Magdalena Kaleta-Gałwa

Popularność: 508
Bardzo dobry coach (5)
Kontakt
692168277
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Radomsko,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Magdalena to profesjonalistka, którą zdecydowanie polecam! W moim życiu działo się bardzo dużo niekoniecznie dobrego, za wszystko winna czułam się Ja! Dopiero sesje coachingowe z Panią Magdaleną pozwoliły mi zupełnie inaczej na to spojrzeć i pozwoliły dostrzec to czego za wszelką cenę unikałam. Polecam!
27 lipca 2021 Magdalena - Manager
Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Panią Magdalena każdemu, kto stoi przed dylematem co robić dalej ze swoim życiem zawodowym. Pani Magdalena jest coachem, który nie boi się zadawać trudnych pytań, a na które czasami cieżko mi było znaleźć odpowiedz prawdziwa zgodna z moimi uczuciami, a nie taka jaka wydawała mi się najlepsza ze względu na moje otoczenie/lenistwo/strach (?). Teraz mam nowa prace do której chodzę z radością a nie tylko poczuciem przykrego obowiązku.
4 czerwca 2017 Dominika - Manager
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Magda ponad trzy miesiące, w tym czasie w moim życiu bardzo duzo sie działo niekoniecznie zgodnego z tym czego oczekiwałam. Dzięki coachingowi spojrzałam na swoje problemy z innej perspektywy. Pomogło. Pani Magda sprowokowała mnie do szczerych odpowiedzi a nie takich jakich jakich oczekiwało ode mnie otoczenie. Polecam
31 maja 2017 Alicja - Matka Polka
Bardzo dobry coach
Trafiłem do pani Magdy z polecenia. Chciałem zmienić cos w swojej pracy. Coaching pomógł mi podjąć decyzję o całkowitej zmianie, łącznie z miejscem zamieszkania. Pani Magda jest osobą doświadczoną i konkretną. Polecam.
30 maja 2017 Paweł - menager
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm, otwartość na drugiego człowieka, wsłuchanie się w potrzeby i odkrywanie nowych możliwości - tak wspominam coaching z panią Magdą. Niesamowita kobieta, która potrafi obudzić drzemiący w człowieku potencjał. Serdecznie polecam.
30 maja 2017 Aneta - trener, autor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj