Maciej Kozubik

Popularność: 1115
Bardzo dobry coach (2)
Dyplomowany Coach (Akademia Coach, Team Coaching, CoachWise), Trener Biznesu, Ekonomista, Publicysta. Absolwent dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracował w korporacjach, w tym międzynarodowych. Praktyk biznesu. Nieprzerwanie podąża przed siebie, wyznacza sobie ambitne cele i szuka nowych inspiracji. To, co go wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawia ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jest przekonany, że każdy jest stworzony, by odnosić sukcesy. Dzisiaj zajmuje się coachingiem, szkoleniami oraz budowaniem struktury w marketingu sieciowym. Jestem człowiekiem o dużym dystansie do siebie i świata. Świadomym optymistą, który w każdej porażce dostrzeże coś pozytywnego. Nieprzerwanie dążę do doskonałości we wszystkim, co robię, dlatego wyznaczam sobie ambitne cele i permanentnie szukam nowych inspiracji. Wierzę, że szczęście nie jest nam dane na stałe i trzeba wciąż zdobywać je na nowo, by umieć się nim cieszyć. Uwielbiam aktywnie i zdrowo spędzać czas wolny – pięć lat trenowałem sztuki walki, obecnie jeżdżę na rowerze i łyżworolkach, biegam. Mój sposób na relaks to gry fabularne, dobra książka oraz gotowanie. Co mnie wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawiam ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji. Jestem przekonany, że tak jak każdy czasem popełniam błędy, tak każdy jest stworzony, by odnosić sukcesu. Na co dzień kieruję się dwoma maksymami: „Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.” – Henry Ford oraz „Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu” – autor nieznany.
Kontakt
Tel. kom. 504 908 360
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Kędzierzyn Koźle, Chorzów, Sosnowiec, Opole, Wrocław, Warszawa, Kraków, Zabrze, Gliwice, Bytom, Częstochowa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Maciej jest jedną z tych osób, które potrafią na każdym poziomie rozmowy i współpracy bardzo pozytywnie zaskoczyć. Bardzo dobrze zorganizowany, kreatywny i konsekwentny człowiek. Obiema rękami podpisuje się pod jego kompetencjami.
1 kwietnia 2014 Krzysztof - Business consulting, Trener, Kadra zarządzająca
Bardzo dobry coach
Maciej to kompetentny oraz pełny szacunku dla klienta coach. Umiejętnie prowadzi proces wsparcia, w tym określenie celów. Najkrócej mówiąc daje „klientowi wędkę”, a nie rybę. Coaching z Maciejem był moim pierwszym coachingiem, który wynikał z głębokiej potrzeby zmiany. Sama jestem coachem, więc zadanie Macieja nie było łatwe; czasem niesfornie wychodziłam z roli coachee i przyglądałam się jego sposobowi pracy. Maciej prowadził proces coachingu konsekwentnie. Zadawał trafne, choć trudne pytania, nie dał się wpuścić w przejęcie odpowiedzialności za poszukiwanie rozwiązań, umiejętnie konfrontował i uporczywie pytał o cele.
10 lipca 2012 Aleksandra - freelancer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jeździectwo pasja i zawód, czyli coaching w sporcie.
10 marca 2014
Historia współpracy Żanety Skowrońskie, Macieja Kozubika coacha i trenera biznesu oraz Andrzeja Sałackiego, byłego Trenera Kadry Narodowej, członka zarządu Międzynarodowego Klubu Trenerów Ujeżdżania.