Magdalena Cerecka

Popularność: 134
Bardzo dobry coach (2)
Magdalena Cerecka - trener, coach i praktyk komunikacji. Absolwentka studiów magisterskich z zakresu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, ze specjalizacją Public Relations, reklama i promocja firmy. Certyfikowany coach oraz mentor CoachWise. Specjalistka w zakresie szkoleń z komunikacji, autoprezentacji oraz promocji firmy. Preferuję pracę w aspekcie rozwoju kariery oraz budowania i utrzymywania relacji.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Magda jest twardo stąpającą po ziemi realistką, którfej nie brakuje optymizmu i poczucia humoru. Jest osobą konkretną, dynamiczną, w pełni profesjonalną, która potrafi skłonić do kreatywności nawet tych najbardziej opornych. Podczas kilku sesji, jakie miałyśmy okazję odbyć Magda zaskoczyła mnie rzeczowością swych wypowiedzi i klarownością sformułowań. Nie było żadnych niedomówień, niedociągnięć, wszystko oczywiście w ramach granic, które sama wyznaczyłam. Magda pomogła mi się "wyrazić" zawodowo, "wyciągnąć" moje mocne strony i bezsprzecznie była katalizatorem zmian w moim życiu zawodowych. Wszystko dzięki poczuciu zaufania, jakie szybko zbudowała w trakcie naszych spotkań, świetnemu przygotowaniu merytorycznemu, pomysłowości i inydwidualnemu podejściu. Obyło się bez dobrych rad, które miałyby przynieść rozwiązanie problemu. Bo nie o to przecież w coachingu chodzi. Dzięki jej pogłebionym, trafiającym w samo sedno pytaniom, zrozumiałam, gdzie tkwi mój błąd i co muszę zmienić. Wdrażając w życie założenia, które odkryłam dzięki naszym sesjom mogę śmiało powiedzieć, że już procentują, i choć nie mogę jeszcze mówić o rewolucji, to zmiany zachodzą i ja to czuję. Zdeterminowanie, motywacja, a przede wszystkim zdefioniowany w końcu cel pomagają mi zawodowo docenić samą siebie, czego pozytywne skutki przekładają się również na sferę życia prywatnego.
24 stycznia 2016 Sylwia - Customer Service Specialist
Bardzo dobry coach
Osoba konkretna, doskonale potrafi określić predyspozycje danej osoby i znaleźć/określić kierunek rozwoju jednostki - wskazać jej nad czym musi popracować, aby osiągnąć swój cel (jak do niego dążyć aby go osiągnąć). Dzięki jej pomocy uwierzyłam w swoje możliwości - osiągałam cel w postaci pracy w której się rozwijam zawodowo i która sprawia mi wiele satysfakcji.
18 listopada 2015 Kamila - Pracownik I stopnia
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jestem poganiaczem szczurów!
26 stycznia 2016
Tak, jestem naciągaczką, ściemniaczką, wyłudzaczką lub też przyjacielem za pieniądze. Tak, jestem szarlatanem i poganiaczem szczurów! Jestem coachem.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom