Katarzyna Żuchowicz-Jabłońska

Popularność: 137
Bardzo dobry coach (3)
Wykonywaną przez wiele lat profesję prawnika zamieniałam na zawód spójny z predyspozycjami i cechami osobowości. Po ukończonych studiach podyplomowych z Psychologii coachingu biznesowego na Uniwersytecie Gdańskim, założyłam w 2017 roku firmę Together Coaching. Pomagam zaplanować lub zmodyfikować ścieżkę kariery. Łamię stereotypy i udowadniam, że można dokonać zmian zawodowych na każdym etapie i w każdym wieku. Aktywnie wspieram kobiety. W swojej pracy korzystam ze sprawdzonego narzędzia diagnostycznego Harrison Assessments, metodologii badania potencjału indywidualnego i organizacyjnego. Jestem członkiem Pracodawców Pomorza oraz członkiem zarządu Stowarzyszenia Academy of Business Coaching, organizacji propagującej coaching i rozwój osobisty.
Kontakt
tel. 605 584 195
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Chciałbym wszystkim polecić konsultacje zawodowe z Kasią :) Miałem przyjemność omówić moją dotychczasową karierę i przeprowadzić analizę predyspozycji zawodowych na podstawie wielu testów. Kasia z dużym entuzjazmem podeszła do analizy moich potrzeb oraz wyników. Generalnie czuję dużą satysfakcję z konsultacji oraz z efektów jakie przyniosły. Kasia charakteryzuję się niezwykłą empatią oraz zrozumieniem drugiego człowieka. Rozmowa była niezwykle komfortowa mimo dużej odległości. Od razu można zauważyć bardzo profesjonalne podejście, chęć pomocy i zrozumienia przyczyn problemów. Zostałem mocno zmotywowany oraz podbudowany przed rozpoczęciem rozmów w poszukiwaniu pierwszej pracy. Dzięki Kasi dostrzegłem wiele pozytywnych cech, które były dla mnie ukryte. Została mi zwrócona uwaga na zachowania, które mogą powodować konflikty oraz nieporozumienia, dzięki czemu mogę ich teraz unikać. Serdecznie polecam współpracę, naprawdę warto!
24 luty 2021 Robert - Programista
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kasią. Jest nie tylko świetnym coachem ale również wspaniałym i życzliwym człowiekiem. Bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego spotkania i wyjątkowo dba o dobre relacje z drugą stroną. Potrafi skutecznie motywować, doradzić, rozwiać potencjalne wątpliwości czy też przeprowadzić wspólna analizę sytuacji czy ryzyk. Kasia jest osobą pozytywna, otwartą i pomysłową. Serdecznie polecam współpracę.
18 marca 2020 Magdal - Technolog
Bardzo dobry coach
Rzeczowo, konkretnie i skutecznie! Pani Kasia bardzo mi pomogła wyrwać się z martwego punktu. Trafnie określiła moje mocne strony i zauważyła w czym tkwi problem! Motywuje do rozwoju zawodowego, ale też i osobistego. Polecam każdemu!
8 listopada 2019 Ola - kosmetolog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj