Lucyna Pietrzyk-Nycz

Popularność: 385
Bardzo dobry coach (6)
Praca z ludźmi to moja pasja, która trwa już 14 lat. Na co dzień spełniam się w pracy jako coach, doradca zawodowy, trener oraz wykładowca akademicki oraz terapeuta rodzin, par, osób indywidualnych. To co wczoraj było twoim marzeniem dziś może stać się rzeczywistością, ale czy tak będzie zależy tylko od Ciebie... Jeśli chcesz zmienić swoje życie i zacząć spełniać swoje marzenia tylko nie wiesz jeszcze od czego zacząć zapraszam na indywidualne sesje life coachingu. Podczas naszych spotkań będę Ci towarzyszyła w procesie twoich zmian. Nie jest to prosta droga... Do prawdziwej przemiany własnego życia nie ma drogi na skróty, ale na pewno warto... warto iść własną drogą i spełniać swoje marzenia. Z potrzeby serca prowadzę Klub Kobiet Spełnionym, mimo życiowych zakrętów. Comiesięczne spotkania są pełne emocji, wzruszeń, zadumy nad sobą samym i własnym życiem w atmosferze pełnej otwartości, szczerości, zrozumienia siebie i innych. Wartością dodaną tych spotkań jest poczucie, że jesteśmy tu i teraz dla siebie po to by dzielić się swoim doświadczeniem, spostrzeżeniami, uczuciami oraz pewność, że jest ktoś obok nas kto po prostu jest, prawdziwie jest - tylko tyle... a ja myślę, że aż tyle...
Kontakt
697 370 472
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Absolwentka studiów:

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie - Studia podyplomowe na kierunku " Zarządzanie zasobami ludzkimi"'

Uniwersytet Opolski w Opolu - Studia magisterskie na kierunku " Terapia pedagogiczna i doradztwo zawodowe"'

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Studia licencjackie na kierunku " Pedagogika resocjalizacyjna z elementami profilaktyki".

Ukończone kursy i szkolenia:

- z zakresu coachingu:

Kurs dla Coachów – kształtujący kompetencje coachingowe według standardów ICF z zakresu:

- Istota mechanizmu zmiany w procesie coachingu
- Bądź obecny – czyli o budowaniu relacji coachingowej
- Sesja otwierająca – czyli coachingowe narzędzia poszerzania świadomości
- Modele pracy coachingowej I – model AID
- Modele pracy coachingowej II - model GROW -Modele pracy coachingowej III - model OSKAR -Coaching relacji w konflikcie -Inspiracje, mistrzowie coachingu Frank Farelly, czyli coaching prowokatywny Kurs dla Coachów –Agencja Kreatywnego Rozwoju w Katowicach „ ABC coachingu”

Szkolenie dla Coachów – Centrum Inicjowania Zmian „Coachingowe metody pracy z klientem i grupą”

- zakresu doradztwa zawodowego:

Kurs dla doradców zawodowych - Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej – Poradnictwo indywidualne – Planowanie usług poradnictwa indywidualnego oraz dobieranie wybranych metod i narzędzi poradnictwa indywidualnego – w ramach projektu „ Szkolenia modułowe pracowników instytucji rynku pracy realizujących usługi rynku pracy i programy aktywizacji zawodowej Kurs dla doradców zawodowych Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej – Poradnictwo grupowe – stosowanie wybranych metod i narzędzi w poradnictwa grupowego – w ramach projektu „ Szkolenia modułowe pracowników instytucji rynku pracy realizujących usługi rynku pracy i programy aktywizacji zawodowej

Krakowskie Centrum Dialogu Społecznego – „ Wyrównać szanse – kadra instytucji rynku pracy w służbie niepełnosprawnym”

Kurs dla doradców zawodowych (120 godz.) w ramach Projektu ZDZ-NET – Ogólnopolska Sieć Niepublicznych Agencji Poradnictwa Zawodowego:
- Wstęp do poradnictwa zawodowego,
- Poradnictwo indywidualne i grupowe – metodyka pracy,
- Metody i narzędzia stosowane w poradnictwie zawodowym.

WUP Opole - „Rekrutacja i selekcja pracowników”.
Zrealizowane zagadnienia:
- analizy aplikacji – weryfikacja referencji kandydata
- autoprezentacji w kontekście rozmowy kwalifikacyjnej
- wywiadu strukturalizowanego
- Stress Interview
- Ośrodka oceny Assessment Centre
- testów psychologicznych stosowanych w rekrutacji Stowarzyszenie Polska - Świat - certyfikaty z zakresu doradztwa zawodowego:
- metodologia pracy z bezrobotnym
- możliwości programów: 1 praca, 1 biznes, 50+
- rozmowa kwalifikacyjna
- poszukiwania pracy w Internecie
- zakładania własnej firmy
- tworzenia biznesplanu
- podstawowe informacje o dotacjach unijnych przedsiębiorców

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Lucynka jest w 100 % osoba godną do polecenia i zaufania, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Dla osoby, która wchodzi na rynek pracy, szuka swojej drogi, ma chęci do realizacji swoich marzeń zawodowych to właśnie Pani Lucynka jest osobą, która pomoże, wysłucha i podpowie w która stronę można podążać. Jest człowiekiem o wielki sercu i chęci pomocy innym, tym którzy tej pomocy właśnie szukają. Mi pomogła bardzo i za to jestem bardzo wdzięczna. Życzę każdemu, by znalazł to czego szuka albo chociaż próbował:) Z pomocą Pani Lucynki może zdziałać dużo, więc JESZCZE RAZ POLECAM i dziękuję za wszystko :)
22 stycznia 2019 Wiola - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Lucynka.. Wspaniała, ciepła, wyrozumiała..potrafi wytyczyć osobie czującej się bezradmie cel, pomóż go osiągnąć, nie bać się wspinać do góry..Fantastyczna kobieta, która zmieniła moje życie i dodała mi pewności siebie. Pełen profesjonalizm nie wywodzący sie tylko z Jej wykształcenia ale z serca, które na prawdę jest wielkie i otwarte dla nie jednej zagubionej istoty..Dzieki Niej patrzę w przyszłość..Lucynka jesteś wielka choć taka malutka
21 stycznia 2019 Anna - Grafik komputerowy
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam usługi pani Lucyny. Na obecnym etapie mojego życia potrzebowałam zweryfikowania wiedzy o własnych kompetencjach. Dzięki spotkaniom dostrzegałam szereg nowych możliwości, dowiedziałam się o swoich predyspozycjach – o wielu z nich nawet siebie nie podejrzewałam. Wyszłam z poczuciem, że wiem, co mam robić, w którą stronę pójść. Serdecznie dziękuję za cenne wskazówki i otrzymaną pomoc!
3 luty 2016 Małgosia - w poszukiwaniu własnej drogi :)
Bardzo dobry coach
Kiedy wszystko wydawało się bez sensu, wtedy na mojej drodze pojawiła się Pani Lucynka. Nie wierzyłam, że ktoś w ogóle jest w stanie mi jeszcze pomóc.. Jej podejście do pracy, pozytywna energia całkowicie odmieniły moje życie. Wreszcie uwierzyłam w to, że moje życie zależy tylko ode mnie i rzeczy niemożliwe stały się możliwe. Polecam z czystym sumieniem. Naprawdę warto dać sobie szanse i zacząć wszystko od nowa, ale w tym może pomóc tylko specjalista taki jakim jest p. Lucyna.
3 stycznia 2015 Dominika - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Witam, miałam okazję z Lucynką pracować zarówno w procesie coachingowym i w procesie doradczym. Lucynka jest osobą niezmiernie ciepłą w kontakcie, mocno zaangażowaną w swoją pracę. Potrafi niezmiernie uważnie słuchać i umiejętnie zadawać pytania co stanowi istotę cochaningu. W osobie Lucynki możemy znaleźć dobrego towarzysza ważnych spraw, który nie przytłacza – tylko towarzyszy, po prostu mamy okazję spotkać dobrego człowieka po drugiej stronie „stołu”. Jest profesjonalistą godnym polecenia.
30 grudnia 2014 Ewa - doradca zawodowy
Bardzo dobry coach
Od dłuższego czasu spotykamy się regularnie raz w miesiącu. Lucynka jest osobą ciepłą, życzliwą i komunikatywną, potrafiącą wyciągnąć ze swego rozmówcy wszystko to, co w nim najlepsze. Przygotowuje bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia. Z każdego spotkania wychodzę naładowana pozytywną energią i siłą, którymi Ona promieniuje. Jest osobą ogromnie zaangażowaną w to, co robi. Praca z ludźmi daje jej ogromną radość, co widać na każdych zajęciach. Jest wielką optymistką, a radość i optymizm mnożą się, gdy się je z kimś dzieli. Są one niezbędnymi cechami dobrego coacha. Znam niejedną osobę, której już pomogła i mogę o sobie też to powiedzieć. Polecam Lucynę Pietrzyk z całego serca każdemu, kto chce znaleźć swoje miejsce w życiu zawodowym i nie tylko.
24 października 2014 Lidia - ekonom
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj