Małgorzata Mrug

Popularność: 127
Zdobyłam wykształcenie pedagogiczne, socjologiczne i menadżerskie, posiadam kilkunastoletnią praktykę w tej branży. Oferuję doradztwo, konsulting i szkolenia. Specjalizuję się w zagadnieniach praktyki menedżerskiej, zarządzania ludźmi, psychologicznych aspektów relacji interpersonalnych, wspierania procesu sprzedaży i obsługi klienta.Jednocześnie ze szkoleniami i usługami konsultacyjnymi realizuję warsztaty coachingowe w ramach coachingu narzędziowego, coachingu biznesowego oraz coachingu rozwojowego.
Kontakt
tel. 606882288
Specjalizacje
Miasta
Wykształcenie magisterskie
Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam uprawnienia pedagogiczne do kształcenia w zakresie wiedzy o społeczeństwie i przedsiębiorczości.
Wykształcenie poddyplomowe
Podyplomowo wykształciłam się w zakresie psychologii zarządzania, mediacji i negocjacji oraz zarządzania wartością klienta.
Certyfikaty
Ukończyłam Akademię Trenera na WSB w Poznaniu. Jestem certyfikowany coachem ICC, a także Akredytowanym konsultantem Insights Discovery, Insights Navigator, Discovery Full Circle, TTI Success Insights oraz Extended DISC. Jestem również trenerem zarządzania projektami w metodyce TenStep™.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj