Łukasz Woroniecki

Popularność: 355
Bardzo dobry coach (2)
Coaching kariery: Profesjonalne wsparcie dla osób myślących o zmianie pracy lub poszukujących swojej drogi zawodowej. Analiza obecnej sytuacji – mocne i słabe strony, perspektywy zawodowe, Wyznaczanie celów – co chcesz osiągnąć, jakie wartości w pracy są dla Ciebie ważne Motywacja – jak rozpocząć działanie i jak w nim wytrwać Decyzje – spojrzenie na dostępne opcje z szerszej perspektywy Przekonania – pozbycie się tych ograniczających i wprowadzenie wzmacniających Rozmowa rekrutacyjna – jak się do niej przygotować, jak poradzić sobie ze stresem i zaprezentować się z najlepszej strony CV i List Motywacyjny – tworzenie profesjonalnego CV, dostosowanie do konkretnych ogłoszeń, nauka samodzielnej modyfikacji
Kontakt
Zapraszam do kontaktu mailowego.
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo cierpliwy, bystry i sympatyczny coach. Nic nie sugeruje a świetnie naprowadza nas samych na ciekawe rozwiązania. Wszystko dzieje się mimochodem, w trakcie miłej rozmowy. Polecam serdecznie Łukasza!
31 grudnia 2013 Ewelina - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry i cierpliwy coach. Umiejętnie prowadzi sesje. Naprowadza w razie jakichkolwiek kłopotów i jednocześnie nic nie sugeruje, aby wszelkie pomysły i decyzje pochodziły od nas samych, z naszego wnętrza. Polecam!
30 grudnia 2013 Emilia - student
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj