Małgorzata Krawczak

Popularność: 776
Bardzo dobry coach (13)
Zarówno w pracy, jak i w życiu podążam za swoją pasją – wspieram ludzi w radzeniu sobie z trudnymi emocjami, które im towarzyszą w relacjach. Towarzyszę w odnajdywaniu drogi do siebie. Pomagam ludziom odbudować ich poczucie wartości tak, aby świadomie i z odwagą szli w kierunku spełniania swoich marzeń i realizowania życiowej misji. Z układania własnych relacji i bazując na kilkuletniej pracy z ludźmi powstała książka „Coaching relacji z sobą i bliskimi”. Jestem głęboko przekonana, że gdy człowiek zna swój potencjał, wie kim jest i czego chce od życia, ma w sobie odwagę, aby iść otwarcie przez życie, potrafi marzyć z rozmachem, ignorując własne lęki – to nie szuka ucieczki od rzeczywistości tylko możliwości wpływania na swoją rzeczywistość. Jako coach i mentor pracuję w obszarach wzmacniania poczucia wartości i wewnętrznego przywództwa. Specjalizuję się w tematach budowania relacji, radzenia sobie z emocjami, wzmacnianiu pewności siebie, odnajdywaniu się w procesie zmian i w odwadze bycia sobą. W swojej pracy koncentruję się na wzroście efektywności działań Klienta i rozwoju jego osobowości. Uwielbiam prowadzić autorskie warsztaty dla osób ciekawych siebie, poszukujących swojej prawdy. Są to indywidualne sesje i warsztaty stacjonarne w Szczecinie, wyjazdowe do ciekawych miejsc na łonie natury oraz online. Więcej info na www.malgorzatakrawczak.pl oraz na Facebook, Instagram i Youtube.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Szczecin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Dobry coach
Byłam na otwartym dla wszystkich warsztacie prowadzonym przez Panią Małgosię . Oczarowała mnie jej energia , życzliwość i wielka empatia . Pracowaliśmy z użyciem fotografii , to było niesamowite przeżycie i natchnęło mnie do rozpoczęcia pracy ze sobą ...dla siebie .
19 grudnia 2023 Aneta - Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Dopiero zaczęłam proces coachingowy. Jestem po dwóch terapiach i wcale nie było mi lepiej w życiu. Oczywiście, sporo zrozumiałam, ale czułam taki niedosyt, dlatego szukałam dalej. Znajoma poleciła panią Małgosię. Byłam sceptyczna, wzięłam udział najpierw w szkoleniach, potem zapisałam się na sesje indywidualne. Dziś, uważam, że był to strzał w !0-tkę. Te pytania przeplatane niesłychanie trafnymi spostrzeżeniami. Praca ze zdjęciami, z wewnętrznym dzieckiem i z wizualizacjami to prawdziwy sztos. Uczucie niedosytu słabnie. Zaczynam czuć to, co wiem o sobie. Akceptuję siebie coraz bardziej, choć do pełnej akceptacji droga daleka, ale z Panią Małgosią dam radę. Na stałe mieszkam poza Polską, ale online daje możliwości.
14 kwietnia 2023 Joanna - Manager
Dobry coach
Małgosi zawdzięczam moje pierwsze spotkanie z Coachingiem i poznanie próbki jego mocy. Zdecydowanie zmieniła moje myślenie o wielu sprawach, a raczej pomogła mi je zmienić, z użyciem zasobów, które cały czas były we mnie :) Stawiam ocenę "tylko" 'dobry', ponieważ nie czuję się wystarczająco kompetentny by wystawić najwyższą - mam jeszcze za mało porównania. Tak czy inaczej - dziękuję Małgosiu.
19 listopada 2014 Maciej - projektant gier dla rozwoju osobistego
Bardzo dobry coach
Praca z Małgosią to przede wszystkim transformacja myśli i przekonań. Nijaki, w swoim przeświadczeniu, człowiek staje się KIMŚ, kto może, jeśli tylko chce. Małgosia to wyjątkowa mieszanka profesjonalizmu, empatii i otwartości na drugiego człowieka. Wyjątkowy proces poznawania siebie na wysokim poziomie. Dziękuję.
14 listopada 2014 Monika - lekarz
Bardzo dobry coach
To, co najbardziej fascynuje mnie u Małgosi to umiejętność naturalnego odnajdywania się w każdej sytuacji. Potrafiła wejść ze mną w każdy mroczny dla mnie temat i zawsze przytrzymywała "to światełko", abym mogła znaleźć drogę. Dodawała mi odwagi, gdy przedzierałam się przez zarośla swoich myśli. Raptem jakieś 10 spotkań, a ja widzę świat i ludzi w kolorach. A to, co jest w zasięgu moich rąk to LOVE i FEAR. Najważniejsze, że teraz to rozumiem i wiem, jak tego używać. Dzięki Gosiu.
22 stycznia 2014 Karolina - manager
Bardzo dobry coach
Jestem wdzięczna losowi że mogłam spotkać Małgosię na swojej drodze.To ona pomogła mi spojrzeć na świat z góry.To ona dodała mi skrzydeł.Jej osoba sprawia,że oczy się śmieją a po dłuższej rozmowie-chce się więcej i więcej.To jest zaraźliwe i dobrze.Gdy spojrzysz na świat razem z Małgosią to zobaczysz ile jeszcze rzeczy i sytuacje masz przed sobą.TAKIEGO ODKRYWCĘ ŚWIATA I ODKRYWCĘ LUDZI WARTO POZNAĆ.DZIĘKUJĘ:)KAROLINA
18 lipca 2013 Karolina - Mama 8 latka
Dobry coach
chochlik sobie był i mojej pierwej opinii nie utrwalił. Wracając do rzeczy, to Małgosia nie jest taka zła, na jaką wygląda ;) Nie kadzi, nie wadzi, a wtedy kiedy trzeba, to po prostu weźmie i doradzi. Wytknie to i owo, ale zrobi to morowo - najzwyczajniej "ta druhna mrówka jest morowa" :)
17 lipca 2013 Marcin - taxi driver
Bardzo dobry coach
Bardzo sie ciesze że spotkałam na swojej drodze właśnie Małgosie ,która pomogła mi wpełni uwierzyć w siebie i sobie zaufać .Małgosia dzięki temu że zaimuje sie swoją pracą z pasij daje, wszystko z siebie i w rezultacie to ma ogromną siłe działania.Jestem bardzo wdzieczna i dziękuje ci Małgosiu
7 lipca 2013 Małgosia - kucharz
Bardzo dobry coach
Małgosia to bardzo dobry coach, oprócz tego jest sobą optymistyczną, mająca dużo pozytywnej energii. Dzięki Małgosi odkryłam, że mój świat można i warto zmieniać i nie musi stać w miejscu tak jak ja to sobie wyobrażałam. Dzięki Małgosi poznałam, że jestem silną osobą, odważną i wartościową. Jestem tego przykładem, że warto uwierzyć w siebie i swoje możliwości, warto iść małymi kroczkami do przodu i zmieniać swój kawałek świata. Dziękuję bardzo Małgosiu za Twoją pomoc.
3 lipca 2013 Ewa - Pomoc Kucharza
Bardzo dobry coach
Gosia to wspaniały człowiek i rewelacyjny coach. Polecam wszystkim, którzy szukają swojej drogi i nadal błądzą bez mapy, a także tym, którzy wiedzą co chcą osiągnąć, lecz jeszcze nie odkryli własnego potencjału, który im to umożliwi. Sesje z Gosią, to swoiste drogowskazy, dzięki którym wiemy jaki obrać kierunek, jak dojść do celu, a także umiemy zmienić kierunek, jeżeli okaże się on niewarty naszych starań. Coaching umiejętnie prowadzony to potężne narzędzie, które zmienia życie na lepsze. U Gosi nie ma taryfy ulgowej, tylko praca nad sobą, dzięki czemu osiągamy spektakularne efekty. A moją rekomendacją Gosi jako coacha niechaj będzie fakt, iż od ponad roku współpracuję z nią w ramach kobiecego portalu Wellnessday.eu, gdzie Gosia ma swój stały dział "ROZMOWY Z COACH", cieszący się bardzo dużą popularnością wśród czytelniczek.
3 lipca 2013 Beata, Wellnessday.eu - naczelna
Bardzo dobry coach
Małgosia pokazała mi w praktyce czym jest coaching, i już po minucie wiedziałem, jaka siła w tym drzemie, uśmiechając się od ucha do ucha zrozumiawszy "jak to działa" :) Osoba działająca z pasją, wierząca w to, co robi. Godna polecenia.
3 lipca 2013 Maciej - projektant narzędzi edukacyjnych
Bardzo dobry coach
Gosia pozwoliła mi odkryć mój własny cel, bo wcześniej go nie potrafiłam określić i chodziłam w kółko. Spotkania z nią odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Nie ma spinania się i nie trzeba nic udawać.Bywają momenty ,że stawia do pionu i nie ma odwrotu, bo ma się tą świadomość, że ta droga jest właściwa.Zgadzam się, jest pasjonatką i ma niesamowitą charyzmę.Dzięki,że jesteś,moja osobista trenerko :)
3 lipca 2013 Katarzyna - lektorka
Bardzo dobry coach
Rzadko spotyka się osoby, dla których praca to pasja. I takie, dla których liczy się człowiek. Małgosia jest taką osobą. W prosty sposób pozwala zrozumieć, co jest dla nas ważne. Jakie mamy cele i jak możemy do nich dojść. W sumie, to my do tego dochodzimy, dzięki jej pytaniom :)Dziękuję Małgosiu :)
3 lipca 2013 Anna - Dietetyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj