Magdalena Nagrodzka

Popularność: 1197
Bardzo dobry coach (31)
Na co dzień pracuję z Klientami, którzy znaleźli się w momencie zmiany - osobami pragnącymi dobrze i szczęśliwie poukładać swoje życie osobiste, a także osobami będącymi na etapie zmiany pracy, branży lub awansu. Pracuję z ludźmi, którzy chcą podejmować w tym zakresie najbardziej słuszne dla siebie decyzje. Prowadzę sesje również dla osób będących na początku swojej drogi zawodowej - pracuję na ich zasobach, talentach i wartościach, aby wybór ich ścieżki zawodowej był jak najbardziej dopasowany do nich samych. Jestem Psychologiem, Certyfikowanym Trenerem & Coachem. Ukończyłam studia podyplomowe w Laboratorium Psychoedukacji, Instytucie Treningu i Psychoterapii w Warszawie. Z pasji do pracy z ludźmi - jako drugi kierunek magisterski ukończyłam pięcioletnie studia na Wydziale Psychologii w specjalności Klinicznej na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jestem także absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Współczesnych Stosunków Międzynarodowych. Oprócz tego jestem dyplomowanym pedagogiem - Studia Podyplomowe zrealizowałam na Politechnice Radomskiej. Moje wszechstronne wykształcenie i szerokie doświadczenie zawodowe stanowi ogromny atut w pracy z różnymi Klientami. Jestem zafascynowana potencjałem do rozwoju, który tkwi w każdej osobie i w każdej sytuacji, dlatego jednym z głównych obszarów mojej działalności jest coaching. Wspieram ludzi w rozwoju oraz pomagam im w pokonywaniu trudności. Pomagam odnaleźć właściwą drogę i najbardziej odpowiednie pomysły do realizacji postawionych przez nich celów. Moich Klientów uczę czerpać z doświadczeń z przeszłości, ale przede wszystkim nastawiam do pracy "tu i teraz" w myśl zasady, że na przeszłość nie mamy już wpływu (możemy ją tylko lepiej zrozumieć), ale naszą przyszłość możemy kształtować - zawsze. Zapraszam serdecznie do kontaktu! Magdalena Nagrodzka Psycholog & Psychoterapeuta Certyfikowany Coach & Trener
Kontakt
tel.: 665 150 512
e-mail: magda@nagrodzkacoaching.pl
Skype: MagdalenaHanna1

GABINET PSYCHOTERAPII I COACHINGU
MAGDALENA NAGRODZKA

ul. Korotyńskiego 42/34
Warszawa, 02-123
Ochota/ Szczęśliwice


Cena
800zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
mgr Politologii i Nauk Społecznych
Uniwersytet Warszawski - Wydział Politologii i Nauk Społecznych
Lektor języka włoskiego
Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie - Certyfikat potwierdzający znajomość języka włoskiego/ Univercità per Stranieri di Siena - Certificazione di conoscenza della lingua italiana (CELI)
Dyplomowany Pedagog
Politechnika Radomska - Studia Podyplomowe w zakresie uzyskania kwalifikacji do pracy pedagogicznej
Mgr Psychologii, specjalność Psychologia Kliniczna
Uniwersytet Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie
Coach & Trener
Studia Podyplomowe - Studium Coachingu i Trenerów Grupowych, Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Treningu i Psychoterapii w Warszawie
Licencjat Politologii i Nauk Społecznych
Wyższa Szkoła Dziennikarska im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie - Wydział Politologii i Nauk Społecznych

Opinie

Bardzo dobry coach
Profesjonalistka pełna pozytywnej energii! To Pani Magdalena. Pomogła mi bardzo, gdy stałam na życiowym zakręcie. Poprowadziła praktycznie od początku do końca. Wysłuchała, zrozumiała i doradziła tak, że o nic nie musiałam się bać. Dzięki niej mam wiedzę i wsparcie, którego tak potrzebowałam. Oprócz tego jest Oazą Spokoju. Tłumaczyła jaki ma być mój następny krok i czego mogę się spodziewać. Pani Magdalena jest świetną osobą - empatyczną i wyrozumiałą, a także wspaniałym Coachem - rzeczowym i z ogromną wiedzą psychologiczną. Cieszę się, że trafiłam w życiu na Nią :)
23 czerwca 2017 Karina Dymowska -
Bardzo dobry coach
Najmocniejszą stroną Pani Magdaleny jako Coacha jest zadawanie odpowiednich i trafnych pytań. Pomimo ogromnej świadomości swoich problemów i teoretycznych rozwiązań, nie potrafiłem sobie z nimi poradzić i to właśnie te trafne pytania pozwoliły mi skierować moje myślenie na właściwe, znacznie lepsze tory. Problemy, które powodowały bezradność jeszcze nie tak dawno, teraz są problemami, z którymi potrafię sobie poradzić w normalny sposób. Jeżeli ktoś szuka ciepłej, wrażliwej i bardzo miłej osoby polecam z pełnym przekonaniem Panią Magdalenę, a jeżeli ktoś szuka dobrego Specjalisty zadającego trafne pytania, również polecam Panią Magdalenę. Jedyne co trzeba ze sobą mieć na sesjach z Panią Magdaleną to ... odwaga, aby te pytania usłyszeć i na nie szczerze odpowiedzieć... A później już tylko działać! Kuba A.
17 czerwca 2017 Jakub Azarski -
Bardzo dobry coach
Jeśli chcesz, żeby w Twojej podróży ku zmianie na lepsze towarzyszył Ci profesjonalny, zaangażowany, otwarty na Ciebie Człowiek - Coach, polecam Panią Magdalenę - wiem, co piszę - od kilku miesięcy doświadczam Jej obecności w mojej osobistej zmianie. Jestem bardzo wdzięczny za Jej pracę! Poza tym to niesamowicie twórcza i mądra Kobieta... :) Dziękuję bardzo. Janek
10 czerwca 2017 Jan Andrzejewski -
Bardzo dobry coach
Całe życie pracuję nad sobą, ale pomimo wielu sukcesów pewnych schematów zachowań nie udało mi się zmienić w swoim życiu osobistym i być w pełni szczęśliwy, dlatego byłem chyba jednak sceptycznie nastawiony do tego żeby pójść w ogóle do Coacha i Psychologa, bo skoro mi się nie udało to dlaczego komuś innemu miało by się udać? Chęć zmiany była u mnie jednak na tyle silna, że uznałem, że skoro ktoś zarabia na życie pomagając innym wieść szczęśliwsze życie i do tego kształci się w tym kierunku nieustannie, to coś w tym musi być i warto chociaż spróbować. Wybrałem więc oczywiście najlepiej ocenianego Psychologa i Coacha w Warszawie, padło na Panią Magdalenę :) i jestem zachwycony! W kilka miesięcy udało mi się przepracować to, czego sam nie byłem w stanie. Moje życie ruszyło z miejsca w tempie, jakie pamiętam tylko z liceum, kiedy to wszystko wydawało się możliwe i czułem się niezniszczalny. Raczej nie piszę takich opinii. Uznałem, że jak już mam napisać, to poczekam aż upewnię się, że zmiana jest trwała. Spotkania w Panią Magdaleną skończyłem kilka miesięcy temu i z całą pewnością mogę powiedzieć, że zmiany są trwałe, jestem szczęśliwy, chce mi się osiągać kolejne cele (tylko dlatego, że mogę, a nie dlatego że czuję że muszę) i potrafię zatrzymać się w każdym momencie, kiedy tylko chcę i po prostu cieszyć się chwilą (to mi się wcześniej nie udawało przez wiele lat!). Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Magdalenę, jako Profesjonalistę w swoim fachu.
4 czerwca 2017 Staszek Wu -
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry Coach to za mało! Pani Nagrodzka to WYBITNA SPECJALISTKA, ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU! Realizowałem w swoim życiu różne zadania biznesowe. Weryfikowałem plusy i minusy różnych metod, mniej bądź bardziej skuteczne i w ten sposób znalazłam się na coachingu u Pani Magdaleny. Z Jej ogromnym wsparciem i zaangażowaniem pokonałem bariery we własnej głowie, które mnie totalnie ograniczały! Cały proces odbywał się pod czujnym okiem Pani Magdaleny, która monitorowała moje postępy... Skupiłem się na swoim osobistym rozwoju, wiedziałam już jaką drogą chcę iść by osiągnąć osobisty sukces. Życzę Wszystkim przeżycia równie pięknej przygody z coachingiem, którą może wam zagwarantować Pani Magdalena Nagrodzka! Sprawdziłem i polecam naprawdę bardzo dobrego Coacha!
31 maja 2017 Edmund Maciejczak -
Bardzo dobry coach
Pani Magda przede wszystkim potrafi słuchać jak mało kto! Coaching zmienił mój sposób myślenia i zainspirował do przeanalizowania ważnych dla mnie aspektów życia. Spojrzałem szerzej na moją sytuację życiową, uporządkowałem swoje życie osobiste, a najpierw swoje myśli... Teraz każdy pojawiający się problem przestaje być problemem, a staje się wyzwaniem, które motywuje mnie do działania. Dzięki pomocy Pani Magdy mogę teraz realizować swoje cele. Serdecznie polecam Ją jako Coacha.
28 maja 2017 Mirosław Sławek -
Bardzo dobry coach
Bardzo dobra Coach i Psycholog. Uważam, że posiada to co najważniejsze w tej profesji czyli intuicję i umiejętność sprawienia, że weszłam w cały proces gładko i nie wychodzę z niego nawet po zakończeniu sesji, bo one we mnie żyją :) Zadaje świetne pytania, a ponadto po spotkaniach z Panią Magdą czuję się zmotywowana do własnego rozwoju. Na pewno skorzystam z jej usług ponownie. Mariola
26 maja 2017 Mariola Marciniak -
Bardzo dobry coach
Korzystałem z sesji caochingowych u Pani Magdy, która pomogła mi odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i wykształcić moje umiejętności przywódcze. To wszystko sprawiło, że otworzyłem swój kolejny biznes, o którym kiedyś marzyłem :-) Sesje ciekawe, czasem nie łatwe, ale Pani Magda jest - także w mojej opinii doskonale przygotowanym Zawodowcem i wie co robi! Konkret poparty dobrymi argumentami; w dodatku życie Pani Magdaleny dodaje autentyczności temu co sama robi. Gorąco Ją polecam!!!
23 maja 2017 Waldemar Dziki -
Bardzo dobry coach
Korzystam z doświadczenia coachingowego Pani Magdaleny - Tej mądrej Psycholog i Coach. Zebrałem szczegółowe informacje. Była polecana przez wielu ludzi tu i tam... Jest przede wszystkim Kobietą szczęśliwą i zadowoloną z życia, poza tym jest życzliwa i zainteresowana Klientem. Okazuje szacunek mnie i dla całego procesu w jakim jestem, tego czym się w danej chwili zajmujemy. Kiedy trzeba, otwarcie mówi mi co myśli, także jeśli to było czy jest sprzeczne z moimi oczekiwaniami. To od Niej mam szansę dowiedzieć się jaka była i jest moja sytuacja i jaki ja jestem - co nie zawsze może jest przyjemne, ale jest niezbędne, jeśli chcę coś zmienić… A ja chcę pewne sprawy w swoim życiu zmienić, uporządkować i dlatego robię to! Poza tym jest normalną, żywą i piękną Kobietą, pięknym człowiekiem. Często po rozmowie z Nią nabieram nadziei albo doznaje ulgi. Gorąco polecam!
12 maja 2017 Fanciszek Adam Adamczyk -
Bardzo dobry coach
Fantastyczna Specjalistka z solidnym warsztatem, doświadczeniem i prawdziwą pasją niesienia pomocy innym. Mądra Przewodniczka w drodze do samoświadomości, pomoże nazwać to co w Tobie nienazwane i zrozumieć to co niezrozumiałe i nieznane. Wspaniały Opiekun w trudnej wędrówce na spotkanie z samym sobą. Zawsze skupiona, zaangażowana, uważna i otwarta. W tej drodze potykałam się nie raz, nie raz zbłądziłam, zawracałam i poległam w starciu ze starym schematem. Pani Magda jest zawsze blisko, tuż obok, czujna, by pomóc wstać. Bezpiecznie i z konsekwencją prowadzi do wyznaczonego celu, z sobie tylko właściwą dobrocią i miłością, która niemal z niej emanuje, a przebywanie w Jej towarzystwie samo w sobie jest za każdym razem wyjątkowym doświadczeniem. Mija rok odkąd zakończyłam moje sesje. Zmiany jakie zaszły we mnie dzięki tym spotkaniom szybko znalazły swe realne, pozytywne odzwierciedlenie we wszystkich niemal płaszczyznach życia. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
7 maja 2017 elwira sz. -
Bardzo dobry coach
Wybór na Panią Magdę, padł po prześledzeniu komentarzy i referencji w internecie. No i się nie zawiodłem. Borykałem się już z depresją... Nie było lekko, była mi potrzebna pomoc nie tylko Coacha, ale najpierw Psychologa. Pani Magda pomogła uporać mi się z moimi problemami i twardo stanąć na nogi. Jest Ona osobą miłą i sympatyczną, przez co łatwo nawiązać szczery i pozytywny kontakt. Dodatkowo jest cierpliwa i zawsze przygotowana! Jest dobrym i uważnym słuchaczem, ponieważ mimo wielu Klientów dokładnie pamiętała nasze rozmowy z poprzednich sesji. W Jej gabinecie zawsze czułem się jak ktoś wyjątkowy i każda minuta była cenna i dobrze wykorzystana. Co bardzo ważne, podczas terapii pomogła mi odnaleźć źródło moich problemów oraz otworzyć oczy na pewne codzienne sprawy, które działały na mnie destrukcyjnie. Dalej zaczęliśmy pracować coachingowo. Pani Magda potrafiła wskazać mi moje ograniczające przekonania i dzięki temu dostrzegłem inną perspektywę i inne możliwości rozwiązania moich problemów. Dziękuje za dobre słowa, ale też konkretne narzędzia i motywację do pracy nad sobą. Dzięki Pani Magdzie wiem, że ruszyłem do przodu. Poukładałem swój życiowy bałagan i po kolei układam swoje sprawy. Teraz wiem jak ważne mieć przy sobie Specjalistę, który czuwa nad konsekwencją i wytrwałością. Dziękuję Pani Magdo! Jeszcze nie skończyłyśmy współpracy, a ja wiem że to była moja najlepsza decyzja ostatnio. Dziękuję.
1 maja 2017 grzegorz bartos -
Bardzo dobry coach
Dzięki wsparciu Pani Magdy zrozumiałam, że możemy dokonywać wielkich rzeczy - jeśli tylko chcemy możemy rozwijać swój talent, bo ograniczenia znajdują się tylko w naszej głowie. Pani Magda jest MEGA Specjalistką w swojej dziedzinie! Praca z Nią to prawdziwa przyjemność. Po każdej rozmowie czułam się zmobilizowana do działania, naprowadzona na właściwą drogę i zniecierpliwiona w oczekiwaniu na kolejne spotkanie. Gorąco polecam współpracę. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Ja na pewno w przyszłości znowu skorzystam z Jej wsparcia jeszcze. Dziękuję za pomoc i do zobaczenia. Zuzanna Sz.
28 kwietnia 2017 zuzanna szwedyszyn -
Bardzo dobry coach
Z wielką przyjemnością rekomenduję pracę z Panią Magdaleną jako Coachem i Psychologiem. Relacja, którą zbudowałyśmy pomogły mi uporządkowanie moje plany i działania, do których chciałam dotrzeć. Pytania, które usłyszałem skłaniały mnie do przyjrzenia się sobie, w jaki sposób myślę i działam i do obejrzenia moich oporów i leków przed podjęciem życiowych decyzji... W trakcie naszej pracy Pani Magdalena z szacunkiem i cierpliwością podążała za mną dając przestrzeń i zadając niezwykle trafne i inspirujące pytania, które kazały mi szukać w sobie prawdziwych autentycznych odpowiedzi. Dzięki naszym sesjom odkryłam i uwierzyłam, że jestem w stanie realizować swoje życiowe decyzje... Pełen profesjonalizm!
25 kwietnia 2017 Ewa S-ska - Manager
Bardzo dobry coach
Chciałabym zarekomendować Panią Magdalenę Nagrodzką jako bardzo dobrego Coacha z ekspercką wiedzą. Praca z Panią Magdaleną to przede wszystkim czysta przyjemność. Jej doświadczenie oraz umiejętności w doborze odpowiedniej metody pozwalają trafnie dotrzeć do sedna problemu i pomóc w jego rozwiązaniu. To niesamowite jak zadanie właściwych pytań z Jej strony potrafiło rzucić nowe światło na sprawę i zmienić zupełnie moje podejście. Podczas sesji odkryłam pewne aspekty własnego Ja na nowo i przyniosło to efekty w moim codziennym funkcjonowaniu. Sesje naprawdę warte polecenia!
15 kwietnia 2017 katarzyna nowicka -
Bardzo dobry coach
Panią Magdalenę Nagrodzką mogę śmiało polecić każdemu kto chce pracować nad osobistą zmianą. Coaching to doskonała forma rozwoju osobistego, jednak według mnie kluczowy w tym procesie jest Coach. Indywidualne sesje coachingowe były dla mnie bardzo ważnym życiowym doświadczeniem. Podczas spotkań czułem się swobodnie i komfortowo, dzięki czemu miałem odwagę szczerze opowiedzieć o swojej sytuacji, o sprawach trudnych jak i tych przyjemnych. Pozytywną atmosferę zawdzięczam oczywiście prowadzącej. Pani Magdalena poprzez umiejętne zadawanie pytań i proponowane ćwiczenia, ale przede wszystkim swoją empatię sprawiła, że stopniowo, ze spotkania na spotkanie czułem się bezpieczniej i dzięki temu mogłem sobie pozwolić na autentyczne odkrywanie siebie. Na sesjach czułem się ważny - czułem że ta godzinna rozmowa jest czymś wartościowym, czymś innym od rozmowy z przyjaciółmi, bo tutaj miałam możliwość, wręcz obowiązek skupienia się na sobie. Poza tym niezwykle cenny okazywał się u prowadzącej odczuwalny obiektywizm. Sesja za każdym razem prowadzona była w inny sposób z użyciem odmiennych narzędzi, co pozwalało wydobyć ze mnie potencjał i spojrzeć na dany problem z różnych perspektyw, dzięki czemu odkryłem wiele zaskakujących rozwiązań. Polecam i dziękuję! Edward Dębski
31 marca 2017 Edward Dębski -
Bardzo dobry coach
Pani Magda jako Coach i Psycholog bardzo mi zaimponowała! Każda sesja jest dla mnie bardzo cenna i motywuje do samodzielnej pracy. Już po miesiącu zauważam efekty. Słucha, słucha, słucha... Daje przestrzeń, ale także patrzy na problem z szerokiej perspektywy i rozumie moje wartości. Zadaje rewelacyjne pytania, których sama nigdy bym sobie nie zadała, bo bym się ich bała, a poza tym nie wpadłabym na nie! A następnie rozszerza zakres postrzegania problemu. Nie narzuca się, ale motywuje do działania. Od pierwszej sesji wzbudziła moje zaufanie. Okazuje szacunek, akceptację i zainteresowanie szczególnie w sytuacjach dla mnie trudnych. Wspiera proponując alternatywne rozwiązania w sytuacjach, w których nie widzę kierunku do dalszej pracy. Wciąż zaskakuje mnie inspirującymi pytaniami i nowym podejściem do danej sytuacji/problemu dzięki czemu wspólna praca jest ciekawa i efektywna. Krótko mówiąc Pani Magdalena to Coach skupiony na kliencie, jest niesamowicie uważna i ma w sobie wiele dobrej energii do działania. Odpowiednia Osoba na tym stanowisku! Szczerze polecam ją każdemu jako Coacha!
27 marca 2017 Weronika Baranowska -
Bardzo dobry coach
Pani Magdalena jest świetna!!! Szczerze polecam wszystkim współpracę z Panią Magdaleną jako coachem i psychologiem oraz fajną i bardzo ciepłą osobą. Fantastycznie dopasowuje się do Klienta, rozpoznaje potrzeby i wychodzi naprzeciw. Podczas sesji w miłej i przyjaznej atmosferze realizuje cele, które określiłyśmy na początku. Bardzo mi pomogła w trudnym momencie na mojej osobistej drodze. Serdecznie dziękuję! :-) Iza L.
23 marca 2017 Izabella Lindner -
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam! Świetna psycholożka i coach. Piękna Kobieta! Współpraca z Panią Magdaleną to dla mnie wielki zaszczyt. Dzięki Niej odnalazłem motywację do działania i tym samym właściwą drogę. Zawsze uśmiechnięta, pełna pomysłów i metod. Doskonale motywuje do działania! Z przyjemnością będę wracać!
19 marca 2017 Alfred Życiński -
Bardzo dobry coach
Sesje z Panią Magdaleną miały bardzo uporządkowany i harmonijny charakter. Był czas na wyrażenie swoich potrzeb, na refleksję i na podsumowanie. Pani Magda jest bardzo uważna, życzliwa i pomocna. Pozostawia zawsze przestrzeń do namysłu. Daje wybór, wsparcie, poczucie bezpieczeństwa i świetną energię!
7 marca 2017 Weronika Kamińska -
Bardzo dobry coach
Najlepszy Coach z jakim pracowałem. Przede wszystkim fantastycznie słucha tego co się mówi i stawia baaaardzo celne pytania! Trudne, ale dotykające sedna problemu. Jeśli jesteś gotowy na zmiany, lepiej trafić nie możesz!
1 marca 2017 Olaf Daszkiewicz -
Bardzo dobry coach
Wnikliwość Pani Magdy była dla mnie stałym elementem zaskoczenia podczas wspólnej pracy coachingowej. Z pojedynczych zlepków informacji tworzyła kaskady znaczeniowe, które otwierały mi oczy i spowodowały proces znaczących zmian w moim życiu. Fantastycznie motywuje do przełamywania kolejnych barier. Przy Niej czułam się jak osoba, która może osiągnąć wszystko i faktycznie osiągnęłam już bardzo wiele... Polecam serdecznie! :)
26 luty 2017 Monika woźniak -
Bardzo dobry coach
Polecam bardzo! Nie było łatwo, ale było warto! Jestem zaskoczona zmianami jakie nastąpiły po sesjach coachingu z Panią Magdaleną Nagrodzką. Pełen profesjonalizm i świetne podejście! Ogromna otwartość i zrozumienie uruchomiły szereg pozytywnych zmian w moim życiu, których efekt wciąż trwa... :)
23 luty 2017 Jul Zaw -
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłem w sesji u Pani Magdaleny tylko jeden raz i ten jeden raz wystarczył abym zrozumiał swoje potrzeby oraz otworzył się na sprawy oczywiste. Pani Magdalena przede wszystkim REWELACYJNIE motywuje :) Pozwala mówić, wygadać się, a następnie daje jasne i klarowne podsumowanie z tego co analizuje. A analizuje świetnie!!! To w sumie nie dziwi. W końcu to DOSKONAŁA PSYCHOLOG! Jej naturalność i pogoda ducha wiele dobrego wnosi, przede wszystkim wprowadza bardzo dobrą, nie skrępowaną atmosferę. Ma w sobie fantastyczną energię! Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z zupełnie innej perspektywy i zdobyć większą świadomość siebie. Polecam absolutnie każdemu.
19 luty 2017 Szymon Mikos -
Bardzo dobry coach
Byłem na rozstaju dróg i postanowiłem dać sobie szansę. Panią Magdalenę poznałem tzw. "przypadkiem", choć teraz już w przypadki nie wierzę. Wiedziałem, czułem, że potrzebuję ważnych osobistych zmian życiowych, ale bałem się ich. I tu właśnie bardzo pomocna okazała się współpraca z Panią Magdaleną, która jest bardzo dobrym Coachem i bardzo ciepłą osobą, przed którą otworzyłem się i mogłem rozmawiać na trudne tematy dotyczące mojego życia osobistego. Coaching pobudzał mnie do myślenia i co najważniejsze do działania. Nabrałem pewności siebie i umocniłem swoją świadomość na tematy ważne dla mnie. Polecam sesje coachingu z Panią Magdaleną, bo na prawdę warto. Pozdrawiam! ZB
10 luty 2017 Zbigniew Borysewicz -
Bardzo dobry coach
Korzystałem i gorąco polecam sesje coachingowe z Panią Magdaleną Nagrodzką. Jest to osoba niezwykle profesjonalna, a przy okazji utalentowana. Dzięki sesjom uświadomiłem sobie, że w dzisiejszym świecie, gdzie panuje pogoń za pieniędzmi często zapominamy o tym, co jest naprawdę ważne. Zacząłem się zastanawiać czy oby na pewno podążam właściwą ścieżką za tym na czym mi w szczególności zależy. Z całą pewnością odkryłem głębsze znaczenie moich celów, zacząłem przekraczać wewnętrzne bariery i zmieniłem swoje przekonania po to, by iść właściwą ścieżkę do realizacji moich marzeń. Pani Magda ma w sobie świetną energię. Otrzymywałem od Niej nieustające i nieocenione wsparcie w realizacji obranego przeze mnie celu. Jako Coach sprawiła, że gdy wyznaczyłem już sobie drogę, to mimo tego, że miałem w sobie czasem wątpliwości, wierzyłem, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania! Dziękuję!
5 luty 2017 Janusz Marek -
Bardzo dobry coach
Współpracuję z Panią Magdą już drugi rok i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze bardzo dobrze przygotowana, regularnie otrzymuję informację zwrotną - świetnie przy okazji analizuje! Coaching przynosi oczekiwane efekty. Pokleciłam już Ją moim znajomym i tutaj też gorąco zachęcam do współpracy z Panią Magdą. Sylwia
30 stycznia 2017 Sylwia Stachowska -
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm i niezwykła wrażliwość. Pani Magdalena przeprowadziła mnie przez cały proces bardzo ważnych zmian w moim życiu. Kiedy zwróciłem się do Niej po pomoc byłem dosłownie w czarnej dziurze... To Ona pomogła mi zidentyfikować moje cele, co wprowadziło mnie w intensywny rozwój osobisty... Przebywanie z tak mądrą osobą, która oddaje całe serce i zaangażowanie w swoją pracę jest bardzo wzmacniające i pouczające. Swoją postawą nauczyła mnie bardzo wiele. Przede wszystkim tego, że jeśli jesteśmy z tymi, których kochamy to będziemy szczęśliwi :-) Bardzo dziękuję Pani Magdaleno :-)
27 stycznia 2017 igor kos -
Bardzo dobry coach
Panią Magdę polecił mi mój znajomy, człowiek tak samo wymagający jak ja. Bardzo mi pomogła w zrozumieniu mojej skomplikowanej sytuacji osobistej, w której się znalazłam. Podczas sesji coachingowych bardzo dogłębnie analizowała moje problemy i pomogła mi znaleźć najlepsze dla mnie rozwiązania. Dzięki Niej zrozumiałem również, co mnie dotąd ograniczało... Polecam Ją każdej osobie na życiowym zakręcie. Osoba niezwykle profesjonalna, obdarzona ogromnym potencjałem, bardzo empatyczna i miła. Świetny Ekspert. Szczerze Ją polecam.
25 stycznia 2017 Sławomir Wiaderni -
Bardzo dobry coach
Dzięki coachingowi z Panią Magdą dowiedziałam się jaka chcę być i jak chcę żyć. Pierwszy raz w życiu skupiłam się bardziej na sobie i teraz próbuję osiągnąć to o czym zawsze marzyłam. Poukładałam siebie i swoje życie od nowa, niezwykle cenna była ta zmiana nastawienia do siebie i do życia. Teraz jestem dumna z tego, że jestem sobą i próbuję żyć tak jak chcę. To dzięki Pani Magdzie usłyszałam echo swojej duszy. Coaching zbudował moją pewność siebie, zrozumiałam, że potrzebuję żyć tu i teraz, a także czerpać przyjemność i radość z życia. Magda Nagrodzka to wspaniała Osoba i wspaniały Coach! Dziękuję Pani Magdo :)
23 stycznia 2017 Iwona Siwak -
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Panią Magdaleną przede wszystkim dają porządnego "kopa" do działania. Pani Magdalena sprawiła, że zaczęłam patrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy, czyli jak na osobę, która ma możliwości do wprowadzania dobrych zmian w swoje życie. Po zakończonej współpracy jestem teraz pewniejsza siebie i wiem, że wiele mogę osiągnąć. Serdecznie polecam Panią Magdalenę wszystkim tym, którzy stoją na rozstajach dróg i nie wiedzą co ze sobą począć. Pani Magdalena uświadomiła mi jak jak wiele miałam w sobie negatywnych przekonań i jednocześnie jak wiele mam odwagi. Jako coach pomogła uporządkować chaos w mojej głowie i nie pozwalała się poddać. Z coachingu wyszłam z jasnym planem oraz siłą by go realizować. Jest niezwykle profesjonalna oraz roztacza wokół siebie aurę spokoju. Jest doskonałym Coachem! H.Sz.
23 stycznia 2017 Hanna Szwed -
Bardzo dobry coach
Pani Magdalena to przede wszystkim Kobieta niezwykle empatyczna i ciepła. Poza tym doskonały Coach. Podczas pierwszej sesji właśnie to mnie ujęło. Kolejne sesje utwierdzały mnie w przekonaniu, że dokonałem właściwego wyboru. Sądziłem jednak, że będzie łatwo i przyjemnie. I tu się myliłem, bo łatwo nie było. Przez lata żyłem z przekonaniami, które ograniczały niesamowicie mój rozwój, ale dostrzegłem to dopiero podczas sesji z Panią Magdaleną. Jest niesamowicie spostrzegawcza i bardzo cierpliwa. "Drąży" temat dopóki nie zostanie całkiem rozłożony na czynniki pierwsze i na tym m.in. polega Jej siła! Potrafi dostrzec drugie dno lub to co ja uważałem za nie istotne. Oczywiście okazywało się to mieć znaczący wpływ na inne aspekty mojego życia. Serdecznie polecam coaching z Panią Magdaleną. Bywa trudno, ale jest niesamowicie skuteczna. Jerzy Nowakowski
22 stycznia 2017 Jerzy Nowakowski -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom