Kinga Kruczek

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (3)
Jestem dyplomowanym coachem po studiach „Coaching z Elementami Psychologii” na SWPS we Wrocławiu. Ukończyłam Filozofię w specjalności Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Wrocławskim, szkolenia dla mediatorów oraz 2 stopnie Szkoły Trenerów BB. Kotlińskich. Od lat pracuję w obszarze rozwiązywania konfliktów, komunikacji i poprawy relacji. Jestem mediatorką z ponad 15-letnim doświadczeniem, wpisaną na listę stałych mediatorów, prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Legnicy. Prowadzę szkolenia z kompetencji miękkich. Towarzyszę w zmianie. Rozumiem coaching jako proces wspierania i prowadzenia osoby lub grupy w osiąganiu ich celów, rozwijaniu umiejętności i maksymalizowaniu potencjału. Pomagam klientom w identyfikowaniu celów, wyznaczaniu kroków działania oraz motywacji do ich realizacji. Wspieram w samodzielnym odkrywaniu najlepszych sposobów osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Coachingowa praca z moim wsparciem może dotyczyć różnych obszarów życia, takich jak kariera, zdrowie, relacje czy rozwój osobisty. ✨ szukasz wsparcia w przezwyciężaniu przeszkód, rozwijaniu pewności siebie i osiąganiu większej satysfakcji z życia ✨ myślisz o zmianie swojej ścieżkę zawodowej, potrzebujesz zidentyfikować swoje cele, mocne strony i możliwości oraz opracować plan działania w celu osiągnięcia sukcesu w nowej dziedzinie ✨ chcesz rozwijać swoje umiejętności przywódcze, zarządzać stresem, lepiej motywować zespół i osiągać cele biznesowe ✨ szukasz wsparcia w poprawie komunikacji, rozwiązywaniu konfliktów, budowaniu zdrowych relacji i osiąganiu harmonii w życiu rodzinnym Zapraszam Cię do współpracy
Kontakt
Kinga Kruczek
tel: 697 109 094
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Lubin, Legnica,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Warto podjąć pracę z Kingą. Jest wrażliwa, uważna, profesjonalna. Jasno i klarownie ustaliłysmy kontrakt. Atmosfera bardzo sprzyjająca pracy nad sobą (choć nie zawsze było mi lekko, miło i przyjemnie, to zawsze Kinga towarzyszyła mi w tym w sposób bardzo dla mnie bezpieczny i korzystny). Wiele odkryć o sobie,bez popędzania, wzmocniona, często Kinga normalizowała sprawy, które wydawały mi się wielkie i straszne, co pozwalało mi nabrać innej perspektywy, odkrywać zasoby osobiste i zawodowe. Kinga jest komunikatywna, ma poczucie humoru, jest konkretna, ale i delikatna.a wyczucie, z szacunkiem traktowała moje osobiste historię, przemyślenia i przeżycia. Z czystym sumieniem polecam pracę z nią każdemu, kto potrzebuje drugiej osoby do odkrywania siebie, do zmiany. Właściwa osoba na właściwym miejscu.
15 maja 2024 Wiola - Pedagog
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam Panią Kingę, jako osobę z którą można rozpocząć planowanie własnej drogi życiowej, czy kariery zawodowej. Po każdej sesji miałam nowe przemyślenia i spojrzenia na interesujące mnie tematy. Wręcz dzięki spotkaniom uświadomiłam sobie, że to nad czym chciałam pracować, nie było tym co przeszkadzało mi najbardziej, a zupełnie inna sfera życia. Najbardziej cieszyły mnie nowe małe odkrycia po każdej jednej sesji. Cieszę się, że trafiłam na taką osobę i cieszę się, że dzięki naszej pracy obrałam właściwy tor. Bardzo polecam!
9 maja 2024 Jolanta - Zawód medyczny
Dobry coach
Polecam współpracę z Kingą, profesjonalnie podchodzi do prowadzonych procesów! Pomogła mi opanować 'chaos' ;) Prowadzi przez drogę, podczas której samodzienie odkrywa się swój własny potencjał, umiejętności i potrzeby. Wspiera naukę opanowania stresu i budowania dobrych relacji i stawiania zdrowych granic.
8 maja 2024 Ania - HR BP
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj