Małgorzata Pielka

Popularność: 603
Bardzo dobry coach (6)
Od kilku lat mocno związana z branżą szkoleniową. Własne projekty i szkolenia dały jej niezbędną porcję praktyki i doświadczenia a liczne kursy nauczyły efektywnej pracy z grupą, skutecznych metod i technik prowadzenia szkoleń oraz kreatywnego myślenia. Jako trener sprawnie łączy narzędzia coachingowe z wybraną tematyką prowadzonych szkoleń silnie ukierunkowanych na wzbudzenie u uczestników motywacji i na wzmocnienie chęci do zmiany. Pracuje metodami silnie aktywizującymi budując jednocześnie pełne poczucie bezpieczeństwa i komfortową, przyjazną atmosferę. Najbliższy na sali szkoleniowej jest jej model SET. Jako coach - w trakcie akredytacji ICF (International Coach Federation) na poziomie ACC - indywidualnie podchodzi do pracy z osobami zainteresowanymi taką formą rozwoju. Najbliższe są jej przejrzyste i etyczne zasady ICF w procesie coachingowym. Swoim działaniem i otwartym podejściem do osób zainteresowanych współpracą inspiruje i motywuje do podjęcia kolejnych kroków na zasadach partnerskiej relacji. Zajmuje się wsparciem w procesie podejmowania decyzji, wzmacnianiem motywacji wewnętrznej, oraz wzbudzaniem odwagi do działania w oparciu o wartości kluczowe dla Klienta. Pracuje zarówno z wykorzystaniem kart coachingowych, kostek jak i przestrzeni. Do pracy przygotowują ją akredytowani coachowie ICF (na poziomie PCC) związani z Pracownią Coachingu NOVO. Podlega procesowi mentoringowemu i superwizji. Jest przekonana, że każda osoba jest najlepszym specjalistą od własnego życia i podejmuje najlepsze dla siebie decyzje.
Kontakt
Prowadzę life coaching i coaching kariery:

- spotkanie twarzą w twarz (Warszawa i okolice)
- przez skype (poza Warszawą)


Skontaktuj się ze mną:
tel: 661 139 620
e-mail: malgorzata.pielka@op.pl

facebook: https://www.facebook.com/malgorzata.pielka
goldenline: http://www.goldenline.pl/malgorzata-pielka/
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Żyrardów, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Szczerze polecam Gosię jako coacha. Potrafi dobrze panować nad przebiegiem sesji, jest osobą wyjątkowo miłą, wyrozumiałą i kontaktową. Podchodzi do pracy profesjonalnie i stwarza bardzo komfortową atmosferę. Potrafi wczuć się w rolę drugiej osoby i pomóc jej dojść do sedna problemu. Na sesje przychodzi przygotowana, skłania również osobę coachowaną do samodzielnej pracy poprzez różne "zadania domowe", polegające na przemyśleniu jakiegoś problemu. Wychodzi z założenia, że każdy może osiągnąć swój cel jeśli tylko znajdzie odpowiednie środki, w czym też stara się pomóc.
4 sierpnia 2017 Maciej - inżynier
Bardzo dobry coach
Małgosia jest coachem godnym polecenia. Towarzyszy mi w procesie zmiany od paru miesięcy. Jest osobą otwartą i szczerą. Zadając czasem trudne pytania zmusza do przemyśleń i kieruje moją uwagę na to, co istotne i zgodne z moimi wartościami. Spotkania z nią mobilizują mnie do podjęcia kolejnego kroku na mojej drodze, czasami krętej ;) Mogę śmiało powiedzieć, że Małgosia jest osobą, która wspiera mnie w realizacji moich celów.
17 lipca 2016 Iwona - specjalista
Bardzo dobry coach
wyjatkowa, haryzmatyczna i przemila osoba, blyskawicznie nawiazuje swietne relacje nawet z osobami starszymi:) otwarta na uwagi, swietnie motywuje do dzialania. Expert w swoim fachu:) Serdecznie polecam Malgosie:) Anna M.
21 czerwca 2016 anna - handlowiec
Bardzo dobry coach
Gosia to bardzo dobry coach. Nasze spotkania odbywaly sie przez Skype - coz za wspaniala mozliwosc! Mimo trudnosci jakie wynikaja z tej formy kontaktu Gosia poradzila sobie swietnie. Zadajac wiele pytan - czasem dociekliwych - potrafila doskonale okreslic istote problemu i zgodnie z zasada ze kazda osoba jest najlepszym specjalista od wlasnego zycia i podejmuje wlasciwe dla siebie decyzje nie podsuwa gotowych rozwiazan. Jest pelna pozytywnej energii i optymizmu, ktorymi zaraza juz od pierwszego spotkania. Kontakt z nia to jak wypicie podwojnego espresso - z jednej strony daje energie i chec do dzialania a z drugiej wyostrza zmysly i zmusza do przemyslen. Warto sie z nia umowic chocby na probne spotkanie zeby sie przekonac ile dobrego mozna jeszcze zrobic.
15 luty 2016 Marta - pracujaca nad soba
Bardzo dobry coach
Od Gosi bije pozytywna energia. Sesja z nią to potężna dawka optymizmu i zachęta do dalszej pracy nad sobą. Każde spotkanie dodaje skrzydeł. Jedną z najważniejszych umiejętności coacha jest - według mnie - umiejętność oceny potrzeb klienta. Gosia robi to doskonale. Poza tym, ma idealne wyczucie sytuacji. Wie, kiedy zwolnić tempo coachingu i pozwolić klientowi po prostu się wygadać, a kiedy je przyspieszyć i na przykład zadać więcej pracy domowej. Jest coachem, który nie buduje dystansu, przeciwnie - atmosfera w czasie sesji jest swobodna. Ale także w pełni profesjonalna - Gosia jest osobą bardzo kompetentną, świetnie przygotowaną do pracy i wiem, że cały czas podnosi kwalifikacje. Będąc pod jej opieką, można poczuć się pewnie i bezpiecznie.
10 października 2015 Anna - redaktor
Bardzo dobry coach
Małgosia jest osobą bardzo kontaktową, bezpośrednią, co sprawia, że osoba korzystająca z coachingu dobrze czuje się w jej towarzystwie. Jest również bardzo dociekliwa, zadaje sporo różnych pytań i w ten sposób pomaga znaleźć odpowiedź na pytanie, czego tak naprawdę się oczekuje, jaki cel ma być osiągnięty. Niczego nie narzuca, nie ocenia, zależy jej na tym, aby osoba coachingowana znalazła dla siebie względnie najlepsze rozwiązanie. Małgosia poleca metodę "małych kroczków", uważa, że można osiągnąć wszystko co się chce, ale dochodząc do tego pomału, z uporem i systematycznością. Uważam,że Małgosia jest bardzo dobrym coachem, naprawdę godnym polecenia.
17 czerwca 2015 Magda - Asystentka Biura
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom