Krzysztof Kantorski

Popularność: 119
Dobry coach (2)
W latach 2017 – 2019 ukończyłem 2 edycje kursu Coachingu przy Uniwersytecie Otwartym UAM w Poznaniu. Obecnie dalej rozwijam swoje umiejętności coachingowe w akredytowanej przez ICF (International Coaching Federation) Szkole Meritum. Aktualnie jestem w trakcie certyfikacji na Poziom ACC (Associated Certified Coach) i biorę udział w procesie Mentor Coachingu. Od kwietnia 2019 współpracuję z Fundacją Vinea, jako coach. Prowadziłem wykłady i warsztaty coachingowe w ramach Akademii Miłości dla Singli zarówno w Poznaniu, jak i w Szczecinie. Od blisko 10 lat interesuję się rozwojem osobistym. Brałem udział w szkoleniach prowadzonych przez: Briana Tracy, Anthony’ego Robbinsa, Jakuba B. Bączka, Nick’a Vujicic’a i innych trenerów rozwoju osobistego. Przeczytałem dziesiątki książek i przesłuchałem wiele audiobooków z zakresu rozwoju osobistego (z uwagi na dużą ilość pozycji wskażę tylko autorów): Brian Tracy, Anthony Robbins, Dale Carnegie, Fabian Błaszkiewicz, Frank Bettger, Kamil Cybulski, Mateusz Grzesiak, Napoleon Hill, Harve Eker, John Maxwell, Zig Ziglar, Nikodem Marszałek i wielu innych. Skorzystałem z licznych szkoleń online z zakresu rozwoju osobistego i skuteczności działania autorstwa Damiana Redmera (Rozwojowiec.pl), Krzysztofa Króla (wyzwanie90dni.pl). Odbyłem szkolenie z RTZ u Andrzeja Setmana W swojej pracy kieruję się głównie dobrem klienta. Działam w oparciu o standardy i Kodeks Etyczny International Coach Federation.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu
Cena
130zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pelen empatii, skoncentrowany na tym co robi fachowiec. Nie feruje wyrokow, atmosfera jpodczas sesji pomaga w skupieniu. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia, na pewno bede kontynuowac spotkania
28 lipca 2020 Weronika - Przedsiebiorca
Coach
Nie mam za bardzo porównania, dlatego ciężko mi ocenić. Nie żałuję że skorzystałam z pomocy Krzysztofa Kantorskiego, nie był to stracony czas. Pomógł mi. Krzysztof Kantorski potrafi słuchać, jest empatyczny.
20 czerwca 2020 Anna - Projektant wnętrz
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj