Łukasz Sprawka

Popularność: 210
Bardzo dobry coach (2)
Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Zrób pierwszy krok… Chodź ze mną na spacer. Mówię poważnie. Przebywanie na łonie natury resetuje naszą psychikę i pomaga wrócić do najlepszej wersji siebie. Prowadzę autorski program KuCiszy, który łączy ze sobą coaching, pracę z ciszą i prozdrowotne właściwości przyrody. Sesje odbywają się głównie podczas spacerów w pięknych, spokojnych miejscach. Pracując w ten sposób wybijesz się z codziennej rutyny dzięki czemu osiągniesz zamierzone cele dużo szybciej, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Skończyłem akredytowane przez Izbę Coachingu studia z Coachingu i Mentoringu na UMCS. Obecnie poszerzam zainteresowania studiując psychologię na SWPS.
Kontakt
telefon: 792 705 905
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
tagi
#KuCiszy #coaching #praca z ciszą #kąpiele leśne #shinrin-yoku #uważność #mindfulness

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo sobie cenię czas, kiedy mam okazję spotykać się na leśnych rozmowach z Łukaszem. Rozmowy te właściwie zawsze płyną jak zwykłe koleżeńskie pogawędki, a często dają mi zupełnie nowe perspektywy. Łukasz ma naturalną ciekawość, która lekko prowadzi temat i pomaga spojrzeć na życie pod innym kątem. Po takich spotkaniach w lesie zawsze wracam z nowymi pomysłami, lub po prostu z dużą dawką dystansu. Czasem, kiedy jestem zawieszony w przesadnie zapętlonych myślach, Łukasz potrafi tak poprowadzić rozmowę, że rozproszenie tego stanu jest czymś naturalnym.
28 maja 2019 Krzysiek - programista
Bardzo dobry coach
Pracę z Łukaszem oceniam bardzo pozytywnie. Każde spotkanie pozwalało mi wyciągnąć wnioski oraz opracować pomysł na zmianę lub ich weryfikację. Dzięki rozmowom z Łukaszem udało mi się zdiagnozować co najbardziej przeszkadza mi w pracy i powoduje uczucie wypalenia. Nadal, podczas pracy korzystam z wielu technik o których dowiedziałem się od Łukasza. Forma spotkań wykorzystująca naturę (las, zalew) zdecydowanie ułatwiała “otworzenie głowy” i kreatywne podejście do omawianych tematów. Brak otoczenia “biurowego” czy “kawiarnianego” podczas części naszych spotkań, pomagał w przestawieniu się z myślenia o codzienności oraz skupieniu się na sobie.
16 maja 2019 Mateusz - project manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom