Małgorzata Kosierkiewicz

Popularność: 160
Bardzo dobry coach (14)
Kontakt
tel. 664496954
Specjalizacje
Miasta
Kielce,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
REFERENCJE OGÓLNIE
http://malgorzatakosierkiewicz-ch.blogspot.com/

Opinie

Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam Małgosię jako coacha! Dała się poznać jako osoba empatyczna, godna zaufania, skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z innej niż dotychczas perspektywy. Bardzo się cieszę się z naszych spotkań, bo były one bardzo przydatne i budujące.
26 lipca 2018 Katarzyna Ł -
Bardzo dobry coach
Coach wykazała się wysokim profesjonalizmem, rzetelnością i kulturą osobistą. Pokazała mi inny punkt widzenia na rzeczy związane z pracą zawodową, które po rozmowie okazały się nie tak trudne do rozwiązania. Jestem dozgonnie wdzięczna za okazaną pomoc. Coach godna polecenia.
25 lipca 2018 Marlena W -
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam Panią Małgosię, bardzo kreatywna i energiczna osoba. Pani Małgosia jest fachowcem w swojej dziedzinie. Moje oczekiwania zostały w pełni spełnione. Będę polecać wszystkim!!! Pozdrawiam.
24 lipca 2018 Mariola Wachlarz -
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z coachingu Pani Gosi, absolutnie spełniła moje oczekiwania. Godna polecenia i jak zawsze niezawodna. Jest bardzo empatyczna i otwarta na problemy klienta, jej wrażliwość pozwala poczuć całkowite zaangażowanie w sprawę, którą się zajmuje. Doświadczenie zawodowe i otwartość na problemy klienta oraz wsparcie jakim zostałam obdarzona pozwalają mi z czystym sumieniem polecić ją innym.
19 czerwca 2017 Preksada - Przedsiębiorca
Coach
Zadzwoniłam do Pani Małgorzaty ponieważ poszukiwałam doradcy zawodowego/coacha. Był piątek. Koniec tygodnia. Pani Małgorzata powiedziała że odezwie się po weekendzie. Nie otrzymałam tel tak jak Pani się ze mną umawiała. Stwierdziłam że sama zadzwonię. Pani Małgorzata tłumaczyła się urlopem. Tylko ja miałam otrzymać tel, a nie dostałam informacji od Pani że ma Pani urlop. Nie jestem osobą która ocenia ludzi po pierwszym kiepskim wrażeniu. Tak więc pomyślałam że warto się umówić, bo może mój cel jaki chce znaleźć da nam możliwość działania i współpraca będzie fajnie się odbywała. Kolejno na skype wymówka kontaktu opóźnionego o 40 min- ,,dziecko mi nie chciało usnąć''. Brak organizacji. Było bardzo późno, ale zdecydowałam się na rozmowę. Była ona wartościowa ponieważ otrzymałam sporo kreatywnego przekazu i moc możliwości. Kolejno brak kontaktu. Wymówka: ,,przewiało mnie od wiatraka w pracy''. Sama jako osoba angażująca się, wykonująca zadania i wierząca że można dostać pomoc nie czułam się traktowana poważnie przez brak poświęcania czasu pomimo umawiania się. Tak się po prostu ludzi nie powinno traktować, mając takie stanowisko. Został mi pewnego rodzaju żal. Nie polecam. Nie ze złości, raczej ze względu na to że wiem że profesjonalista warto by się profesjonalnie zachowywał. Bo sama kreatywność to za mało we współpracy z drugim człowiekiem
28 lipca 2016 Monika - studentka
Bardzo dobry coach
GOSIA to bardzo skuteczny coach. Dała mi motywację do działania i odmieniła moje życie! Jest rewelacyjna! Pełna optymizmu i otwartości na drugiego człowieka. Potrafi stworzyć niezwykłą, swobodną atmosferę. Posiada dar charyzmy oraz zadziwiającą intuicję. GOSIA to coach z powołaniaprzy którym czuje się że ta praca to jej pasja. Cieszę się, ze miałam przyjemność ją poznać. Dziękuję za pomoc!
6 marca 2016 mama - handel miedzynarodowy
Bardzo dobry coach
Polecam Gosię jako bardzo dobrego coacha. Potrafi uważnie słuchać a potem efektywnie towarzyszyć klientowi w rozwiązywaniu problemu i osiągnięciu celu wspólnie wyznaczonego. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie w problemy klienta .
8 stycznia 2016 Joanna - prawnik
Bardzo dobry coach
Polecam coaching u Gosi, ponieważ jest niesłychanie pozytywną osobą. To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Myślę, że to za sprawą jej usposobienia i atmosfery, jaką buduje podczas sesji. Bardzo sympatyczny coach, jak i człowiek! :-) Znakomity FACHOWIEC! :-) 6+ !
26 grudnia 2014 Kasia - mama
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam współpracę z Małgorzatą. W trakcie sesji dała się poznać jako osoba emanująca pozytywną energią i umiejąca naprowadzić do celu. Jej ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi pozwala jej być skuteczną jako coach. Jest osobą pełną ciepła osobistego i godną zaufania. Dlatego szczerze polecam współpracę z Małgorzatą. Pozdrawiam
21 grudnia 2014 MIchał - Logistyk
Bardzo dobry coach
Wybrałem Panią Gosię jako swojego coacha ponieważ posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Jest osobą o dużej wrażliwości. Empatyczna, wspierająca, najlepsza! :)
20 grudnia 2014 Paweł - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Pani Małgorzata to bardzo dobry coach. Pełen profesjonalizm i 100% przygotowanie oraz, co najważniejsze zaangażowanie w to co robi aby pomóc innym osobom. Pozdrawiam p. Gosię:). Polecam z czystym sumieniem.
20 grudnia 2014 Sebastian - specjalista/finanse
Bardzo dobry coach
Małgorzata Kosierkiewicz-Chrabąszcz to osoba bardzo zaangażowana w pomoc innym, dzięki niej jestem tu gdzie jestem, z czego się bardzo cieszę :) Wrażliwa, a jednocześnie silna osobowość. Taki powinien być coach.
19 grudnia 2014 Dorota - Specjalista ds.projektów UE
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach, serdecznie polecam. Po 4 sesjach rozwiązałem swój problem. Wsparcie jakie otrzymałem było zdecydowanie większe niż to za co zapłaciłem, dlatego mogę powiedzieć, że warto przyjść do tej osoby! POLECAM!!!
18 grudnia 2014 Jarek - Dyrektor Handlowy
Bardzo dobry coach
Gosia to coach potrafiący uważnie słuchać, zaangażowany, potrafiący efektywnie towarzyszyć klientowi na drodze do osiągnięcia jego celów.
18 grudnia 2014 Kasia - psycholog/coach/trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj