Katarzyna Żuchowicz-Jabłońska

Popularność: 40
Bardzo dobry coach (2)
Wykonywaną przez wiele lat profesję prawnika zamieniałam na zawód spójny z predyspozycjami i cechami osobowości. Po ukończonych studiach podyplomowych z Psychologii coachingu biznesowego na Uniwersytecie Gdańskim, założyłam w 2017 roku firmę Together Coaching. Pomagam zaplanować lub zmodyfikować ścieżkę kariery. Łamię stereotypy i udowadniam, że można dokonać zmian zawodowych na każdym etapie i w każdym wieku. Aktywnie wspieram kobiety. W swojej pracy korzystam ze sprawdzonego narzędzia diagnostycznego Harrison Assessments, metodologii badania potencjału indywidualnego i organizacyjnego. Jestem członkiem Pracodawców Pomorza oraz członkiem zarządu Stowarzyszenia Academy of Business Coaching, organizacji propagującej coaching i rozwój osobisty.
Kontakt
tel. 605 584 195
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kasią. Jest nie tylko świetnym coachem ale również wspaniałym i życzliwym człowiekiem. Bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego spotkania i wyjątkowo dba o dobre relacje z drugą stroną. Potrafi skutecznie motywować, doradzić, rozwiać potencjalne wątpliwości czy też przeprowadzić wspólna analizę sytuacji czy ryzyk. Kasia jest osobą pozytywna, otwartą i pomysłową. Serdecznie polecam współpracę.
18 marca 2020 Magdal - Technolog
Bardzo dobry coach
Rzeczowo, konkretnie i skutecznie! Pani Kasia bardzo mi pomogła wyrwać się z martwego punktu. Trafnie określiła moje mocne strony i zauważyła w czym tkwi problem! Motywuje do rozwoju zawodowego, ale też i osobistego. Polecam każdemu!
8 listopada 2019 Ola - kosmetolog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom