Małgorzata Jędrzejczyk

Popularność: 0
Kiedy po raz pierwszy dowiedziałam się o tym, kim jest coach i czym jest coaching, od razu wiedziałam, że chcę zająć się tym profesjonalnie, zawodowo. Moje zainteresowania od dawna obejmowały psychologię, pomoc ludziom w rozwoju, wspieranie ich i utwierdzanie w przekonaniu, że są wystarczający, wartościowi. Że mają już wszystko w sobie. Że trzeba to tylko odkryć. Że trzeba zaakceptować siebie, swoją przeszłość i wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Bo da się, zawsze! Ale do tego brakuje często wiary w siebie i przekonania o własnej wartości. No i zaangażowania! Bliskie jest mi hasło MANA – cała moc pochodzi z wnętrza! Nie ma okoliczności zewnętrznych, na które można by zwalić winę za cokolwiek. To zasada hawajskiej huny. Huna to nie religia, raczej jakiś zbiór wierzeń dawnych Hawajczyków. Ja sama niewiele o tym wiem, nigdy się w to specjalnie nie wgłębiałam. Lubię jednak MANA, bo wierzę, że każdy jest odpowiedzialny za swoje życie. Taka jest też zresztą jedna z zasad coachingu – to Klient jest źródłem zasobów. Mam świadomość tego, że każdy jest wyjątkowy. Dla każdego na określony czas w życiu coś innego jest dobre. Pozwalam ludziom dojść do tego samodzielnie - tylko wtedy to ma sens! Dlatego coaching jest dla mnie idealnym, uniwersalnym narzędziem, zawsze skrojonym na miarę chwili i sytuacji danego człowieka. Nie dzielę coachingu na rodzaje, bo uważam, że wszystkie sfery życia na siebie wpływają i trudno sztucznie je rozdzielać. Moją specjalizacją jest po prostu uważność na drugiego człowieka, takiego, jakim w danej chwili jest. Pracuję z każdym tematem, z którym przychodzi Klient. Traktuję sesję coachingową jako specjalne wydarzenie - doświadczenie, zrozumienie drugiego człowieka. Moim celem jest jak najszybsze dodanie Klientowi skrzydeł, zaufania i wiary w siebie, aby mógł polecieć samodzielnie.
Kontakt
Tel./WA Business - 600 938 619
FB/Messenger - Małgorzata Jędrzejczyk
IG-@mana_malgorzata
TikTok-@mana_malgorzata
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Prywatnie
Jestem po prostu sobą - szczęśliwym człowiekiem! Od 2008r. mam zaszczyt być żoną Huberta. Jestem mamą pięciu córek (ur. 2009, 2011, 2014, 2018 i 2021). Spędzam większość czasu z mężem i dziećmi, ale mam też sporo przestrzeni dla siebie. Dużo czytam, trochę biegam, z radością przyjmuję każdy dzień i ciągle się uczę życia i ludzi.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy korporacyjnej, kilkuletnie doświadczenie w edukacji domowej córek i ponad 40 lat doświadczenia swojego własnego życia. Coaching stał się moim głównym zainteresowaniem zawodowym w 2018r. Działam w branży marketingu sieciowego – jestem ambasadorem firmy Forever Living Products.
Kocham życie a ono kocha mnie!
Wykształcenie
Jestem absolwentką Praktycznych Studiów Umiejętności Coachingowych (Instytut Mukoid Komunikacja dla Rozwoju), które ukończyłam 13 września 2020r.
29 sierpnia 2023r. uzyskałam akredytację ICF w stopniu ACC (Associate Certified Coach ICF). Pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym ICF i poddaję swoją pracę superwizji.
Oferta
Wstępna sesja/spotkanie – czas trwania ok. 1h – bezpłatnie
Podczas takiego spotkania przedstawiam zasady coachingu i mogę zaprezentować przykładowe ćwiczenia/pytania. Klient i coach decydują o dalszej współpracy. Wstępna sesja jest niezobowiązująca.
Pojedyncza sesja coachingowa – czas trwania ok. 1-1.5h – 200zł
Pakiet 3 sesji coachingowych – 550 zł
Na pierwszą, zapoznawczą sesję bardzo chętnie umawiam się w kawiarni na Ursynowie w Warszawie. Opcja online jest również możliwa.
Sesje coachingowe prowadzone są w gabinecie na Ursynowie („Psycholokum”, ul. Żabińskiego 2) lub online.
Godziny i częstotliwość sesji – do ustalenia indywidualnie


Opinie
Bardzo miło wspominam sesje coachingowe z Małgosią Jędrzejczyk. Przypadły one na czas, kiedy zdecydowałam się na zupełnie nowe dla mnie wyzwanie, jakim było prowadzenie bloga. Pobudzające do myślenia pytania Małgosi pomogły mi zrozumieć motywy mojego działania i ocenić spójność moich celów z wyznawanymi przeze mnie wartościami. Dzięki rozmowom z Małgosią wzrosła moja wiara we własne możliwości, bo zobaczyłam sytuację z przeszłości, gdzie potrafiłam już przekroczyć swoje ograniczenia. Zwiększyła się moja motywacja do działania. Poza tym Małgosia potrafi stworzyć atmosferę pełną otwartości, życzliwości i akceptacji. Sesje z Małgosią były dla mnie czystą przyjemnością.
Ania
--------------
Kiedy myślę jaką największą wartość mają dla mnie spotkania z Małgosią, to jest to przede wszystkim bycie wysłuchaną i zauważoną. Ta druga wartość to jedna z najbardziej podstawowych potrzeb każdego z nas. Małgosię cechują niesamowita intuicja, mądrość życiowa, konsekwencja oraz profesjonalizm. Wszystko to jest zanurzone w Jej spokoju, którego doświadczam za każdym razem kiedy się widzimy. Polecam współpracę z Małgosią z całego serca.
Basia Świderska, Nauczycielka Mindfulness, Basia be.Mindful.
--------------------
Praca coachingowa z Gosią to jedna z lepszych rzeczy jaką dla siebie zrobiłam. Już po kilku sesjach pojawiały się zmiany w moim życiu i we mnie, otwierały nowe możliwości, o których wcześniej nawet nie myślałam, albo ich nie dostrzegałam. Nie zawsze było łatwo bo to też praca z emocjami i własnymi lękami, otworzenie się na zmiany, zadanie sobie trudnych pytań i próbowanie na nie odpowiedzieć. Jednak Gosia pięknie mnie w tym procesie rozwoju wspierała. Te sesje bardzo dużo mnie nauczyły i inspirowały do dalszego działania. Gosia świetnie słucha, co uważam, że jest kluczowe w tej pracy, jest cierpliwa, trafia w potrzeby indywidualne klienta. Jest bardzo oddana temu co robi, widać zaangażowanie i profesjonalizm. Właściwa osoba na odpowiednim miejscu. Zdecydowanie polecam Gosię.
Magdalena Jarska
---------------------------
Jak znów być sobą, jak wsłuchiwać się w siebie, jak odważnie podejmować decyzje i brać na klatę ich konsekwencje, jak problemy traktować jak wyzwania, jak być szczęśliwą z samą sobą… Na te i wiele innych pytań zaczęłam znajdować odpowiedzi dzięki spotkaniom z Gosią podczas sesji coachingu. Nie wierzyłam w takie rzeczy, chciałam zawsze i wszystko ogarniać sama, ale postanowiłam zaryzykować i pozwolić, by osoba patrząca na mnie z zewnątrz pomogła mi zrozumieć samą siebie. Cierpliwość w słuchaniu, rzeczowość w odpowiedziach, akceptacja w każdej dziedzinie, inspirujące pomysły, ogromna wiedza przekazywana zrozumiałym językiem a także - albo i zwłaszcza morze ciepła i życzliwości znalazłam w osobie Gosi podczas każdej sesji. Dzięki niej jestem bardziej pewna siebie, bardziej szczęśliwa i po prostu jestem sobą! Żałuję tylko jednego: że nie poznałam jej wcześniej!

Agnieszka

-------------------------------------
Gosia jest osobą wyrozumiałą i ciepłą. Przez cały proces wiedziałam, że jestem słuchana uważnie oraz, że nie jestem poddawana ocenie. Gosia nie narzuca żadnych klisz, ani nakładek kulturowych. Zadaje pytania. Dzięki niej człowiek znajduje miejsce i przestrzeń dla siebie. Zdecydowałam się na sesje coachingu ze względu na problemy z niską samooceną, ze znalezieniem pracy i sensem w życiu oraz z powodu uczucia bycia niezrozumianym przez najbliższe otoczenie. Dzięki sesjom z Gosią dostałam pełne wsparcie oraz kopa, aby zacząć działać na różnych polach swojego życia. Pozwoliło mi to na nowo szukać sensu poza pracą oraz myśleć w szerszej perspektywie, na nowo wyrwać się z ciasnych mentalnych ram jakie często narzuca nam środowisko w pracy. Po spotkaniach z Gosią patrzę na otaczający mnie świat z szerszą perspektywą, bez oceniania siebie i innych, mam przed oczami swoje cele i priorytety, które obecnie są mocno ugruntowane i lepiej mogę komunikować swoje odczucia, pragnienia i życiowe priorytety.
Ula, introwertyk, miłośniczka muzyki, biologii, literatury i sztuki
---------------
Miałam przyjemność odbyć kilka sesji coachingowych u Małgosi Jędrzejczyk. Były to dla mnie ważne spotkania. Przy jej życzliwym i uważnym wsparciu mogłam się przyjrzeć swoim trudnościom i ten wgląd przetransformować na zadania do wykonania małymi krokami, za które już tylko ja sama mogę wziąć odpowiedzialność. Na sesjach padło też kilka istotnych pytań, które wymagały ode mnie głębokiego namysłu i dotarcia do odpowiedzi, które nie były wcale oczywiste i pozwoliły mi uświadomić sobie głębsze przyczyny moich zachowań. Cieszę się, że mogłam ten odcinek drogi przejść i wpuścić więcej zrozumienia w moje życie. Dziękuję Małgosiu za twoje towarzyszenie mi w tym procesie i życzę tobie i twoim klientom pięknego rozwoju!
Małgorzata Kozyra

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj