Magdalena Kamińska

Popularność: 182
Bardzo dobry coach (7)
Coach ICF, ICC, Coachwise, Specjalizacja Biznes Coaching Absolwentka renomowanych szkół coachingowych ( International Coaching Community oraz CoachWise ). Wykładowca akademicki coachingu i mentoringu oraz praktyk z doświadczeniem ponad 500 godzin coachingu, w tym ponad 300 h Executive Coaching, oraz 300 h Mentoringu Indywidualnego. Certyfikowany trener oraz sprawny facylitator. Ukończony Kurs Trenerski -Laboratorium Psychoedukacji ( 2002 r). Posiada 15 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami oraz projektami. Projektuje i prowadzi różnorodne programy rozwojowe, szkoleniowe, coachingowe i mentoringowe dla managerów różnych poziomów organizacyjnych. Specjalizuje się w takich obszarach jak: przywództwo, strategia, zmiana, konflikty, komunikacja, innowacyjność, przygotowywanie managerów do objęcia nowej roli w organizacji lub zespole. Jest obecnie aktywnym menedżerem, mentorem dla młodych przedsiębiorców. Współpracuje z Youth Business Poland, organizacją zrzeszającą mentorów na całym świecie. Prowadzi procesy mentoringowe dla młodych przedsiębiorców. Aktywnie zaangażowana w społeczne projekty wspierające liderów organizacji non profit.
Kontakt
+48 695 860 371
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Proces coachingu miałam z Magdą prawie rok. Było to 12 spotkań w cyklach miesięcznych. Uważam że Magda jest świetnym coachem i trenerem. Spotkania te bardzo mi pomogły nie tylko w aspekcie pracy zawodowej ale również w życiu osobistym. Każde spotkanie to odkrycie nowych możliwości funkcjonowania i życia. Dziękuję Magdzie za ten czas i inspirujące doświadczenie, gorąco polecam.
4 czerwca 2017 Anna - Manager
Bardzo dobry coach
Magdalena - niezwykła osoba, znakomity coach. Dyskretnie, z konsekwencją przeprowadza klienta przez proces coachingowy. Pomaga odkryć ukryte skarby, zmierzyć się z ograniczeniami, opracować plan działania. Bardzo polecam!
11 kwietnia 2017 Hanna - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Naprawdę polecam:) Wysokie kompetencje, partnerskie podejście zachęcające do otwartości, elastyczna forma przeprowadzonych sesji oraz niezwykła inteligencja i spostrzegawczość, która pomogła mi zrozumieć, że czasami niewielka zmiana, zmienia naprawdę dużo... Dzięki Magda
10 kwietnia 2017 Ewelina - bankowość
Bardzo dobry coach
Coaching prowadzony przez Magdę był dla mnie cennym życiowym doświadczeniem. Dlaczego? Bo łączył perspektywę tu i teraz z długoterminowym planowaniem własnego rozwoju. Bo skłaniał do szerokiej refleksji – tak w kontekście zawodowym, jak i osobistym. Bo pomagał mi formułować cele oraz określać najlepsze sposoby ich realizacji. Do tego, ‘last but not least’ przebiegał w atmosferze pełnej życzliwości, otwartości i pozytywnego nastawienia. Dzięki Magda!
8 kwietnia 2017 Gosia - HR.
Bardzo dobry coach
Magda jest uważna, konkretna, błyskotliwa i niezwykle skuteczna, pomogła mi zoptymalizować moją strategie podejmowania decyzji, co bardzo ułatwiło mi życie w wielu aspektach. Jej podejście jest bardzo partnerskie i pełne szacunku, a entuzjazm zaraźliwy. Absolutnie polecam : )
4 kwietnia 2017 Luiza - Trener/psycholog
Bardzo dobry coach
Magda jest świetnym coachem zarówno pod kątem dostosowywania narzędzi do sytuacji klienta, jak i po prostu bycia obecną w kontakcie. Wspaniale potrafi poszerzyć perspektywę widzenia, jest w niej wiele ciepła co daje poczucie bezpieczeństwa i jednocześnie konkret- to rzadko spotykane połączenie. Bardzo dziękuję za każdą chwilę wspólnej pracy. Serdecznie polecam Magdę jako coacha
31 marca 2017 Anna - Trener, coach, bankowiec
Bardzo dobry coach
Stwarza świetne warunki do pracy i rozwoju. Bardzo skorzystałam dzięki stanowczości, doświadczeniu i wysokim kompetencjom. Czułam, że cała uwaga podczas sesji skupiona jest na mnie, co sprzyjało wielu ciekawym odkryciom i pogłębionej autorefleksji. Dziękuję i polecam!
31 marca 2017 Amina - Strateg
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom