Magdalena Melerowicz

Popularność: 28
Bardzo dobry coach (3)
W ciągu ostatnich dziesięciu lat mojej pracy miałam możliwość zgłębienia wiedzy z zakresu rozwoju umiejętności psychospołecznych, pracując zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii. Zajmuję się także indywidualnym i grupowym doradztwem zawodowym, projektowaniem kariery. Ponadto tworzę i realizuję projekty rozwojowe, których głównym celem jest podniesienie efektywności i uwolnienie potencjału organizacji, zespołów i osób indywidualnych, zarówno w języku polskim jak i angielskim.
Kontakt
Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 533 399 066

Specjalizacje
Miasta
Mikołów, Katowice,
Cała Polska: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesje z Magdą pozwoliły mi inaczej spojrzeć na siebie. Każde spotkanie to był ogromny zastrzyk energii i wiary we własne możliwości. To osoba wymagająca, nastawiona na cel, ale jednocześnie ciepła, otwarta, budząca zaufanie. Potrafi zainspirować i pobudzić do działania.Polecam.
3 października 2018 Ewa - Dyrektor Zarządzający
Bardzo dobry coach
Magda to mega ciepła ale i konkretna osoba z charakterem. Nienarzucająca, wyważona i delikatna. Polecam każdemu kto szuka wsparcia, pomocy i doradztwa. Na pewno wyjdzie się ze spotkania z Magdą odmienionym:)
3 października 2018 Aneta - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Praca z Magdą to droga pełna pytań, refleksji ale też prowokacji ;). Po każdej sesji wychodziłam z głową pełną pytań i odpowiadałam na nie do kolejnej. Magda jest wspierająca, pełna energii i nie boi się stawiać trudnych pytań za co jej dziękuję. Moja praca dotyczyła wyborów zawodowych, które jak zawsze wiążą się z życiem. Bardzo mi pomogła - coaching z Magdą to jedna z najlepszych decyzji tego roku. Bardzo dziękuję i zdecydowanie polecam.
20 września 2018 Monika - kierownik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom