Magdalena Kamińska

Popularność: 235
Bardzo dobry coach (10)
Miło jest mi Cię powitać. Zastanawiasz się dlaczego warto ze mną współpracować? Posiadam doświadczenie ponad 20 lat w biznesie, jestem też liderem z ponad 17 letnią praktyką w zarządzaniu w obszarze kluczowych klientów, sprzedaży, odpowiedzialności za tworzenie i realizację strategii biznesowych w unikalnym środowisku nowoczesnych i samo-zarządzających się zespołów. Zarządzałam przez 17 lat wieloma zespołami ( grupy managerów i ekspertów), budowałam struktury i strategię. Uczestniczyłam w transformacji kulturowej i cyfrowej dużych międzynarodowych organizacji. Moją pasją stał się rozwój organizacji i zespołów, kiedy to połączyłam pracę w korporacji z coachingiem. To był 2006 rok. Obecnie posiadam jedną z najwyższych akredytacji w międzynarodowej organizacji zrzeszającej profesjonalnych coachów biznesu - PCC ICF (Professional Certified Coach ICF). Oznacza to, iż przeprowadziłam ponad 500 godzin akredytowanego coachingu i regularnie poddaję swoją pracę superwizji. O moim poziomie pracy dowiesz się więcej tu: www.coachfederation.org Pracuję metodami wiodących szkół biznes- coachingu ICC, CoachWise™, których metody uznawane są za skuteczne narzędzia wspierające biznes. Jestem również założycielem inicjatywy Big Call, Center of Servant Leadership Poland, miejsca propagującego nowoczesne przywództwo 4.0 opartego na wartościach przywództwa służebnego i siłach zespołu, wierzę że to nowy paradygmat przywództwa. Od 2001 r. jako wykształcony psycholog, prowadzę różne treningi oparte na dynamice małej grupy ( trening oparty na procesie grupowym) Uczyłam się treningów w Laboratorium Psychodeukacji. Od 2014.r jestem autorem i kierownikiem pierwszych Studiów Podyplomowych Coaching i Mentoring Chrześcijański. Do tej pory współpracowałam z klientami ze świata biznesu, edukacji, kultury i sztuki, show businessu i NGO. Zapraszam Cię do współpracy
Kontakt
+48 695 860 371
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
LinkedIN
https://www.linkedin.com/in/magdalena-kami%C5%84ska-61599692/

Opinie

Bardzo dobry coach
To co najbardziej cenię w Magdzie jako coachu to pełen profesjonalizm połączony z umiejętnością stworzenia przyjaznej atmosfery. To sprawiło, że czułam się swobodnie, bez skrępowania. Spotkania z takim coachem były odpowiedzią na moje potrzeby. Polecam.
8 kwietnia 2020 Renata - Pedagog
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm w każdym calu o czym świadczy zastosowanie wielu narzędzi w odpowiednim czasie. Zawsze czułam, że Magda jest w pełni dla mnie i idzie ze mną krok w krok obok mnie, nigdy niczego nie narzucając, nie dając dobrych rad, nie pouczając. To właśnie z tego powodu coachingi z Magdą były niezwykle pomocne i mogłam wziąć z tych spotkań wiele dla siebie. Bardzo polecam
30 marca 2020 Katarzyna - Prezes
Bardzo dobry coach
Magdę szczególnie polecam do procesu coachingowego związanego ze sprawami zawodowymi. Jest bardzo uważna, ale też pomaga klientowi "nie odpłynąć" i wypracować konkretne rozwiązania. Buduje bardzo przyjemną atmosferę, w której nie traci się z horyzontu "dowiezienia" konkretnych rezultatów. Bardzo polecam!
28 stycznia 2020 Mikołaj - Manager/Trener
Bardzo dobry coach
Proces coachingu miałam z Magdą prawie rok. Było to 12 spotkań w cyklach miesięcznych. Uważam że Magda jest świetnym coachem i trenerem. Spotkania te bardzo mi pomogły nie tylko w aspekcie pracy zawodowej ale również w życiu osobistym. Każde spotkanie to odkrycie nowych możliwości funkcjonowania i życia. Dziękuję Magdzie za ten czas i inspirujące doświadczenie, gorąco polecam.
4 czerwca 2017 Anna - Manager
Bardzo dobry coach
Magdalena - niezwykła osoba, znakomity coach. Dyskretnie, z konsekwencją przeprowadza klienta przez proces coachingowy. Pomaga odkryć ukryte skarby, zmierzyć się z ograniczeniami, opracować plan działania. Bardzo polecam!
11 kwietnia 2017 Hanna - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Naprawdę polecam:) Wysokie kompetencje, partnerskie podejście zachęcające do otwartości, elastyczna forma przeprowadzonych sesji oraz niezwykła inteligencja i spostrzegawczość, która pomogła mi zrozumieć, że czasami niewielka zmiana, zmienia naprawdę dużo... Dzięki Magda
10 kwietnia 2017 Ewelina - bankowość
Bardzo dobry coach
Coaching prowadzony przez Magdę był dla mnie cennym życiowym doświadczeniem. Dlaczego? Bo łączył perspektywę tu i teraz z długoterminowym planowaniem własnego rozwoju. Bo skłaniał do szerokiej refleksji – tak w kontekście zawodowym, jak i osobistym. Bo pomagał mi formułować cele oraz określać najlepsze sposoby ich realizacji. Do tego, ‘last but not least’ przebiegał w atmosferze pełnej życzliwości, otwartości i pozytywnego nastawienia. Dzięki Magda!
8 kwietnia 2017 Gosia - HR.
Bardzo dobry coach
Magda jest uważna, konkretna, błyskotliwa i niezwykle skuteczna, pomogła mi zoptymalizować moją strategie podejmowania decyzji, co bardzo ułatwiło mi życie w wielu aspektach. Jej podejście jest bardzo partnerskie i pełne szacunku, a entuzjazm zaraźliwy. Absolutnie polecam : )
4 kwietnia 2017 Luiza - Trener/psycholog
Bardzo dobry coach
Magda jest świetnym coachem zarówno pod kątem dostosowywania narzędzi do sytuacji klienta, jak i po prostu bycia obecną w kontakcie. Wspaniale potrafi poszerzyć perspektywę widzenia, jest w niej wiele ciepła co daje poczucie bezpieczeństwa i jednocześnie konkret- to rzadko spotykane połączenie. Bardzo dziękuję za każdą chwilę wspólnej pracy. Serdecznie polecam Magdę jako coacha
31 marca 2017 Anna - Trener, coach, bankowiec
Bardzo dobry coach
Stwarza świetne warunki do pracy i rozwoju. Bardzo skorzystałam dzięki stanowczości, doświadczeniu i wysokim kompetencjom. Czułam, że cała uwaga podczas sesji skupiona jest na mnie, co sprzyjało wielu ciekawym odkryciom i pogłębionej autorefleksji. Dziękuję i polecam!
31 marca 2017 Amina - Strateg
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom