Maciej Dziewicki

Popularność: 171
Bardzo dobry coach (2)
Łączę logiczne myślenie z dobrym klimatem w czasie sesji. Fascynuje mnie rozwój osobisty, odnajdywanie własnej drogi, pozytywne myślenie oraz człowiek jako bardzo złożona całość. Cenię sobie wolną wolę i branie odpowiedzialności za własne życie. Mój ulubiony życiowy przekaz to: „pomyślne wiatry, wiedza i najlepszy statek to za mało, jeśli nie wiesz sam do którego portu chcesz dopłynąć...” towarzyszenie w znajdywaniu odpowiedzi na to pytanie to dla mnie cel pracy coacha. Od ponad 15-tu lat pracuje z ludźmi i wspieram ich w rozwoju jako pedagog oraz trener. Dyplom magisterski w zakresie pedagogiki ogólnej uzyskałem na Uniwersytecie Warszawskim, mam ukończonych kilka akredytowanych kursów coachingu w Centrum Life Coaching Polska, studia podyplomowe z neuro-przywództwa, szkolenie Structogram na temat struktury mózgu i wiele doświadczenia. Zapraszam na sesje szczególnie osoby, które borykają się z różnymi problemami, załamaniem się kariery, spadkami motywacji czy też trudnościami z określeniem celów zawodowych i życiowych. Jak wygląda sesja? - trwa między 1.5 godz a 2 godz. - rzadko umawiam się na sesje tzw "siedzące" , chociaż mogę również dojechać do Ciebie do domu, lub "spotkać się" online (jeśli temat sesji będzie wymagał rozpisania planów i robienia notatek). Z reguły na sesję umawiam się w parku lub w lesie i rozmowę odbywamy aktywnie, w czasie spaceru (wzorem starożytnych filozofów ;) ) - z reguły potrzeba kilku sesji do rozwiązania problemu - to o czym rozmawiamy w czasie sesji pozostaje między nami (zobowiązany jestem do zachowania tajemnicy tak jak psychoterapeuta czy lekarz) - ceny zaczynają się od 300zl za 1.5 godzinną sesję Dodatkowo: "Nietypowa sesja" - Jestem jednym z nielicznych coachów, którzy oferują sesję coachingową z sesją masażu, która trwa od 2 do 3 godzin i łączy zniesienie napięć mięśniowych, relaks psychiczny i pracę coachingową nad wybranym tematem oraz "sesje wyjazdowe" - czyli wspólny wyjazd weekendowy np do górskiego schroniska i pracę nad rozwiązaniem tematu od rana do nocy. Zapraszam :)
Kontakt
Tel. 698 808 349 - prosze wstępnie o sms (np. coaching, oddzwon) ponieważ gdy pracuję to nie odbieram telefonu
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Podkowa Leśna, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Wykształcenie
magister pedagogiki, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, AWF w Warszawie i Uczelni Łazarskiego

Opinie

Bardzo dobry coach
Maciej jest bardzo sympatycznym, spokojnym, godnym zaufania człowiekiem, który daje poczucie bezpieczeństwa podczas sesji. W trakcie każdego spotkania jestem wysłuchana i czuję się zaopiekowana. Świetnie wyczuwa jakich narzędzi należy użyć, aby pomóc mi przepracować temat i osiągnąć określony, na początku sesji, cel. Z wielką chęcią i przyjemnością umawiam się do Maćka na sesje, kiedy czuję i wiem, że to właśnie on jako osoba i coach najlepiej mi pomoże w rozwiązaniu problemu. Serdecznie polecam Macieja Dziewickiego, dla niego nie ma tematów tabu i takich, których nie dałoby się przejść! :)
11 maja 2023 Kamila - redaktor
Bardzo dobry coach
Poznałam Maćka podczas wspólnego kursu z coachingu w Centrum Life Coaching Polska i miałam wtedy przyjemność odbyć z nim kilka sesji coachingowych. Maciek jest bardzo ciepłą osobą i wzbudził moje zaufanie od samego początku. Podczas sesji czułam się super komfortowo, wysłuchana, zaopiekowana a przede wszystkim wspaniale inspirował mnie do własnych przemyśleń i wypracowania własnych ścieżek i rozwiązań tematów, które "rozpracowywaliśmy" na sesjach. Serdeczne polecam Maćka i już zazdroszczę tym, który będą mogli połączyć jego coaching z masażem :)
12 luty 2023 Ola - HR Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Marzenia o byciu "fit"-od marzeń do działania
15 października 2019
Spojrzenie coachingowe na trudności w podejmowaniu aktywności fizycznej