Magdalena Daraż-Gogół

Popularność: 397
Bardzo dobry coach (3)
Moja praca jest jak inspirująca podróż. Kiedy ludzie są gotowi do drogi pojawiam się, aby poprowadzić ich do miejsca, które sobie wyznaczyli. Podróżujemy w atmosferze ciekawości i radości. Odkrywając również obszary, głębszych refleksji, które zachęcają do odważnych kroków i zmian. Pomimo towarzyszącemu lękowi, to przekraczanie barier powoduje, że niemożliwe staje się możliwe. Moją rolą jako coacha jest, wspieranie klienta, aby ta wyprawa, choć pełna wyzwań była wspaniałym przeżyciem. Po drodze ludzie znajdują własne odpowiedzi i niezwykłą motywację do zmiany. To wszystko powoduje że mocniej wierzą w siebie i innych oraz odkrywają nowe perspektywy, które na zawsze zmieniają ich życie na lepsze.Poszukując odkryłam coaching, którego założenia są całkowicie spójne z moją filozofią życia i od 2008 roku z ciągle nowym zapałem inspiruję innych do polepszania jakości swojego życia. Wierzę, że człowiek osiąga pełnię, kiedy zadba o ciało, emocje, umysł oraz duchowość. Wówczas może być szczęśliwy, pracować z pasją i żyć w dostatku. Mam zaszczyt uczyć się osobiście od twórców Coachingu i NLP z całego świata: Richarda Bolstada z Nowej Zelandii, Davida Gordona z USA , Colina Sissona z Nowej Zelandii oraz wielu innych wielkich Coachów i Trenerów. Każdego dnia pojawiają się kolejne wyzwania: ~ Jak doceniać w życiu to co ważne ~ Co zrobić, aby poczuć się bezpiecznie ~ Jak zarządzać swoimi emocjami i wpływać na pozytywne nastawienie do życia ~ Odnaleźć co hamuje rozwój Twojej firmy ~ Jak uwierzyć we własne możliwości ~ Jak oswoić zmianę, która Cię paraliżuje ~ Czujesz, że zajmujesz się w swojej firmie wszystkim ~ Jak oddelegować zadania współpracownikom, dzieciom, partnerowi ~ Gdzie szukać motywacji ~ Jak pokonać blokujące Cię przekonania, aby osiągać zamierzone cele ~ Jak udoskonalić sprzedaż i zdobyć nowych klientów ~ Jak być skutecznym liderem ~ Co zrobić, aby mieć dobre relacje z innymi To tylko kilka ważnych tematów z którymi zderzamy się każdego dnia. Jeżeli choć jeden obszar dotyczy CIEBIE to zapraszam do wspólnej podróży. Wciąż poszerzana wiedza, otwartość, empatia, oraz umiejętność bycia "tu i teraz" sprawiła, że jestem Coachem dla Ciebie .
Kontakt
+48 604 07 33 07
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Magda jest jak..slonce-promieniuje cieplem (dyskretnie zagrzewa do walki o "zmiane"/ i dobra energia oparta na wierze w czlowieka. Choc jej profesjonalizm poparty jest duza wiedza i doswiadczeniem coachingowym, pozostaje ludzka, przyjazna, pelna poczucia humoru. Z calego serca polecam ja jako coacha i nauczyciela. Ciesze sie , ze stanela na drodze mojego zycia.
11 sierpnia 2014 Marzena - Germanistka
Bardzo dobry coach
Droga przemierzana w towarzystwie Magdy prowadzi do CELU, który już od początku pracy widziałam i czułam wyraźnie. Jestem szczęśliwa, że się poznałyśmy! Bardzo dobry coach, bardzo dobry trener, wspaniały człowiek!
9 sierpnia 2014 Kamila - pedagog, doradca zawodowy
Bardzo dobry coach
Cudowna empatyczna Osoba i wspaniały Coach.Praca ( i kontakt) z Madzią jest dobrodziejstwem,powoduje,że rozkwitasz i odnajdujesz w sobie siłę i lekkość do wzniesienia się ponad własne słabości i ograniczenia.Wyrastają Ci skrzydła a Madzia towarzyszy Ci w tym z całą ogromną życzliwością i uwagą. Gorąco polecam!:-)
8 sierpnia 2014 Beata - neurologopeda
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom