) i odrzuciłam je, przekształcając je na bardziej rozwijające. Teraz, po zakończonym coachingu, czuję się silniejsza, bardziej świadoma siebie,własnej wartości i wpływu innych osób na moje życie. Potrafię dążyć wytrwale do wyznaczonego celu i opinia, która ma na mój temat najważniejsze znaczenie, to moja własna. Nasze spotkania rozpoczęły wspaniałą przygodę pracy nad sobą, którą kontynuuję na długo po zakończonym coachingu. Całym sercem polecam współpracę z Kasią!
15 czerwca 2016 Anna - instruktor żeglarstwa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj